Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość hddhjscbj tchórz

dobry dentysta kraków

Polecane posty

Gość gość
Ja mam już swój sprawdzony gabinet stomatologiczny, do którego jeżdżę od dawna. W Skawinie pod Krakowem znajduje się http://properdent.pl/ W tej placówce pracują świetni specjaliści, którzy wyleczą wasze zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malika1990
Polecam dr Agnieszke Wojcik- pojawilam sie u niej z bólem zeba. Od tamtej pory chodze tylko do niej, jest niezastapiona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

miałam ogromny strach przed wyrwaniem ósemki poszłam do iDental i byłam bardzo zadowolona, świetne podejście http://idental.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammaioo

Stanowczo polecam www.artdentina.pl ! W końcu przełamałam swój strach przez dentystami, dzięki przecudownym stomatolożkom! Moje zaniedbane zęby w końcu zaczynają wyglądać tak jak powinny, także baaardzo gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miki

Widze ze tu już polecali ten gabinet, ale chętnie potwierdze, w Krakowie super lecza w Scnadinavian Clinic, nie jestem stad dojezdzam z miejscowości obok ale naprawdę warto, bo pan Maciej Lepszy to chyba najlepszy dentysta w całej malopolsce 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filippa

Chodzę od jakiegoś czasu do Pana dr Cichonia i jestem bardzo zadowolona z opieki dentystycznej. wygodnie, rzetelnie i dokładnie! myślę ze jest to jeden z lepszych gabinetów na jaki trafiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klementynka

Kilkukrotnie miałam okazję korzystać z usług gabinetu Steczko i jestem bardzo zadowolona. Zostawiam adres strony - http://www.steczkodentysta.pl/ - może się komuś przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza90

Mnie jakiś czas temu znajoma poleciła LUXDENTICĘ na Ruczaju i od tej pory tam chodzę. Wyleczyłam kompleksowo swoje zęby, teraz chodzę na higienizację w ramach profilaktyki i wizyty kontrolne, aby nie doprowadzić swoich zębów do tak złego stanu, jaki miałam. Polecam klinikę, jest nowocześnie wyposażona, bardzo dbają o komfort pacjenta. Ja akurat leczę się u dr Bogusławskiej-Miśkiewicz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W krakowie ja sobie chwalę Stomatologię dr Cichonia. leczy dokładnie i dobrze. I w ogole ma dobrze wyposażony gabinet i przyjemna atmosferę...także czuję się u niego pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska

Polecam Ci gabinety Lux Medu - przychodzę do nich z każdym ubytkiem, czy nawet w sprawie implantu lub koronek, zawsze wychodzę zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guskkaa

Zdecydowanie centrum Cichoń - stomatologiacichon24.pl Cała moja rodzina leczy tam zęby już od lat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja też trafiłam na gabinet Pana Cichonia. i gdyby nie to jacy fajni stomatolodzy tam pracują to myślę ze nie wiem czy moja córka miałaby wyleczone zęby. A akurat z nią jest problem - jest panikarą, boi sie bólu i dentystę omija szerokim łukiem! A u niego się udało!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Dobrą placówką stomatologiczną, do której sama chodzę jest www.artdentina.pl Pracują tam świetni specjaliści, którym można zaufać. Placówka ta ma szeroki zakres usług i dobre ceny. Polecam ich wszystkim z Krakowa i okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jadzia

Chodzę do Villa Dentica na Bronowicką 19. Mają fajne ceny jak na Kraków, zrobiłam tam całą górę łącznie z licówkami i żadnych nierówności wszystko ładnie siedzi, miła pani doktor. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Polecam gabinet Beuty Dent. Leczyłam tam zęby kanałowo i pomimo początkowo paraliżującego strachu (nienawidzę igieł!) poszło gładko, sprawnie i o dziwo nie bolało ( chwała temu, kto wymyślił znieczulenie!). Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka34

Ja chodzę do kliniki Luxdentica, która się mieści na Ruczaju. Jestem bardzo zadowolona z super opieki stomatologicznej na naprawdę najwyższym poziomie, ze świetnego podejścia do pacjenta, fajnej atmosfery - ani strach ani ból nie wiszą w powietrzu 😉 Przede wszystkim liczy się dla mnie to, że dentyści, którzy tam pracują, są kompetentni - mają wiedzę i doświadczenie, stosują najnowsze metody leczenia. W moim przypadku to b. ważne, bo dzięki leczeniu kanałowemu pod mikroskopem uratowałam 2 zęby. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestępstwo karne 192kk

