Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

oceńcie

Polecane posty

Mam iść na finanse i rachunkowość czy lepiej na studium medyczne-kierunek technik farmacji ? oczekuję Waszego subiektywnego dania z uzasadnieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze to oba kierunki tak samo mnie interesują :D też to zauważyłem,tylko jakie płace ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh jeśli nie miałeś styczności z rachunkowością to nie polecam tego kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałem,ale moja mum jest księgową ... dlaczego nie polecasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,no papierkowa robota nic ciekawego... a jak jest z wynagrodzeniami ? niskie,średnie ? ile mniej więcej ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto mieć alternatywę
zastanów się co możesz robic po farmacji? - pracować w aptece a po finansach- w zasadzie w bardzo wielu miejscach ważne jest co cię interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ukończysz studia, zrobisz konkretna specjalizacje to możesz jako główny księgowy zarabiać po 10 tysięcy i więcej miesięcznie tylko jest jedno ale za błędy odpowiadasz swoim majątkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo w aptece,wydam zły lek,coś się stanie komuś-idę za kraty :P trzeba mieć oczy wkoło głowy,mama mi opowiadała jak jedna księgowa przelała 50 tys, zł jakiemuś typowi,pojechali do niego,powiedzieli,że ma oddać a on nie-nic nie mogli zrobić,no i kobiecina spłacała :P a jaką specjalizacje najlepiej robić ? :D bo na razie będę robił licencjat na WSB ale potem 2 lata już na Uniwerku Ekonomicznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po finansach,firmy,banki urzędy,tylko trzeba mieć na uwadzę,że jest bardzo dużo szkół uczących w finansach/ekonomii itp. no i często takie prace dostaje sie po znajomości i niekoniecznie otrzymują je osoby wyuczone w finansach/ekonomii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbhjhjggh
wsb w ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nikt już nie zabierze głosy w dyskusji ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×