Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lolita_83

facet z internetu

Polecane posty

Gość ty sosik chyba mało jestes
siebie pewny, to błąd kobiety wolą bardziej śmielszych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sossssss żartyjeszsobie sama miałam tam konto i uwierz jest pełno kobiet które chciałyby poznać młodego tyle że nie przyznają się chyba się wstydzą za to młodzi panowie są bardzo otwarci ja tylko takich znajomych miałam a iejednokrotnie otrzymywałam propozycje spotkania , więc odwagi i odezwij się do jakiejś jeśli naprawdę tego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 79
a ja wam powiem jedno uwazajcie na facetow z netu bo ja znam jadnego co ma 36 lat 3 dzieci a laska wciska kit ze kawaler i sie umawia z nimi bo mowi ze chce poruchac.a ma niezly bajer i laski nabieraja sie ,frajer jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość her komendante
sosssssss wypad na leżak a nie marzysz o starych dupach kocie jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci z internetu to ci sami ludzie co w realu nigdy nie wiesz na kogo trafisz ja znam dwóch osobiście i okazali się w porządku no choć ten jeden to troszkę nerwus a drugi egoista tak o sobie mowi ja ma inne zdanie na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także sossssss więcej odwagi,optymizmu i do dzieła nikt Ci babki na talerzu nie poda sam musisz zagać z Łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępy polaczek z Northampton
Nigdy nie bierz faceta z Internetu! A jak weźmiesz to zrób mu testy na HIV i na IQ! Najpierw zobacz na jego ojca jak wygląda co robi i jak mówi - pogadaj z godzinkę nim mu zada dasz przed ślubem albo i po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tępy polaczek z Northampton Nigdy nie bierz faceta z Internetu! A jak weźmiesz to zrób mu testy na HIV i na IQ! Najpierw zobacz na jego ojca jak wygląda co robi i jak mówi - pogadaj z godzinkę nim mu zada dasz przed ślubem albo i po! tak a ten z reala to nie moze cie hiv zarazić albo czym innym,ile ludzi prowadzi podwójne życie znasz a nawet nie wiesz że tacy są pewnie że nikt nie mówi by od razu iść na całość ,najpierw trzeba się poznać ale czy to będzie facet z reala czy z netu to nie ma już znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lili81
Sosssss, widzę, że zainteresowany jesteś starszymi kobietami?:) Co tak właściwie robisz na takim kobiecym forum?:) Nie to, żebym Cię wyganiała:) Wprawdzie młodziutki jeszcze jesteś, ale jeśli chodzi o szukanie kogoś przez internet, to mogę Ci polecić internetowe biuro matrymonialne mydwoje.pl. Brzmi poważnie, ale to jest po prostu portal randkowy, ale trochę poważniejszy. Wydajesz się miłym i normalnym facetem, myślę, że nie będziesz miał problemów ze znalezieniem dziewczyny. A co do pociągu starszych kobiet do młodszych facetów, to faktycznie można takie spotkać:) Więc powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×