Nie polecam stomatologa z esteheendo przy lotniczej 3 w Krakowie

Dentysta zarządził od maja dwie konsultacje w celu  prostego usunięcia  wkładów k-k  z włókna szklanego z jedynek górnych co wcześniej już było w innym gabinecie bez znieczulenia i  potrzeby dodatkowych zabiegów dobrze wykonane, ale niestety nie dnia 13 lipca przy Lotniczej.                                             
            Dentysta chciał aby mu przedstawić nawoskowanie koron jedynek ponieważ wspomniałam, że owe posiadam więc mu je przywiozłam , przy czym wyraźnie powiedziałam,  że "nie wyrażam zgody na wycięcie dziąseł " co już na konsultacji stwierdził: że musi wyciąć dziąsła" to słowa dentysty z gabinetu z lotniczej. Od początku nosił się z tym zamiarem - cięć chirurgicznych moich tkanek miękkich a potem powycinał tkanki twarde korzeni.  Sama robiłam wyciski i nawoskowanie koron zębów 11 i 21 i wiem jak bardzo ważne były naturalne długości korzeni oraz architektura dziąseł w przywróceniu naturalnego zwarcia z podparciem w zgryzie prostym co wszystko zniszczył. Nie zrobił nawoskowania nie zbadał zachodzenia się zębów żuchwy nie wykonał koron tymczasowych więc nie miał pojęcia  czy są warunki protetyczne czy nie ? Nie interesowało mnie odciążenie jedynek górnych do czego dążył wysyłajać mnie na konsultację do ortodonty, a podparcie ze względu na odciążenie na poprzednich koronach emax na których powstał ubytek kości .                                                                                                        Po zobaczeniu krótkim mojego nawoskowania stwierdził, że tak nie zrobi cytuję dosłownie na kolejną konsultację za 250 zł przedstawił nawoskowanie z swojej  pracowni . Zaprezentowane mi na konsultacji nawoskowanie pomijając wymówiony brak na nie gwarancji zostało nieprawidłowo wykonane ( nie zawierało podstawowej zasady - prowadzenia kłowego). Zapytałam więc czy nie usunie samych wkładów k-k.      Dentysta kłamie w żywe oczy i  mataczy w zeznaniach do PZU  Nie wydaje dokumentacji medycznej, którą zmodyfikował .   Nie zgłosiłam się w celu zrobienia protetyki- kłamstwo,  a jedynie w celu usunięcia kompozytowych wkładów wzmacnianych  włóknem szklanym .  Dentysta chciał sam zrobić protetykę, lecz nie potrafił. Nie interesowało mnie inne ustawienie koron lecz tylko i wyłącznie w zgryzie  prostym z podparciem na siekaczach 11 i 21. Czego ten dentysta nie potrafił zrobić. Jak nakłamał do ubezpieczyciela PZU zęby dolne nie były w ekstruzji  - doprowadził o takiego układu obcinając korzenie w tak  zawrotnym tempie w tak znacznej długości , że  wycinki spadły na środek gabinetu. W zeznaniach do PZU kłamie, że na wizytę po dłuższej przerwie umawiałam się telefonicznie , kłamstwo wizyty były zapisywane na konsultacji zawsze przy świadku - asystentka.  Ja się nie zastanawiałam czy robić protetykę przy Lotniczej z powodu tego, że nie akceptowałam kształtu nawoskowania koron, ja przedstawione błędne nawoskowanie odrzuciłam bezwzględnie z powodu źle wykonanego . To dentysta stwierdził, że według mojego nawoskowania prawidłowego uwzględniającego podparcie na siekaczach centralnych oraz prawidłowe prowadzenie kłowe nie zrobi koron,  więc na jakiej podstawie i na czyje zlecenie opracował schodki pod cementowanie koron protetycznych na znacznej wysokości i w odmiennym kształcie od naturalnego poszerzając głęboko światło kanału w kierunku girlandy małej , gdzie tę przestrzeń językową nie mogę mieć zabudowanej , czym mam sobie teraz  zabudować tę wystające poza girlandę małą kikuty nierówno wyszarpanych korzeni.  Od kiedy można bez zgody pacjenta przeprowadzać zabiegi tak drastyczne jak gingivektomia  oraz opracowanie schodków nie wykonując protetyki jest to karalne z art 192KK.                                                                                        
            W obecnych czasach w dobie materiałów biozgodnych jak glasjomer wiążących w mokrym polu zabiegowym nie stosuje się cieć chirurgicznych a potem dodatkowo obcina. Jedno działanie  zaprzecza drugiemu .
