Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Flo!Acia

Promocje, wyprzedaże, okazje na zakupy!

Polecane posty

Gość gość
Fajne promocje i rabaty na zdrową żywność możecie znaleźć na www.Skworcu.com.pl szybka przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje można znaleźć niemal wszędzie, tym bardziej teraz kiedy mamy jesień i wiele sklepów organizuje ciekawe rabaty. Do grona moich ulubionych należy księgarnia www.Mollbook.pl warto zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aplia
Na sferis.pl są teraz dostępne promocje na rty i agd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Promocje na zakupy można teraz znaleźć właściwie o każdej porze roku :) wcale nie trzeba czekać na wielkie wyprzedaże poświąteczne itd. Jeśli chodzi o mnie to już od dłuższego czasu przed zakupami zaglądam na Kuponiarnia.pl i zerkam na aktualne obniżki cenowe. Dzieki temu nie przepłacam i wygodnie sprawdzam gdzie warto zrobic zakupy online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz sklep www.elway.biz ma wyprzedaże - pomyśl piękna pościel w kwiaty 3d na prezent, świetne, cieniowane, zapakowane a dodatkowo na wyprzedaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewel30
Ja polecam stronę z odzieżą dla Pań www.szaviola.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie teraz są już wyprzedaże botków? Zaczęły się promocje w sklepach, czy trzeba jeszcze na nie poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne promocje na zdrowa żywność można znaleźć również na www.Biomondo.pl mają szeroki asortyment i niższe ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarunkao
Obecnie do końca dnia trwa promocja na bielinę erotyczną w https://secretplace.pl/674-body - sklep internetowy oferuje zniżkę -35% na cały asortyment z kategorii Bielizna. Maja bardzo dobrą jakościowo bieliznę, piękne gorsety, sukienki, dla mężczyzn też coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielDante
Zarejestruj się w programie oferującym zwrot kasy za Twoje zakupy. Jest bardzo dużo znanych marek i sklepów internetowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie, a przy okazji jeszcze zaoszczędzisz. Znajdziesz sklepy z ciuchami, kosmetykami, 12% zwrot kasy z ofert typu Groupon i wiele innych. Można by wymieniać bez końca, bo partnerów oferujących jakiś % zwrotu gotówki jest ok. 900, także jest z czego wybierać. Jeśli jesteś zainteresowana, zarejestruj się przez ten link: https://www.planetplus.pl/rejestracja/34003/ Nie martw się, program jest w pełni wypłacalny i nie będziesz otrzymywała żadnego spamu. Ja nie wyobrażam sobie już zakupów bez kuponów rabatowych i zniżek :) I nie jest to "januszowe" podejście Polaka, który wiecznie nie ma kasy i żyje od jednej wypłaty do drugiej. Po prostu tak działa w tych czasach marketing internetowy i w zamian za reklamę na jakimś portalu firmom bardziej opłaca się dać zniżkę dla Klientów i promować się w taki sposób, niż pompować pieniądze w reklamy telewizyjne, które są dużo droższe, a i tak wszystkich wkurzają :) Jeśli będziesz miała jakieś pytania, zostaw namiar na siebie, a na pewno się z Tobą skontaktuję. Rejestrując się z mojego linka z zaproszeniem, otrzymasz ode mnie pomoc :) Pozdrawiam i zapraszam, chociażby do przetestowania i przekonania się, że nie jest to żaden pic na wodę czy oszustwo. Też kiedyś nie wierzyłem w takie rzeczy, ale zrozumiałem ich mechanizm i zazdroszczę pomysłu osobom, które to wymyśliły i tym odkryły dużo wcześniej ode mnie. https://www.planetplus.pl/rejestracja/34003/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja polecę stronę www.hideal.pl Wyszukują promocje i przeceny z polskich i zagranicznych sklepów internetowych. Okazje są serio super. Od ubrań, przez kosmetyki, do elektroniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, co do ciuszków oraz kreacji na zbliżającego się sylwestra ja od siebie mogę polecić https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki . Jest tam dużo ciekawych propozycji i fajne ceny nie tylko na sukienki ale także na inne rzeczy. Ze swojej strony polecam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonek1
z tego co wiem, to teraz sferis ma dużo promocji, żona wczoraj zamówiła pościel na prezent dla rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćlila
Uwielbiam robić zakupy na rożnych wyprzedażach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golaa993
Zdecydowanie dobrą okazją jest teraz promocja produktów Aviko. Nie wiem, czy mieliście okazję słyszeć o niej, ale jeśli jeszcze nie, to koniecznie musicie zerknąć na ofertę. Wystarczy, że będziemy posiadać aplikację Aviko Benefits, bo z nią możliwe jest zbieranie punktów, które upoważniają nas do odbioru nagród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze promocje i wyprzedaże są w sklepie wwww.Alfasan.pl polecam zajrzeć tam, jest nowa kolekcja wiosenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei mogę zaprosić na www.NaturalnaSpizarnia.pl mają szeroki wybór zdrowych, naturalnych produktów w niższej cenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetapolka
A ja sama odkryłam rabat na rzeczy z firmy Łucznik. Dodali w marcu w komentarzu pod swoim postem na Facebooku link do fajnego rabatu, pisali, że będzie działał tylko dwa dni, a okazuje się że jest aktywny do marca, ale 2019 roku :D Ktoś się chyba pomylił, ale mi tam pasuje :P Skorzystałam, zamówiłam maszyne i potwierdzam, że działa :) Podsyłam link https://galerialucznik.pl/client-rebate.php?discount_code=367GS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.ebiton24.com polecam mieli ostatnio -15% na cały asortyment - to sklep z artykułami dla dzieci i mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne promocje tylko na Born2be! Zawsze rozpieszczają niskimi cenami i świetnymi promocjami. Aktualnie trwa promocja ze stroną WP, do zamówienia dostałem kupon na darmową telewizję na lapku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×