Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość ...........Bianko.........
Właściwie jak jestem tu to nie ma nie w kuchni, mam już przygotowany obiad, schabowe ziemniaki i surówke. Nieznudzony a jakie ciacho dziś pieczesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia a z czym ten torcik?:) moje bedzie zwyczajne ciasto z truskawkami i cukrem pudrem;) aczkolwiek mam ochote na serniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia,..a moja Kicia cos nie dzwoni,.... pewnie sobie innego Kocurka znalazła:P Sett, dobre choć i wirtualne przeżycia, jak juz innych nie może być!;) (smakowe oczywiście )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Może Homary zapiekane w cieście?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko:))>>> ja czekam na telefon od jednejCiachuni.... tak, że nic na razie nie piekę, bo w razie gdyby..., to słodyczy będzie nie do przejedzenia praktycznie!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha juz łobuzujecie...Torcik bedzie z taka masa jak na rafaello...az mi slinka cieknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Settt, tylko do niedzieli, bo mam nadzieję, że ta, z którą gawędziłem wczoraj , też może zaprosi mnie na, chciaz na wirtciacho!?:))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia troszke niestety kaloryczny bo bardzo słodziutki mogę Ci podać przepis na mase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko,...może byc homar, ale to i tak tylko pretekst z mojej strony, przeciez wiesz, że danie główne jest inne, prawda??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, że wielożeństwo nie jest dopuszczalne!:O Sobie wyobrażam, te pyszne wyżerki, co dzień inne...ummmmmm:)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie,.... właściwie same wyżerki nie zrekompensują strucia z taka gromadą niewiast:P Czasem i jednej az nadto!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
A Ty wiesz dlaczego poprosze o Homara;) moze być z Herbata z dzikiej rózy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Sam Jesteś kociak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Nieznudzony mnie z Haremu mozesz wykluczyć, nie chce takiego męża, nawet wirtualnie :D Mozemy wirtualnie pić kawe i przyjaznić sie;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Setuś Lecimy na fcb;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Sorx Nieznudzony bywam niemiła:P;) uprzedzałam wcześniej;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam chwilkę pospać, bo jechałam 10 godzin pociągiem i byłam w domu o 6 rano :O Nie ma co opowiadać :( Fajnie było, ale się skończyło. Jak łobuza łapałam za rękę, to mówił, że to zły dotyk :P I ciągle powtarzał: "przecież nie jesteśmy razem! nie jestem twoim chłopakiem!". No trudno ;) W sumie tak bardzo się tym nie przejmuję, ale z drugiej strony poznałam go lepiej i myślałam, że po tych dziesięciu dniach będę miała go dosyć, a tu wcale nie. Szkoda, wolałabym, żeby było na odwrót, bo nie byłoby mi żal, że nic z tego nie będzie. Chociaż ciągle mam taki cień nadziei i muszę go zgasić w końcu :P Poza tym łobuz był najlepiej wyglądającym facetem na plaży, ale tak to jest jak się trenuje przez 14 lat :P A ja gorzej wypadłam, bo on strasznie mnie przekarmił i teraz trzeba schudnąć. Spaliliśmy się oboje na murzynów :D A teraz przykry obowiązek - 2 egzaminy. Od jutra ostro zakuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie no to nie mozesz sie luydzic ze sie zmieni jak facet mowi nie to znaczy nie! i zazdroszcze Ci tego uczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×