Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 20moniul@

czy jest możliwa ciąża???

Polecane posty

Gość 20moniul@

Kochamy się bez zabezpieczenia ale on nigdy nie kończy we mnie...zawsze dostaje normalny okres tzn. 2 pierwsze dni mocny a kolejne 3 słaby..natomiast teraz też dostałam okres jednak słaby..nie taki jak zwykle...czy mogę być w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwiaa456
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
kup test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiklujy
My nie zastąpimy Ci raczej testu ciążowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może powinnaś zadać takie pytanie ZANIM wypróbujesz superniezawodną metodę stosunku przerywanego i sprawdzisz jego działanie i skuteczność? :o oczywiście, że możliwa jest ciąża! to, że partner nie kończy w tobie, nie znaczy, że plemniki nie znajduja się w tobie - zaraz przed wyjściem i wytryskiem następuje bardzo często mały "przeciek" - dwie, trzy kropelki w których również może znajdowac się sperma, w spermie sa plemniki a plemniki maja to do siebie, że jesli przedostaną się do komórki jajowej dochodzi do zapłodnienia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20moniul@
a nie może ten słaby okres być np. wyniekiem stresu lub czeoś innego...np. ostatnio coś pobolewa mnie jajnik....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, jeżeli jesteście na tyle dorośli, żeby uprawiać seks, to pomyślcie chociaż o zabezpieczeniu ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20moniul@
doskonale zdaję sobie sprawę że stosunek przerywany to żadna metoda....ale jesli zawsze się nam udawało to myślałam że i tym razem tak będzie.....chciałabym sie dowiedzieć czy może to być spowodowane czymś innym niż ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a nie może ten słaby okres być np. wyniekiem stresu lub czeoś innego...np. ostatnio coś pobolewa mnie jajnik...." może być, oczywiście, że może przecież nei napisałam ci, że NAPEWNO jesteś w ciąży brak okresu albo inne objawy mogą być skutkiem wielu rzeczy - w tym również i ciąży najlepiej zrobisz, jak za kilka dni kupisz test i sama sprawdzisz czy jesteś w ciąży czy nie mam nadzieję, że nie i że ta sytuacjia otworzy ci oczy na cały nowy świat zabezpieczeń, które można wykorzystac przy następnym stosunku są tabletki, sa prezerwatywy, są globulki, sążele dopochwowe, są zastrzyki hormonalne czy plastry, sa spirale - nic tylko wybierać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem twojego podejście... skoro "doskonale zdajesz sobei sprawę, że stosunek przerywany to żadna metoda" to a) czemu stosujesz go jako metodę antykoncepcyjna, skoro najwyraźniej NIE CHCESZ być w ciąży? b) czemu się głupio pytasz na forum czy możesz być w ciąży? to trochę jakbyś wyszła na spacer po lesie boso i pytała czy jest szansa, że weszła ci w stope drzazga, bo cos cię boli i kłuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj i zrób test. Poza tym myślisz, że zawsze będzie się wam tak udawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20moniul@
nie , nie myśle tak i jesli okaże się że i tym razem mi się udało to od razu pobiegnę po jakieś tabsy anty.....tylko oby się udało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 20moniul@
a jeszcze mam takie pytanie czy może któraś z Was była w podobnej sytuacji?? czy miałyście obfite miesiączki a zdarzyła Wam się też nieobfita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×