Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość auila

nagie dzieci na plaży

Polecane posty

Gość pytanie dla tych z IQ
oj wiem o co chodzi, ale nie ma dla mnie opcji takiej ze nie mam w kolo siebie z 5m przestrzeni wiec wiesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja akurat z doktoratem
tu sie zgodze z biskupem - jesli skupisko jest naprawde duze, to gole cipki i kutaski sa niewskazane. w tym roku moj syn ma juz 3 lata i raczej golego tylka nie bedzie wystawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie dla tych z IQ
co to za frajda wachac czyjes smrody :D to juz wole na tarasie poleżeć i polać sie wodą z węża :D mało to bezludnych plaży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam wczoraj z moją 2,5-letnią córką na plazy i miala oczywiscie zalozony stroj kąpielowy albo majtki.Nie wyobrazam sobie wystawiac na widok publiczny cipki mojej córki!I nie chodzi tu bynajmniej o bakterie itp, bo nawet bedac w majtkach,dziecko ma w nich pelno piachu ale o uszanowanie godnosci osobistej malego czlowieka. Dzis wybieram sie tez na plaze (mam ją 3 km od domu) i gdy zobacze golego dzieciaka-zwroce grzecznie uwage jego matce..Zanim wystawi gola pupe dziecka na widok publiczny ,niech pomysli czy sama biegala by z golym zadem po plazy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Co za kretyńska dyskusja... Dzieci się nie wstydzą, bo traktują nagośc naturalnie. Więc dla nich na pewno lepiej i przyjemniej jak pobiegają nago. Dopiero dorośli ze swoimi skrzywieniami wszędzie widzą zboczenia i niestosowności w czymś, co jest naturalne. A w ogóle to właśnie u Polaków głównie ta przesadna pruderia. Niemcy się strasznie wkurzają z tego powodu, bo mają plaże dla nudystów, ale teraz jak granice otwarte to Polacy im tam włażą i albo się głupio gapią albo gorszą. Co w nagości takiego złego? To ty macie zboczone myśli, a nie ten co leży na plaży i chce się po prostu opalić ładnie, a nie w kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaztropkow
Byłam na wycieczce we Włoszech rok temu. Tam jakoś nie widziałam dzieci latających z gołym tyłkiem i słusznie. Tylko 5. dnia pobytu widziałam nagie ok 4-letnie rodzeństwo. O ile widok nagiej d*py dziecka jeszcze byłw miarę o.k. Wiadomo upał...o tyle dziecko przy mamusi srające wprost do wody to przegięcie! Już myślałam o tym żeby podejść ale skoro są u siebie to może i tak wolno ;/ ale gdy usłyszałam PO POLSKU! "Dobrze syneczku a mamusia już się bała ,że coś ci zaszkodziło" to doszłam do wniosku ,ze nie bez powodu grupa niemieckich turystów wysmiała naszą polską grupę w Rzymie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skołowana_Mama
dokładnie pożywka dla zboczenców poźniej jakis pedofil bedzie sie podniecał widokiem mojego dziecka jak ma sie kisic w pampersie to mu załóż majteczki teraz sa nawet malutkie rozmiary ja mojemu zakładam specialny pampers do kąpieli na zmiane ze slipkami i tam zadnych odparzen nie ma a na golaska lata sobie czasem w domku np. przed wieczorna kapiela albo jak sie kapie w baseniku na balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my jedziemy w tym roku
"Dopiero dorośli ze swoimi skrzywieniami wszędzie widzą zboczenia i niestosowności w czymś, co jest naturalne" Naprawdę uważasz, że jeśli mężczyzna na plaży czuje się zażenowany, zawstydzony i zmieszany, widząc przed nosem cipkę kilkulatki kucającej nad babką z piasku, to jest zboczony? Bo ja uważam, że jest właśnie normalny i ma zdrowe reakcje na nagość dziecka. Naprawdę nie każdy musi chcieć oglądać nagość waszych dzieci. Większość ludzi po prostu sobie tego nie życzy (co widać po tym temacie), więc uszanujcie to. I mówię to jako osoba właśnie opalająca się na plaży naturystycznej, więc na pewno nie można mnie posądzić o pruderię :) Ale kiedy jesteś na plaży tekstylnej, to na miłość boską włóż gacie sobie i swojemu dziecku! Bo tam chodzą TEKSTYLNI, czyli ludzie, co chcą plażować ubrani. Abo na rozbieraną plażę wio! Albo rybka albo akwarium, moi mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym nie chciała
żeby mi obsikany przez psy piasek właził w cipkę. I moje dziecko zapewne też tego nie chce, więc w majtaskach się bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkusiu
