Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam niani

ile za nianie w Szczecinie?

Polecane posty

Gość szukam niani

Jak w tytule. Szczecinskie mamy, napiszcie ile placicie niani (za ile godzin), czy jest to stala praca dla nian, czy dorywczo, dowozicie czy niania dojezdza (etat wychodzi z reguly taniej niz dorywczo, stad moje pytanie, bo chce wziac na etat i dowozic dziecko do niani). A moze sa tu jakies nianie ktore sie wypowiedza odnosnie stawki? Od razu prosze by nie odsylac mnie do ogloszen bo przy wiekszosci nie ma cen a gdy dzwonilam na kilkanascie ogloszen to ceny podawane byly tak skrajnie rozne, ze az sie w glowie nie miesci.. jedna pani deklarowala opieke indywidualna z wlasnym dojazdem za 800 zl miesiecznie (8h dziennie od pon do pt) a inna miala w domu noworodka, chciala sie zajac dodatkowo cudzym dzieckiem u siebie i rzucila cene 10 zl za godzine niezaleznie od tego czy na godziny, czy na etat. No i jak tu wysrodkowac srednia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczeciniara paprykara
Place 1800zl za 8 godz,od poniedzialku do piatku Nie place niani zusu Jest to stala ustalona kwota Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marysiaitomek
Ojej, bardzo dużo płacisz niani, 1800 to pensja okołowarszawska! Tam Panie biorą 10-15 za godzinę a w przypadku miesięcznej opieki między 7 a 10 zł za godzinę i wtedy 1800 to jest raczej średnia stawka. Ja płacę Pani 1200 bez dodatkowych kosztów i z tego, co się orientowałam, jest to średnia płaca ale z tych "wyższych średnich" płac jak na Szczecin. Z reguły panie chciały między 800 a 1300, zależnie od swoich kwalifikacji, referencji, doświadczenia (z reguły, to znaczy, że zdarzały się Panie "z przypadku" które chciały 1200 a i takie, które miały spore doświadczenie i brały poniżej 1000. Wybrałam tę Nianię, którą najbardziej polubiło moje dziecko (spośród tych, które wybrałam). pani dojeżdża na własny koszt, praca 8 - 8,5 godziny dziennie od poniedziałku do piątku. Jedzenie zostawiam przygotowane ale czasem nie zdążę i pani sama zaproponowała, że wtedy coś ugotuje samodzielnie dla Małego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madalena 29 szcz
mam synka 7 miesiecznego do wrzesnia siedze w domku z nim moze sie zaprzyjaznimy i czasem ty mi popilnujesz malego a czasem ja popilnuje twoje,przy okazji mozna sie zaprzyjaznic i milo spedzac czas moje gg 7007558 inne chetne mamy tez zapraszam na moje gg :)Szczecin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam niani
Witaj Magdo ;-) Niestety taka opcja nie wchodzi w gre, bo pracyje i potrzebuje pelnej opieki na 8 godzin dziennie. obecnie jeszcze jestem na urlopie. Dziekuje za wszystkie odpowiedzi, znalazlam juz jedna sensowna pania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×