Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

trzydziestoparolatka..

trzydziestoparolatka..

Polecane posty

🖐️ U mnie rano lało, potem było całkiem ładnie, wyszło słońce, juz myslałam, ze bedzie ciepły dzień, a tu znów niebo sie chmurzy i pewnie popada.. istny kalejdoskop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bywa ze na starosc niektórzy marudniejsi bardziej;) tak więc cieszmy się :D by nas starosc nie dopadła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włóczyć można się po krzakach ....albo nad rzeczkę ..a najlepiej to po sklepach pochodzić i kupić coś fajnego aby zadowolić duszę..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nad rzeczką w ładna pogodę, czemu nie, ale przy obecnej, to faktycznie, zakupki mogą poprawic humor:) Ale wywiało wszystkich czy jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Prawdopodobnie rozwiązały się moje problemy w pracy :) jupii Podzielimy się pracą do wiosny, a później zobaczymy jak będzie. Prawdopodobnie w sezonie będzie pracy na 2 etaty jak dotychczas :) Nie chcę zdradzać szczegółów ale mam nadzieję, że będzie ok :) Chcę jechać w poniedziałek w tatry choć na 3 dni. Głupio trochę ponad 300km robić abychwilę popatrzeć na wierchy, ale co tam - tęsknię ;) Udanego weekendu!!! Ja dziś w pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie nie było długo że az hasła żem zapomniał :) hej laski strasznie tu smetem zaleciało po wakacjach :) tyłeczkom chyba za dobrze sie zrobło:) a mnie sie w dupce zagrzało hihi :) ale temat wyjasniłem że słubna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallooo!!!! musiałam wygrzebac nasz temat :p Byłam, byłam w Tatrach :D:D:D kocham je :) Moi chłopcy są sensacją lub maskotkami na szlakach ;) A dzisiaj od 4 na nogach, od 5 w pracy - do 19 :o Jakoś dam radę ;) Maxym?? co co co?? Piszcie mi tu szybko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 30, zapisz do ulubionych, nie bedziesz szukac... no właśnie, co sie tu dzieje, ze nikomu sie nie chce pisac? każdy się oglada na innego by pisał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez.... :) w kwiatki, znikneła, zapach deszczu, to juz w ogóle.. 30, ja Cie sie pogoda podoba, fajnie co? zeby jak najdłuzej było ciepło, jak sobie pomyslę, ze niedługo zaczną sie pochmurne zimne dni, to az mnie skręca... Na stare lata powinnam chyba przeprowadzic się do ciepłych krajów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ no dobra co do zimy, fajnie jest jak lezy bielsuki snieg, jest mróz i swieci słonko, tak to ja tez lubię, oczywiscie nie za długo ;) a nie ,ze dwa miesiace straszne mrozy itp.. jeszcze o ostatniej zimie nie zapomnałam, tak się ciągneła, ze mam dosc na pare lat:D Ja lubię maj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×