Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

co myślicie o ślubie w wieku 19 lat ?

Polecane posty

Gość peggiiiii
myślę,że to totalna głupota i brak dojrzałości,już o logicznym myśleniu nie wspomne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale w jakiej sytuacji? Chcą ślubu, czy muszą? Bo to jest różnica. Ja brałam ślub miesiąc przed skończeniem 20. urodzin, ale chcieliśmy, nie byłam w ciaży. Po prostu chodziliśmy ze sobą 4 lata, on itak codziennie u mnie siedział, więc to było tylko formalne. Marzeniem mojej babci było być na ślubie najmłodszej wnuczki i doczekała tego, po dwóch miesiącach zmarła. Dziś jesteśmy ze sobą 4 lata, mamy 1,5 roczne dziecko, własną firmę, wszystko jest ok, więc teraz itak byśmy się pobrali.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona jest w ciąży ale on wczesniej niechciał ślubu mówił ze za jakies dwa lata bo nie jest gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA bym nigdy nie zdecydowała się na śłub tylko przez to, że kobieta jest w ciaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addaada
moja znajomy tez wychodzi za maz a ma 20lat ,tylko u nich to rodzinne -same siostry i ktora skonczy 18lat juz slub i z domu out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslkdjskl
ciaza to nie powod by brac slub to nie sredniowiecze niech troche poczekaja z ta decyzja a wyjdzie im to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
niektorzy nie dojrzeja do malzenstwa wcale:O mam kolezanke lat 25!!! i na gg wypisuje kazda czynnosc co robi, jak sie czuje, czy ma dola, gdzie jest itp:O kurwa mac, "dorosla" kobieta a takie glupoty robi ja pierdole:O dla przykladu dodam ze druga kolezanka( lat21), ktora wyszla za maz 2tyg temu na gg rowniez pisze jakies zryte glupoty:O np zaraz po slubie w niedziele opis: PANI....(tu nazwisko meza) no ludzie ogarnijcie sie kurwa:O a pozniej pierdolicie glupoty i zakladacie durne topiki na kafe w stylu- on mnie juz nie kocha, on mnie zdradza, zdradzilam bo mial malego:O WTF sie pytam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie kiedyś były inne czasy . . . niewiem dla mnie tez to głupota mowilam jej ale ona ; co ludzie powiedza jak sie nieochajta a tu brzuch pod nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem za wcześnie, ja mam 19lat chłopaka od lat trzech, a o ślubie nawet nie myślimy no jedynie teoretycznie:) ale żeby na poważnie się do tego zabierać to jeszcze poczekamy przynajmniej następne trzy lata:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupie pieprzenie, że ślub w wieku 19 lat to zawsze głupota. Wszystko zależy od sytuacji, a tu znów wszyscy generalizują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupota,
wyszłam za mąż w wieku 19 lat ale nasze małżeństwo było krótkie i burzliwe.Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maćkowy potwór
głupie pieprzenie? ilu znasz 19latków którzy naprawdę dojrzeli do małżeństwa i wiedzą co to jest rodzina i są odpowiedzialni nie tylko za siebie ale też za członków swojej rodziny(męża/żone/dziecko)? Ślub łatwo jest wziąć, trudniej trwać w małżeństwie i nie uciekać kiedy tylko pojawiają się problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to głupota jeśli wychodzi się za mąż bo jest dziecko... większość takich związków rozpada się bo młodzi ludzie nie potrafią żyć razem i wychować dziecka... i to właśnie dziecko najbardziej cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle ze
kurwa:O wole chodzic z brzuchem niz myslec co ludzie gadaja:O w dupie to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taktoja-mówisz tak bo ty ochajtełaś sie bez dziecka a ona chajta sie z przymusu praktycznie . jeszcze fakt ze on nie chciał ślubu teraz tylko za jakies dwa lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, ślub z powodu brzucha jest głupotą. Ale jeśli się jest ze sobą długo, kocha się, jest się w dobrej sytuacji materialnej itp to wiek dla mnie nie gra roli. Myśmy wzieli ślub w wieku 19 lat (on 23) i co? Co by to zmieniło gdybyśmy się pobrali teraz? Nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
założę się ze jedyną rzeczą którą ich łączy jest seks.... chyba że ten facet faktycznie myśli i wie o tym że teraz nie jest w stanie założyć rodzinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wiekszosc slubów z tzw wpadki sie nieudaje . . . ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on ja kocha tak mi sie wydaje ale było pare wtop z jego strony . . . straszny nerwus nio i fakt ze niechciał slubu teraz choc podobno ja kocha powinien jej dac cos do myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
broTka n -> to nie twoje zdanie to statystyka.... idą do łóżka z byle kim byle by sie pieprzyć a potem dzieci prze to cierpią bo "idealny dorosły tatuś" okazał się mięśniakiem bez mózgu lub myślącym tylko fiutem a "super dorosła mamusia" słodką idiotką która jest pokrzywdzona przez ciążę (ale seksić to się potrafi i raczej wie z czym to się wiąże) lub tak wygodną królewną której tylko imprezy w głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo senes pije
powiem Wam,ze ja jestem z tych czasow kiedy byla moda na wczesne zamazpojscie,ale mnie to nie dotyczylo,wszystkie moje kolezanki powychodzily za maz w wieku 19-20 lat, a w czasie kiedy ja bralam slub w wieku 25lat,to wiekszosc kolezanek juz drugi raz wychodzilo za maz. Nie popieram malzenstwa w tak mlodym wieku zwlaszcza teraz kiedy mlodzi ludzie nie sa w pelni dojrzali emocjonalnie i zupelnie nie przygotowani do radykalnej zmiany zycia,a po slubie wlasnie rozczarowania,klotnie z byle powodu ktore w konsekwencji prowadza do rozwodu,szkoda tylko dzieci z takich zwiazkow. Ps,oczywiscie nie generalizuje,bo zdarzaja sie wyjatki,ale to naprawde sa jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
levi zgadzam sie z toba w 100 % , hm ja jak chodziłam do szkoły to w mojej klasie było 24 laski (klasa żeńska ) w tym 12 matek praktycznie co dwa miesiace dowiadywałam sie że kolejna w ciąży a póżnie nauczyciele smiali sie ze matczyna klasa . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.I.A < 3 kiedys mlodziez byla inaczej wychowana ja nie jestem za tym, zeby osoby w wieku 19 lat wiazaly sie juz wezlem malzenskim, powinni z tym poczekac i to prawda ,ze sa jeszcze nie przygotowani psychicznie do zwiazku malzenskiego a to nie jest zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wydaje im sie że małżenstwo to miód mailina i wgl ale zapewne tak niejest . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
większość młody podchodzi zbyt luźno do sprawy seksu i wspólnego życia. traktują to jako zabawę i to jest podstawowy błąd. młodym trzeba uświadomić że zabawa w dorosłych (czyli między innymi pieprzenie się, wspólne życie z kimś, odpowiedzialność za drugą osobę) wiąże się z konsekwencjami. Seks i życie z kimś (czyli związek dwojga ludzi) to nie zabawa to dorosłość. A dorosłość ma to do siebie że jak się przekroczy pewną granicę to już nie można wrócić (za przykład można podać choćby to że można się zakochać w kimś kto nie będzie akceptował nas ze względu na przeszłość seksualną, ewentualnie branie narkotyków które może są fajne i trendy ale powolutku zniszczą życie[odnośnie narkotyków to polecam film Requiem dla Snu])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×