Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2236

Love is in the air..:) ludzie radźcie

Polecane posty

Witam wszystkich. Od tygodnia pracuję w jednej firmie i spodobał mi się pewien chłopak. Większośc osboników płci męskiej z tej firmy robi jakieś żarciki, zagaduje mnie itd bo nie powiem żebym była niefajnym egzemplarzem:p ale niestety uaptrzony obiekt nic:( dodam jeszcze, że dzisiaj wypatrzyłam o zgrozo obrączkę:O co prawda nie wygląda na zwykłą obroczkę, tylko jak taki szeroki pierścionek, srebrny i z jakimiś cyferkami czy czymś takim wytołoczonym, nosi ne lewej ręce. Myslicie, że to coś może znaczyć?? oprócz tego miałam taki pomysł, żeby, ponieważ mam jego maila służbowego napisać mu jakąś miłą wiadomość i zobaczyć czy odpisze. Co o tym myslicie, czy to wszystko to dobry pomysł biorąc pod uwagę to, że pracuje w mojej firmie i ma tą obrączkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, najgorsze jest to, ze to typ takiego słodziaka, nieśmiały i słodki a tacy to zawsze mają dziewczyny i na dodatek są poważni, myslą o ślubie i nigdy by tej laski nie zostawili, chociażby dlatego, że są tacy obowiązkowi i uprzejmi. Wystarczy jedno głębsze spojrzenie w oczy a gotowi są kompletnie się odseparować bo co by na to powiedziała ich idzewczyna. wrrr... już miałam z kilkoma takimi do czynienia aczkolwiek nie zmienia to faktu, że robijać komuś związku też nie mam zamiaru. Myślę, że nałatwiej jest wyrwać przystojniaka, zazwyczaj sa wolni bo po co mają się wiązać jak mają lasek na pęczki, oczywiście takie "wyrwanie" przystojnika jest tylko czasowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×