no niektórzy z dyskutujących tu to pewnie sliniące się pedofile, którym staje jak napiszą ...cipka, kutasik itp. Jak widać niektórzy nie muszą mieć pożywki w psotaci nagości dzieci, wystarczy im o tym mówić. A co do pedofili, to były badania że najbardziej podniecają ich atrybuty dziecięcości tj. podkolanówki, krótkie spódniczki, brak cycuszków a nie golizna. Zdrwoych osobników dorosłych obojga płci nie podnieci dziecko, co najwyżej zażenuje jego nagość /jeśli ktoś jest pruderyjny i ma problemy z nagością jako taką/. Ja w opalaniu nago chłopców widze jednak pewne niebezpieczeństwo... a mianowicie te wrażliwe miejsca mogą być popażone przez słońce. Ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudysta
Byłem pare razy na takiej plaży i powiem źe brał mnie dreszczyk podniecenia przebywając nago wsród nagich dziewczynek nawet tych 5,6,7 letnich ich nieraz ciekawskie spojrzenia na moją męskość ale i ja lubieżnie patrzyłem na te ich miejsca intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nudysta
Małe dziewczynki podniecają mnie może zwabię pod namiot taką dziecinkę i pobawię się z nią może dzisiaj jest tu pare takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna-16
Teraz mam kawałek po 16 urodzinach, ale do 9 roku życia ganiałam po plaży na golasa. Jak już gdzieś pisałam, nikt mnie nie zgwałcił, nie porwał, nie wyrosłam na puszcalską, jestem i zmaierzam długo jeszcze być dziewicą. Nagośc traktuję naturalnie nawet u dorosłych a dzieci podniuecają tylko zboczeńców. Dawniej normą były dzieci biegające nago a o pedifilii nikt nie słyszał. To media robią nagonkę stająca się reklamą zboczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszne, że kafeteria to taki wyznacznik polskości. o jezu, gołe dzieci. mieszkam nad morzem i na 10 000 osób na plaży trafia się 5 nagich dzieci. dwu-trzylatków. gdzie i tak jest sfera prywatności, bo biegają 5 metrów wokół swoich rodziców. i komu to przeszkadza. choć z drugiej strony jakbym miał ubrane dziecko w ich wieku może by to było śmieszne. trudno ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony dlaczego mam ubierac moja 2 latke jak obok lezy baba bez stanika przez bite 5 godzin . Ogólnie mała biega w stroju ale do przebrania to jakoś specjalnie się nie zasłaniamy. A argument, że majtki chronią przed piaskiem - u nas nie działa, piasek wchodzi wszedzie a bez majtek to przynajminej szybciej ucieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to teraz za dziwna nagonka. Kiedyś jeździłem nad morze i normalne było że dzieci biegają nago. Dziecko póki nie zaczyna dojrzewać powinno swobodnie się opalać, jeszcze się nie wstydzi. 12 chłopak i dziewczynka z 8 to było naturalne. Teraz muszę z bratankiem chodzić na odludzie się opalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda było to dawno temu, ale po plaży na golasa biegałem gdzieś tak do 10--11 roku życia. A jedną z pierwszych rzeczy które na plaży robiła moja mama było zdejmowanie mi majtek. Było to w czasach kiedy nie znano jeszcze słowa zboczeniec, a plaża naturystyczna w Chałupach jeszcze nie istniała. I nie zauważyłem u siebie w dorosłym życiu jakiś dewiacji. Myślę, że rozbieranie dzieciaków na plaży to kwestia zmieniającej się wciąż obyczajowości. W Niemczech jeszcze przed 30- tu laty widok opalającej się nago całej rodziny obok opalających się w kostiumach nie był niczym nadzwyczajnym. Co u nas było i jest nie do pomyślenia. Wbrew pozorom nie jesteśmy jednak społeczeństwem pruderyjnym, o czym świadczy dość duża ilość plaż naturystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam za czasów mojej młodości też biegałem po plaży zawsze na golasa gdzieś do 12 lat, moje siostry strasza i młodsza zawsze miały założone majtki a staniki dopiero jak piersi im zaczęły rosnąć natomiast mi mama zawsze zdejmowała majtki. Nie przeszkadzało mi to, wszyscy moi koledzy biegali na golasa tylko dziewczyny miały majtki i staniki, bo nasi rodzice wuwazali że dziewczynki bez majtków nie powinny chodzić jedynie taki male 2-3 letnie biegały na golasa. I latem w domu jak bawiłem się z siostrami lub kuzynkami to też na golasa a one w majtkach i wyrosłem na normalnego człowieka. Uważam że chłopcy powinni się kąpać na golasa bo co komu przeszkadza widok małego siusiaka a dziewczynki powinny mieć jednak założone majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×