Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ona2222

zastanawiam sie nad opuszczeniem tego portalu:)

Polecane posty

Nie wiem co tu jest grane, kazdy na kazdego wjezdza, dzis sie zastanawialam jak mozna w ogole pozwolic by tak popularny portal byl tak rozhukany. Weszlam tutaj bo myslalam ze komus pomoge, mialam swoje powody, troche przerw w pracy i tak sie wkrecilam ale im dluzej tu siedze tym wyrazniej widze jak ten portaL demoralizuje spoleczenstwo, zaciemnia obraz rzeczywisty, jacy ludzie potrafia byc tutaj podli a w rzeczywistosci na pewno az tacy nie są. Wiem ze tym wlasnie jest anonimowosc w sieci ale czy to znaczy ze jak "jestem anonimowy to moge być sprzeczny nawet z tym co wyznaje na codzien" Pewnie czesc osob wyladowuje tu swoje frustracje (nawet o tym nie wie) i poniekad to rozumiem. Ciesze sie, ze moglam tutaj paru osobom pomoc, doradzic. Maybe kiedys cos tutaj sie zmieni, bo pamietam ze pare dobrych lat temu to byl calkiem fajny portal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu sie robi druga samosia.pl
same durne tematy, prowokacje, kazdy opowiada ma pytania tak byleby komus dogryźć. to niestety tyczy sie rowniez ciebie ona222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ałwiderzejn ałwiderzejn
ona, ona, ałwiderzejn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjeżdzaj, mikt nie będzie
płakał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 6666666666
w sumie masz troszke racji, chociaz jestem tu sporadycznie ale mysle podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrze, że to forum nie ma moderatorów, dzięki temu nie zakłamuje rzeczywistości. Powinnaś stąd odejść bo zamiast pomagać tyko siejesz zgorszenie. Na tym forum byly zawsze tylko patologiczne kobiety, takie jak ty ona2222.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tutaj rowniutko 3 miesiace od kiedy zmienilam prace, chyba wystarczy, ale wierze ogolnie w czlowieka wiec moze cos tutaj sie zmieni, wejda jakies zasady itp kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkakankassks
Kobieto! masz prawie 30lat! dajesz zdjęcia do stopki podajjesz nr gg wpierdzielasz sie w każdy temat wypisujesz, ze mialas problemy w pracy, bo Ci urody zazdroszczono (hhahahah) takze.. nikt nie bedzie płakał adiosss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozorujesz się na mądrą, inteligentną, kobietę z zasadami. Ale niestety zdradziłaś się paroma tekstami z których wyszło jakim jesteś prymitywem. Byłaś jeszcze do nie dawna ostatnią nadzieją tego forum, ale okazałaś się być taką samą pustą lalą jak pozostałe użytkowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkakankassks
i to nie jedno i to samo tylko ciagle nowe.. miala jakies nie amatorskie przerobione na dziesiątą stronę jak się przyczepili, że sztuczne, to wkleiła naturall :D a(to 1sze) ale nie ona się w ogóle opinią innych nie przejmuję,.. a dzis widzę znowu jakieś nowe dodała, nie wiem tylko w jakim celu ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akkakankassks
jest N I E D O W A R T O Ś C I O W A N A innymi słowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik ja tez myslalam ze jestes innym, wspanialym czlowiekiem i tez mam wyrobione zdanie na Twoj temat co u Ciebie jest minusem ale nie bede dyskwalifikowac Cie z powodu paru wypowiedzianych zdan. Nie znam Cie nawet nie wiem jak wygladasz. A co do wygladu. Fakt - zdjecia to nie byl najlepszy pomysl tzn nie tutaj, tutaj wiele osob tego nie popiera a czasem trzeba dostosowac sie do wiekszosci, moze to byl blad ale na pewno nie mialo to na celu skrzywdzenie kogos, zdrade itp, nie jestem z tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie to na tym forum dzieje się coraz gorzej......rzadko już idzie normalne i kulturalnie podyskutować.....pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt po tobie plakac nie bedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstaw nowe foty tepaczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipinka ja niestety tez lubie bo ogolnie fajnie jest poczytac historie ludzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona2222 inteligencją nie powal
a = co rusz daje nowe foty w stopce, pomimo że dużo ludzi na nią najeżdża, bo pięknością nie jest, czego kompletnie nie rozumie albo nie chce zrozumieć - spała z tyloma facetami w wieku 25lat :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście poruszył bym swoje jakieś problemy życiowe.....ale jak mam czytać jakieś głupie komentarze napisane przez typowych trolów to dziękuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes glupia kobieto
nic ci juz nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda ale po co zakładasz
taki temat wypierdalaj jak nie chcesz tu być;) liczysz że będziemy cie błagać o pozostanie:O mama cię nie kocha czy co;) forum zdziwaczało bo 1.małolaty mają wakacje 2.małopolska i podkarpacie mają dostęp do sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jacy ludzie potrafia byc tutaj podli a w rzeczywistosci na pewno az tacy nie są. " Zapewniam cie kochanie,ze wlasnie w realu ludzie tez sa tak podli "Nie wiem co tu jest grane, kazdy na kazdego wjezdza," Bo swiat staje sie coraz gorszy,i najgorsze jest to,ze ludzie ludziom gotuja taki los :( "Ciesze sie, ze moglam tutaj paru osobom pomoc, doradzic. Maybe kiedys cos tutaj sie zmieni, bo pamietam ze pare dobrych lat temu to byl calkiem fajny portal." Zgadzam sie,ale to nie znaczy,ze mam uciekac z KAFE.Co najwyzej poczytam i nie wpisze sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×