Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Zagubionnnna;(

Ciężka sprawa.

Polecane posty

Gość Zagubionnnna;(

Witam wszystkich mam taki problem i nie ukrywam, że bd musiała się trochę rozpisać. O odpowiedzi proszę osoby Inteligentne i takie, które potrafią potraktować mój problem poważnie. Więc.. Uczyłam się w szkole z internatem 100 km od domu.. I tam właśnie poznałam Damiana.Spotykaliśmy się codziennie. Przy nim czułam się zrozumiana... Bezpieczna. Przez 3 tygodnie było wspaniale... (Ja się szybko angażuje w związki)... I nagle zaczęło się coś psuć.Kłóciliśmy się.. Często kazał mi wypie******... A ja po dwóch dniach już u niego byłam i przepraszałam za to np że pisałam z kolegą czy że z jakimś znajomym rozmawiałam(bo właśnie za to mnie wyzywał)... ( Nie wiem co w niego wstąpiło przecież to 21 letni chłopak;/) Teraz są wakacje... Przyjechałam do niego a on albo jest w pracy albo siedzi na komputerze...!! Nie jest czuły... Już nie ma awantur ale czuje się zaniedbana... Nigdzie mnie nie zabiera... A przecież spacer nic nie kosztuje... Mówię mu że jeśli mu nie zależy niech sobie odpuści to mówi, że zależy... W niedziele jade do domu... Powiedzialam mu o tym i ze przyjade jak mu zacznie mnie brakowac i jak bdz inaczej (lepiej) to się zaczął śmiać pod nosem)... Nie wiem co mam zrobić? Tylko mi ni piszcie pogadaj z nim, bo o nic nie daje!! Próbowałam!! Najgorsze, że mi na nim zależy i cały czas mam nadzieję, że się zmnieni!! Wczesniej bylam spokojna dziewczyną a teraz wszystko wytraca mnie z rownowagi, przeklinam... A jak cos mnie zdenerwuje to nie wiem co mAm ze soba zrobic, rozrywa mnie od srodka. czese sie, krzycze i mam ochote czyms rzucic...Czy ja sie przez niego nabawilam nerwicy? Pomóżni mi się odnaleźć? ;( Kobieta zagubiona szukająca pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×