Dentysta zgodził się jak sam stwierdził na samo: reendo . czy samo reendo to również gingivektomia? oraz opracowywania schodków? bez zrobienia koron tymczasowych , których odmówił wykonania .   Nie to są odrębne zabiegi, o których nie poinformował.                                                                                                                                    Dnia 13 lipca dopełniając rezygnacji z planu protetycznego przekreślił tę cześć  planu leczenia, ze zmianami nie zapoznał , nie poinformował.   Plan zmodyfikowany, a nie objaśniony jest nie ważny według przepisów prawa wiąże umowa ustana . A było to samo reendo Na planie starym zmodyfikowanym pozostawił cześć o nieznanej mi nazwę gingivektomia - o zmianach w planie nie wspomniał nic nie wyjaśnił stał tyłem poszedł i oznajmił cytuje że wykona "samo reendo" więc mu uwierzyłam nic nie podejrzewając nawet gdy chciał podać znieczulenie co jest zbędne do martwych zębów i starannie przeprowadzonego zabiegu  reendo. Po założeniu koferdamu ( gumy na moje ustaw odizolowaniu korzeni zapiął bez problemowo klamrę na koferdam po czym wyczułam strącenie i stwierdził że cytuję : musi wyciąć dziąsła "  Z drugiej strony klamrę już sam odpiął własnoręcznie już nie musiał strącać i kłamać w żywe oczy. Wyciął po ok 40 minutach skończył raz z wypiłowaniem wkładów wycięciem dziąseł oraz jak dopiero zobaczyłam podczas tamowania krwi z ciekących dziąseł opracował schodki pod cementowanie koron protetycznych oczywiście nie miała prawa tego robić . Ten etap należy do zakresu protetyki - to dentysta  który wykonuje korony opracowuje sobie wg własnej metody korzenie wg której będzie cementował korony, a nie dentysta , który jak pozwany do Prokuratury z w Krakowie ww miał wykonać samo "reendo"  cytuję tak stwierdził przed podjęciem się leczenia . Jak można podczas samego reendo na zakrytych ustach   koferdamem nie widząc dolnych zębów dopuścić się do opracowywania schodków na korzeniach pod cementowanie koron . 
 Zabiegami ww nadał korzeniom odmienny kształt zaokrąglony w kierunku dwójek i wycięty w pionie jednostronnie wzdłuż girlandy dużej czym spowodował brak możliwości wykonania koron protetycznych wg mojego nawoskowania  w ustawieniu w zgryzie prostym . Powycinał  korzenie i dziąsła według swoich wizji , gdzie według dentysty Marcina K z Krakowa cytuję : że można zrobić chyba takie krótkie" czyli podparcie płaskie z koronami na 4mm . Kłamie w zeznaniach do PZU że długość korzeni przed zabiegiem i po była taka sama ,. Samo obcięcie z obudowy po ostatnim cementowaniu wkładów  k-k  już doprowadzi do skrócenia co dopiero opracowane schodki i odmienny kształt jaki powycinał w pionie na girlandzie dużej, co jest bezpośrednim skutkiem braku możliwości protetycznych z powodu za krótkich korzeni.  Brednie i kłamstwa w uzasadnieniu na prośbę o formy koron tymczasowych do których to powycinał korzenie i dziąsła .Jak można dopuścić się do skracania korzeni , gdy nie wie jakie są ruchy żuchwy bez żadnych diagnostycznych badań ruchów zachodzenia zębów żuchwy. Pozostawił nierówne ilości wyszarpanego  dziąsła po obu stronach girlandy zrobił znaczną różnice w długości pomiędzy korzeniami na jedynkach doprowadził do zaburzenia harmonijnej linii zenitu na jedynkach  tym wszystkim sprawił że długość korzeni jaką zostawił przy moim znacznym zachodzeniu w sposób nierówny po leczeniu ortodontycznym zębów żuchwy  uniemożliwia mi zrobieni protetyki .  Przy znacznym ubytku kości szczęki i żuchwy ( utracone na poprzednich koronach emax w zgryzie prostym) wysłał mnie na konsultację do OrtoDenti na leczenie ortodontyczne w dodatku przy niedoleczonym stanie zapalnym na korzeniach. Zignorował przekazaną wiedzę mu o ubytku kości słowami cyt: " nie widzę"  Nie można przeprowadzać leczenia orto na ubytku kości, a tym bardziej na stanie zapalnym .                                                                
   Do tego już rok czasu męczę się z stanem zapalanym dziąseł , które podrażniają opracowane a raczej wyszarpane schodki Znacznie poszerzone światło kanału na podniebieniu od strony girlandy małej  oraz wystające  ostre kikuty korzeni uniemożliwiają mi domknięcie ust przez co mam stan zapalny na SSŻ. Ok 200 konsultacji mam już za sobą decyzja jest jedna za krótkie korzenie źle opracowane by przywrócić podparcie na jedynkach i zgryz prosty .  Osobiście na konsultacji mówiłam przedstawiając nawoskowanie jak ważna jest naturalna architektura dziąseł bez stanu zapalnego kieszonek a tym samym bez powodu do wycinania podczas samego reendo . Przez tego dentysytę mam zanik kości szczęki i żuchwy , którego przyczyną były niedopasowane poprzednie korony  zawężona przestrzeń językowa o czym informowałam a dentysta skomentował słowami cytuję"nie widzę" Przez te zabiegi , które wykonał bez mojej zgody utraciłam na zawsze możliwość zrobienia koron na jedynkach, a innej protetyki nie ma warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Polecam Lux Med. Mają świetnych fachowców i teraz mają fajną opcję na pakiet stomatologiczny za grosze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iksi

