Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondiiiiiiiiiii123456789

mój facet ma małego

Polecane posty

Gość blondiiiiiiiiiii123456789

A przynajmniej tak mi się wydaje...przed nim byłam z innym, którego penis był...lekko mówiąc...ogromny!!! Teraz nie wiem, czy to kwestia porównania, czy faktycznie jest mały. Nie latałam za nim z linijką, ale bez wzwodu myśle, że jest to ok 7cm, w zwodzie nie wiem, bo do nie doszło między nami jeszcze do seksu, w żadnej postaci (powiedzmy, że widziałam przez przypadek;)). Kurcze, nie wiem jak się zachowam, gdy do czegoś dojdzie. Poprzedni miał 15 cm i to w spoczynku, a seks z nim był totalnym szaleństwem....Zatem moje pytanie brzmi...czy przesadzam, czy to normalne, czy on faktycznie jest mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw sie,sa rozne penisy.jedne sa spore bez wzwodu i potem niewiele rosna,a inne sa wrecz malutkie bez wzwodu,ale podczas erekcji baaardzo mocno napelniaja sie krwia i staja sie mniej wiecej tak dlugie jak te pierwsze.na to nie ma reguly.penis mojego faceta podczas wzwodu wydluza sie o jakies 10cm,ma naprawde ogromna roznice miedzy zwisem a wzwodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsgsgssg
Kurcze, nie wiem jak się zachowam, gdy do czegoś dojdzie JEsli ma malego , to przynajmniej latwiej bedzie ci zrobic glebokie gardlo ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejku,
Przyzwyczaiłaś sie do tego co dobre i teraz cieżko ci bedzie z takim maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to po cos
takiego wzięła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondiiiiiiigdfgdfhg
poprzednim był mój ojczym, niestety dostał 5 lat i zanim wyjdzie to musze na czymś skakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×