Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

maja12

SMOLENSK:( nigdy sie z tym nie pogodzimy

Polecane posty

sram na tę katastrofę, była, zgineli, chooj, nic im życia nie wróci, po co o tym tyle bredzić? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobro powraca zło też
bo to rząd Tuska!! sama dałaś sobie odpowiedź. to nie NASZ POLSKI RZĄD tylko tego człowieka...chorego zresztą. zawsze jak ktoś z wioski dostanie za dużo to mu sie we łbie przewraca Prezydent K........ ja go nie akcetpuję...to nie mój prezydent. nie pasuje mi na prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki bill
mam do ciebie pytanie - gdyby się okazało, że to jest zamach (co dla mnie jest absurdalne) to co wtedy? wypowiemy Rosjanom wojnę? czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rząd tuska jest do d...:( sam Komorowski powiedział na debacie ze Polska juz zrobiła co mogła, kiedy Mu J. Kaczyński zarzuciał dlaczego tak Rosji pozwalają i nic nie robią. Komorowski to nie prezydent to hańba narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie mówi o wojnie, ale jakąs prawde trzeba ujawnić:( oni bedą nas mordować, a my co...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdhf
Ty chora istoto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki bill
Nikt cię dziecko nie morduję, poczytaj trochę o katastrofach lotniczych, to może się czegoś dowiesz, nie moge już słuchać tego bredzenia o zamachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo senes pije
skonczcie juz ten 1000-ny temat,w dodatku glupawy jak malo ktory. Znalezli sie wielcy odkrywcy teorii spiskowych. Trzeba miec jakies pojecie o polityce a nie tylko -gdybania,co wy mozecie szaraki wiedziec,karmicie sie zludzeniami. Idzcie lepiej sie poopalac,i nie zsmiecajcie forum durnymi wywodami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierrdolnięta jesteś? :o to i ty idź wymorduj paru ruskich, będzie sprawiedliwie :o🖐️ Jeebnięte pisowskie nasienie, wszedzie spiski węszy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to USA tez jest pierdolnięte bo spiski węszy w tej katastrofie i prokurator generalny też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziatttttttttttttttttttt
Mięcho,mówisz jak mój ojciec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfdhf
Pojeb, po prostu pojeb :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
połowa Polaków w takim razie jest pierdolnięta, bo połowa głosowała na kaczyńskiego, ja również:( PO dla mnie przepadło. Same kryzysy tyle zrobili. Co zrobili ze służba zdrowia?? NIC!! a wielce śp. Religa byl ministrem, nawe koszyka stworzyć nie potrafili. Mogą sie zdarzyć powtórka wyborów prezydenckich, bo do sądu najwyższego powodzianie zgłaszają wnioski ze nie mogli głosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech sobie zgłaszają, i tak zostaną olani ciepłym moczem :) Kto chciał ten głosował :) >>Same kryzysy tyle zrobili :D:D uwielbiam takie populistyczne bełkoty :D normalnie jakbym endrju latino leppera słyszał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli zamach to ja bym raczej szukała winnych gdzie indziej, nie w RU. Popatrzcie co się zmieniło w polityce ekonomicznej po śmierci LK i Skrzypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki bill
vanessaaa własnie sama sobie odpowiedzałas dlaczego jesteśmy najbiedniejszym krajem w ue, bo połowa polaków to głupole, na szczęście ta mniejsza połowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak..najwięcej na tragedii smoleńskiej kto skorzystał? no prosze o odpowiedz? tak ..Jarosław i PIs a więć wysnuwam prosty wniosek ...to Jarosław spowodował :) o i taka jest moja teoria hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tak przeżywacie ?? i tak każdy kiedyś umrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobro powraca zlo tez- no tak sie sklada, ze moim prezydentem Tusk też nie jest..... bo on jest moim premierem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięso-> nie wiesz co? no to gratulacje :) Poczytaj o przygotowaniach do wejścia do strefy euro i "odszkodowaniach" dla Żydów (tylko osób pochodzenia zydowskiego, ergo: udowodnij, ze jesteś Zydem to wypłacę ci odszkodowanie za utracony majątek),kolejnych pożyczkach, którym Skrzypek był przeciwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do... brunet_81
za parę iesięcy tak samo by się cieszyli z przegranej kaczyńskiego. i niby miała soię opłaca cskórka za wyprawdę ? przecież wiedzili, że jeszcze parę miesięcy i kaczyński razem ze swoim bratem przegraja po raz kolejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerazaja mnie teksty typu było mineło trzeba zapomniec .. ludzie jesli ginie Prezydent Polski a nasz rzad nie robi nic w tej sprawie zeby dowiedziec sie prawdy - ba nawet wszelkie proby innych ludzi - ruch 10 kwietnia, zostaja odrzucone ... to o czym to swiadczy jesli nasz rzad ma w dupie Śmierć 1 Obywatela RP - to tym bardziej w dupie ma dobro pozostalych obywateli ... ale do 53 procent to nie dociera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×