Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłościwy

Do jakich sklepow lubicie chodzić? Gdzie najwiecej spędzacie czasu?

Polecane posty

Gość miłościwy

tak jak w temacie zastanawiam się, gdzie najcześciej robicie zakupy. Nie koniecznie chodzi tutaj o sklepy ze spożywką. Bardziej o sklepy powiazane ze stylem.... odzieżowe, meblowe, design...etc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zakupy robię głównie w sieci, z braku czasu przede wszystkim. no, ale wiadomo, że czasem trzeba przyjrzeć się kupowanym produktom "na żywo" i w takiej sytuacji zdecydowanie wygrywają sklepy, w których można kupić dosłownie wszystko co związane z daną dziedziną - w sensie, wchodzisz i wiesz, że w tym jednym miejscu nabędziesz wszystko czego potrzebujesz. i z tego słynny chyba entliczek z produktami dla dzieci - wszystko co dla maluchów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie najczęściej robie zakupy? Chyba w spozywczaku pod blokiem, bo bez niego skonałabym z głodu. A tak poza tym to podobnie jak kolezanka powyżej - w sieci w electro np. i w dużych centrach handlowych... keidyś więcej i częściej chodziłam po małych butikach, ale teraz nie mam na to ochoty i czasu jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolannda
Żarcie w realu, poza owocami i warzywami, bo to na targu. Ubrania w hm, promod, reserved, house, czasem w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłościwy
Spożywkę jakby od razu wykluczyłem z tej listy... nie będziemy się licytować na te pod blokami, na osiedlach...itp. niesty tempo naszego życia sprawia, że dążymy do oszczędności w tym np.czasu. Stąd praktyczniej iść do centrum, bo tam wszystko jest. Ja czesto jestem w HM i Zara jeśli chodzi o odziezowe, maja tam na prawdę konkretne ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłościwy
.... zapomniałbym, z racji remontu ostatnio bardzo często odwiedzałem IKEA, dobre jest to,że mebelki są funkcjonalne i w miarę uniwersalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzę tylko do sklepów
które mam najbliżej mojego domu, bo mi się nie chce chodzić po małych sklepikach a jak mam ochotę to jadę do galerii, a tam to już nie ma reguły, bo tu nie kieruję się marką, ale tym żeby ubrania mi się podobały i cenowo były też bez jakichś szaleństw, więc ilość stoisk spełniających te warunki już się troszkę zawęża, najczęściej ląduje w tych stoiskach bardzo popularnych wśród młodych kobiet, bo one spełniają te warunki, więc jak już raz byłam zadowolona z zakupu w jakimś sklepie to lubię do niego potem co jakiś czas wracać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z meblami? macie swoje wypróbowane sklepy meblowe? ja wyczaiłam sklep esmebel ostatnio, wyjątkowo niskie ceny mają, no i drewienko takie jak lubię - surowe, bez zbędnych udziwnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej chodzę do sklepów po jakiegoś ciuszka: Pull and bear , bershka, zara( chociaż tu zwykle tylko podczas wyprzedaży)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co z ciucholandami? pchelka wymieniła tutaj same sieciówki, ale umówmy się - w tych sklepach nierzadko jest bardzo drogo. lubicie secondhandy czy omijacie raczej szerokim łukiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×