Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rererewrerere

Czego nigdy byście nie założyły?

Polecane posty

Gość balerinek bo nawet
najzgrabniejsze nogi wyglądają w nich na koślawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiak98
czeu wszyscy sie tych balerinek czepiaja?? ja juz bardiej nie lubie jak dziewczyna zaklada szpilki i lamie nogi bo chodzic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zaraz szpilki
zamiast balerin? nie ma innych butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiak98
chodzilo mi o to ze duzo lepej kobiety wygladaja w balerinkach niz jak proboja chodzic w szpilkach i koslawia nogi potykaja sie itp to chyba gorzej wyglada ja znajduje wiele innych butow niekoniecznie baleriny no i napewno nie adidasy blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiak98
jest wiele alternatyw dla balerin niekoniecznie szpilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucinda509
trampek na obcasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysiak98
nigdy nie zzlozylabym pocietych legnsow fuu! spodni z dziurami bialych kozaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio999
ja nie zalozylabym np trampek do kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedys myslalam ze spodni
SKÓRZANYCH ale w zimie dostalam i nałożylam raz to juz nie sciagalam do wiosny!!! takie super praktyczne, takie w stylu jeans - nie dosc ze facetom sie podobalam i jescze moja pupcie podkreslaly to nie musialam nawet w najwieksze mrozy zakladac rajstop! z niecierpliwoscia czekam do deszczowej i chlodnej jesieni i kupie jescze druga pare w innym kolorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipcio999
spodnie skorzanae jak dla mnie tylko na motor jakos nie jetem przekonana na codzien, swoja droga jak dla mnie to kaski sa obciachowe powinni zrobic jakies kobiece ladne bo ja w swoim czuje sie zle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i fru i sru
Fajny temat:),Ja nie noszę1 długich spódnic,choć na innych bardzo mi sie podobają, mi jest niestety niewygodnie2 leginsów-chyba ze w domu,na mieście czułabym się jak z gołym tyłkiem;),3spodni z obnizonym krokiem-aladynki czy jakoś tam-nie podobają mi się 4 spodni na kant- nie mój styl 5balerkiny i adidasy- nie mój styl 5 trampki na obcasie- nieporozumienie. Lubię-glany, trampki, bojówki,czarne ciuchy ale za jakimis aplikacjami czy napisami zeby monotonne nie były,gorsety,ciekawe torebki,paski, apaszki.Trochę podobny styl do Energicznej 30tki z wyj długich spódnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek;*
ja nie wloze pocietych getrow spodni szwedow alladynek rzymianek do kolan chyba takie to juz gladiatorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja nie założę
długiej spódnicy ala oazowiczka, sandałów trampek, koronkowych kozaczków, koszul typu worek, leginsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie myślę.
butów z ostrymi czubkami, białych poza sportowymi. trampek na obcasach koronkowych targowych kozakow z czubkami kozakow szpilek spodni dresowych poza sportem cielistych rajstop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koteczek;*
tak sobie mysle trafilas w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm pomyśle trampki na szpilce nigdy zrobic sie na bikejke nigdy różowe szpileczki nigdy różowa mini jak u swini nigdy balerinki nigdy spodnie bojówki nigdy za stara jestem glany nigdy bo to buty do gnoju jakby bluzka z dekoldem odsłaniająca połąwę cycków nigdy rózowe leginsy nigdy złote buciki nigdy prześwitująca bluzka nigdy białuy stanik pod czarną bądź ciemna albo ażurową bluzke nigdy bo od tego jest ciałowy no i nigdy czarnych rajstop do białych bucików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowej oczojebnej mini:O a dzis widziałam taką😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy w zyciu nie ubiore sie
jak laska z ktora wynajmuje mieszkanie, w tej chwili nosi (wszystko zolte) - hiperminisukienke odkrywajaca pipke, do tego japonki na obcasie i (w te upaly) zolty sweterek z dlugim rekawem, sweterek konczy sie zaraz za rekawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beznadziejna dyskusja
nie założyłam bym niczego co jest obcisłe, modne, z metką, markowe i co inni noszą w tym sezonie, nie znoszę adidasów, płaskich butów szpilek, zadnych obsiłych spodni , obcisłych bluzek opinających cycki, krótkich kiecek , zadnych swetrów , swetrków, swetereczków, anwet zimą, zadnych krótkich kurtek i kurteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przenigdy nie założę
rzymianek trampek na obcasie nigdy nie włożę rurek w trampki lub adidasy kurtki takiej do połowy pleców wąskiej spódnicy do kostek (luźną założę) koronkowych kozaczków butów EMU z pewnością jeszcze parę rzeczy by się znalazło ale na razie to wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do skóry mam podobne
odzczucia jak osioba powyżej choc w moim przypadku to akurat była spodniczka mini, zalożyłam i naprawde dobrze sie w niej czuje ale nosze tylko na wieczorne wyjscia nie na co dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×