Ja jak chodzę do dentysty to trafiam do stomatologii dr Cichonia. Bardzo jestem zadowolona z opieki, dr Sowińska bardzo fajnie się zajmuje pacjentem. Czuję się po porstu dobrze zaopiekowana i leczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czymka

tak, potwierdzam. całkiem dobra klinika i ma dobrych specjalistów. bez obaw można leczyć u nich uzębienie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zapisanie się do tego gabinetu  https://studiose.med.pl/nasi-lekarze/

W wielkim skrócie: nowocześnienie,fachowo,ekspresowo,bezboleśnie i niedrogo😀Dzięki umiejetnościom dentystycznym i możliwościom technicznym uratowano mi zęba z torbielem i to zupełnie bezpiecznie oraz bez konieczności operacji. 

Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajra

W Krakwie to dobrym i sprawdzonym miejscem jest akurat stomatologia dr Cichonia. I szczerze mówiąc nie mam zamiaru zmieniać miejsca bo leczę zęby w fajnych i komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Ja jak coś mi się dzieje z zębami to chodzę do Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń do Pani Ani Sowińskiej. Leczy moje ząbki już jakiś czas 😉 Ogólnie centrum jest naprawde na poziomie. Ceny wizyt może i nie są najniższe, ale ja akurat nie mam zamiaru oszczędzać na zebach, bo wiem jak sie to pozniej konczy 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minna

Dokładnie W Krakowie to jednym z lepszych gabinetów stomatologicznych jest wlasnie Stomatologia Cichonia. Mają fajnych lekarzy delikatnie leczą i bez problemu można u nich dogodny termin znaleźć. Ja jestem pod wrażeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggaga
Dnia 15.07.2019 o 21:25, Gość Minna napisał:

Dokładnie W Krakowie to jednym z lepszych gabinetów stomatologicznych jest wlasnie Stomatologia Cichonia. Mają fajnych lekarzy delikatnie leczą i bez problemu można u nich dogodny termin znaleźć. Ja jestem pod wrażeniem.

No dokładnie, też tam chodzę. Moim stomatologiem jest Pani Magda Grabowska-Jędryczka, nie dość, że świetny dentysta to jeszcze bardzo miła kobieta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena1987

Ja chodzę do kliniki Luxdetnica na Ruczaju do dr Klimeckiej, super jest. Już 3 zęby mam wyleczone, jeszcze 1 mi został a na koniec chcę zrobić sobie wybielanie może? Jeszcze z Nią o tym nie rozmawiałam, ale muszę zapytać bo chciałabym nieco rozjaśnić kolor zębów. Kiedyś paliłam i kolor niestety ucierpiał na tym... W każdym razie klinikę polecam, to bardzo nowoczesne i przyjazne pacjentom miejsce 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sugar

A ja od lat wiernie do Galerii Uśmiechu, zęby raczej mam zdrowe, ale na kontrolę co pół roku zaglądam, no i żeby się nie rozstawać z tym gabinetem to aparat nosiłam 2 lata, teraz jakoś dość często zaglądam bo mi się jeden ząbek cofa, ale jestem na dobrej drodze, żeby wyprostować do końca. Lubię ten gabinet najbardziej za 2 rzeczy, że wszyscy są bardzo mili i doskonale znają się na swojej pracy, a po drugie, że mogę w jednym miejscu wszystko załatwić. usuwanie kamienia, kanałowe, czy wybielanie, a jakby zaszła potrzeba usunąć ząb albo wstawić to też się specjalista znajdzie i to jest naprawdę super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam znakomicie zlokalizowaną i profesjonalną klinikę stomatologiczną dent-krakow . Bardzo liczy się dla mnie miła atmosfera wizyty, gdyż już samo leczenie wywołuje tyle stresu, że nie trzeba go dodatkowo zwiększać. Myślę, że nawet trudne przypadki nie przerosną możliwości tamtejszych stomatologów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Holiska

ja jestem zadowolona ze stomatologii dr Cichonia. Gabinet jest doskonały, dobrze wyposażony no i przede wszystkim maja dobrych lekarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×