Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

hest

W szponach mrozu.

Polecane posty

Gość fan-fik
Spoilery czego Splath?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoilery zapowiedzi książki :) Ale już wyszła więc sobie poczytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
A kiedy możemy spodziewać się ekranizacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem ciekawa. W Stanach pewnie już niedługo, ale u nas pewnie trzeba będzie trochę poczekać zanim się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanfik
Prawa do ekranizacji są już kupione. Ale zapowiedzi żadnych nie ma. Z tego co szukałam w sieci. Za to wyszła kolejna część (trzecia) książki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już?:) tzn. wiedziałam, ze miała być pod koniec sierpnia, ale jak szukałam w księgarniach to jeszcze nigdzie nie było. i co czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
A pod jakim tytułem mam szukać tej trzeciej części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Przeczytalam Akademie Wampirow do 5 czesci. 6 czesc jest ostatnia i czekam na jej premiere do grudnia. Mieszkam w Anglii i od trzeciej czesci czytalam serie po angielsku. Trzecia czesc jest najlepsza wedlug mnie. Chociaz kazda jest bardzo emocjonujaca, pelna niespodzianek i akcji. Polecam kazdemu, kto lubi tragiczne romanse, swietny humor i niespodzianki. Poza tym porownywanie tej serii do Zmierzchu jest kompletna glupota. Ta seria jest o wiele lepsza, moim zdaniem nawet nieporownywalna do Zmierzchu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama czyta wszystkie te książki o wampirach ( to po przeczytaniu zmierzchu ) i w sumie to zmierzch bardzo mi się podobał ( cała saga ), ale te klony które potem powychodziły to nie za bardzo... przeczytałam jedną czy dwie, i w większości bezczelna zżynka ze zmierzchu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze Zmierzch nie był pierwszy :) Po drugie Akademia wampirów w żaden sposób nie przypomina Zmierzchu. Po pierwsze: W Świecie wampirów jest hierarchia. Są rody królewskie. Po drugie są wampiry i dampiry. Po trzecie wampiry nie są nieśmiertelne, a wypicie krwi z człowieka nie zmienia go w wampira :) A co najważniejsze: książki powstawały mniej wiecej w tym samym okresie - nie ma mowy o zrzynaniu. Tylko w Polsce Akademia ukazała się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lawedinha a czytałaś "Akademię wampirów" albo, którąkolwiek z następnych jej części? Uwierz Splath ma racje, te książki w niczym nie przypominają "Zmierzchu". Może jedynie gatunek, do którego należą je łączy i kraj wydania, nic poza tym. Spróbuj, a nuż Ci się spodobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
Ale nie ma co ukrywać, że bardziej znany jest Zmierzch i ludzie porównują wszystko do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ludzie to idioci 2. Zmierzch jest znany tylko przez buzke Pattinsona, a nie dzieki autorce. 3. Akademia Wampirow jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×