Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CK_MEN

SZUKAM DOŚWIADCZONEJ

Polecane posty

Gość CK_MEN

Szukam doświadczonej pani z kielc lub okolic 40-55l. Ja 32lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK_MEN
Mogą być też średnio zarośnięci panowie z brzuszkiem. Ja pasywny-dojadę rowerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK_MEN
I co dzieciaku sie poszywasz i piszesz bzdety??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK_MEN
Nie to co ja. Ja piszę same mądrości, eposy i rozprawy filozoficzne. W ogóle mi wstyd, że taki mądry, taki wykształcony, taki erudyta i filozof a uprawiam seks. Sam się sobą brzydzę. W ramach rekompensaty chyba przywalę sobie w łeb szpadlem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK-MEN
Jak nauczał mnie mój mistrz, Sedes z Bakelitu, wstąpiłem na działo, spojrzałem na pole. Aby wygłosić płomienną rozprawę filozoficzno-zoofilistyczną na temat długości orgazmu świni, a częstotliwości pieprzenia się królików australijskich przywiezionych przez pierwszych osadników parostatkiem w piękny rejs Mejflałer. Niestety ze szczytu działa zobaczyłem pogańskie tłumy Asisiboinów pomalowanych w barwy wojenny i dzierżących oraz wymachujących składanymi krzesłami wojennymi. Wystraszywszy się ich zawinąłem tunikę pod pachy i niczym rączy syn ludów afrykańskich, godny następca Asafy Powella udałem się w szybką podróż w kierunku przeciwnym niż zalegający puszczę saharyjską tłum. Po 42 kilometrach i 102 metrach, wybiwszy się w powietrze niczym Artur Partyka za swych najlepszych lat, złapawszy togę senatora rzymskiego Marka Aureliusza, zamachawszy nią kilkanaście razy, wzbiłem się w powietrze i prowadzony czułym węchem, śladami guana bocianów odleciałem do ojczyzny mej, Litwy, której ozdobę i piękno opisywał A. Mickiewicz uprzednio wypiwszy z kolegą Juliuszem S. cały zapas absyntu, zgromadzony w Ostrej Bramie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hkhjkhjk
Zwal sobie konia dupą i nie pierdol :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×