Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

co myślicie o ślubie w wieku 19 lat ?

Polecane posty

Gość dfsdddddddddd
broTka n - sama ma pewnie 19lat jak jej kolezanka i stara sie byc madra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan dobrze to okresliles tak wiec lepiej zaczekac z tak waznymi decyzjami, bo coraz wiecej mlodych osob staje na slubnym kobiercu i coraz wiecej mamy rozwodow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 20 lat i mówie tylko co myśle i czego bym nierobiła na jej miejscu . takie dziwne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madźka;)))
mam wiele kolezanek,ktore wychodza za maz wlasnie w wieku 19 lat ;D normalnie szał,lawina ślubów...jak dobrze,ze mi sie tak nie spieszy.I powodem nie jest ciąza,z gory zaznaczam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam slub w wieku 19 lat dokladnie 19 lat i 6 miesiecy, w wieku 22 bylam juz rozwodka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjhjhk
bylam w takiej sytuacji,wzielismy slub i przetrwalo tylko rok i 8 miesiecy.lepiej zyc w konkubinacie ,potem sa problemy przy rozwodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego głupota ????? W każdym wieku zdarzają sie rozwody , zdrady itd itp.... Jeśli ktoś chce, jest odpowiedzialny i dojrzały to niech bierze ślub i innym guzik do tego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaczek z Northampton
Niech usuną ciążę, ożenią się albo jedno będzie musiało płacić alimenty - zależy dla kogo sąd dziecko przyzna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodadodadoda
slub jest wytworny a na 19 letniej kobiecie ladnie wyglada suknia no i wszyscy sie ciesza bo moga sobie popic i potanczyc i seksic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×