Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Migotka2236

Jak przestać być singielką??

Polecane posty

Witam wszystkich. Mam 26 lat i jestem singielką. Wcześniej byłam w 4 letnim związku ale okazało się to pomyłką. Teraz brakuje mi kogoś bliskiego i tu pojawia się problem.. skąd mam wziąć faceta:)?? wszyscy, którzy mnie otaczają są zajęci, jak poznam jakiegoś fajnego to nosi obrączkę narzeczeńską, ludzie...już mnie to dołuje, jak tylko ktoś mi się spodoba to muszę obejść się smakiem bo jest zajęty..naprawdę nie chcę korzystać z portali randkowych żeby kogoś poznać bo to jest takie oczywiste, że jest się chętnym itd a poza tym zazwyczaj ludzie nie ograniczają się do spotkań tylko z jedną osobą. Czy jest wśród Was ktoś kto poznał kogoś fajnego w "późniejszym wieku"?? bo ja mam wrażenie, że co bardziej obrotne laski pozaklepywały kolesi jeszcze na studiach a teraz to już tylko do ślubu się szykują a wolych to już nie ma, chyba, że jacyś starzy rozwodnicy albo przystojniaczki, które nie chcą w ogole się wiązać tylko zaliczać panny:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naucz się gotować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
proponuje portale społecznościowe takie jak MySpace,tam możesz szybko poznać nowych ludzi:) ... http://tnij.org/fajneubrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikusikusik
proponuje rozłożyć szeroko nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×