Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kkkkkkklaudia

czy staż mi się należy pomocy

Polecane posty

Gość Kkkkkkklaudia

witam chciałam się dowiedzieć 3 miesiące temu skończyłam studia za 8 miesięcy kończe 25 lat i pracowałam przez 3,5 roku na umowę zlecenia czy staż mi się należy? czy przyznają mi go jeżeli przyniosę skierowanie z zakładu pracy na staż uprzejmie proszę o pomoc a co jeżeli przy rejestracji nie przyznam się że wogóle pracowałam pytają tylko o umowę o pracę? co mi grozić czy się wyda? prosze pomóżcie zależy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barabora
nic nie rozumiem:] Jaki staż??? I kto pyta o umowe o prace???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkklaudia
chodzi mi o to że pracowałam przez okres studiów na umowę zlecenia 3 ipół roku a teraz skończyłam studia i znalazłam sobie firmę która chętnie przyjmie mnie na staż tylko nie wiem czy mi go przyznadzą w urzędzie mam 24 lata pomocy przy rejestracji pytają o świadectwa pracy i inne umowy co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werqi8707
studenci mogą iść na staż do 27 roku, musisz być zarejestrowana w urzędzie pracy żeby iść na staż. Ja kiedys pracowałam w okresie wakacyjnym za mlodego, mialam umowe o prace, ale wypełniając wniosek w urzedzie napisalam ze nigdzie nie pracowalam wlasnie zeby nie bawic sie w szukanie swiadctw pracy i takie tam, napewno tego nie beda sprawdzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkklaudia
a co jeżeli kiedyś byłam tam już zarejestrowana i podałam tam że pracowałam na zlecenie jako kelnerka 3 miesiące dałam im zaświadczenie było to 4 lata temu a teraz przy rejestracji karzą mi jeszcze raz to zaświadczenie przynosić a ja go nie mam już ani umowy a pracodawca tamten wyjechał za granicę co mam zrobić oni twierdzą że oni mają to w archiwum i nie dadzą rade tego sprawdzić co mam teraz podać żebym nie miała później problemów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dara23d
tez miałam taki problem tyle że ja miałam mnóstwo pojedynczych zleceń i połowy z tych omów wywaliłam , ale olałam ich i dałam to co miała m i nikt się nie skapnął, podobno jest tak ze jak sie ma 6 miesieczne doświadczenie to już nie dawają stażu ale dokładnie nie wiem jak to wygląda, są jakieś wyjątki od reguły bo głupotą by było nie dać stażu osobie która np dorabiała na ulotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co pamiętam to nie można mieć wcześniej żadnego doświadczenia, nie wiem jak jest z umową o dzieło itp. Musiałabyś poczytać w regulaminie lub zadzwonić jako anonim i się zapytać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkkkkkklaudia
a nie wie ktoś może jaka jest szansa zostać zatrudnionym w Urzędzie Skarbowym po takim stażu bo zastanawiam się czy wogóle zawracać sobie głowę takim stażem czy to strata czasu jeżeli ktoś umiałby mi odpowiedzieć to bardzo proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden staż i żadne doświadczenie nie jest stratą czasu. Możesz się zdziwić, ale wszystko ci się kiedyś przyda, nawet takie pierdoły jak obsługa ksera czy adresowanie kopert. A nawet jeżeli podczas stażu znajdziesz coś ciekawszego, to można taki staż przerwać. A tak btw... nie lubię określenia "należy się". Kojarzy mi się z nieuzasadnioną roszczeniową postawą rodem z poprzedniej epoki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×