Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość Znudzonaaa.

Kto z Was jeszcze siedzi w domu i się nudzi ? Wszyscy moi znajomi gdzieś wyszli, a mnie mają totalnie gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Mam już dość ładowania na zmianę nk i fcb. Czuję że przez takie coś życie przecieka mi między palcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyś
Nie martw się, ja tez siedze w domku dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Bo nikt nie proponował spotkania.. Pisałam do paru osob, każdy ma już jakieś plany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Nienawidzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darjeeling
Ja tez sama. I jeszcze tak duszno. wsiceku doopy mozna dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Nie ma się czym zająć. To już nawet nie chodzi o tę nudę. Tylko czuję się taka samotna. Odrzucona przez wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość truskawkaaaa83
w następny piątek, a nawet wcześniej - TY coś wymyśl i zaproponuj. Najłatwiej tylko czeka na zaproszenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
To nie jest tak że czekam na zaproszenia. Umawiałam się na dziś z koleżankami, ale mnie wystawiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez siedze i sie nudze,znajomi poszli na impreze,nie poszlam z nimi chociaz mnie zaproszono ale wiem ze moj byly tam bedzie a ja chyba nie jestem gotowa zeby sie dobrze bawic przy nim bez niego,wiec siedze i zamulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
A wiecie w jakiej ja jestem sytuacji ? Byłam związana w facetem z naszej wspolnej paczki. Kiedy się rozstalismy, nasi wspolni znajomi mnie olali. Mimo, że to facet mnie rzucił. Tamci znajomi ze mną gadają przez tel. gg itp, ale nie proponują spotkań. Ja nie próbuję nawet, bo kilka razy już mnie spławili, a poza tym były powiedział mi że nie życzy sobie mojego towarzystwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Tak więc zostałam bez faceta i bez znajomych, bo nie powiem przyjacioł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez mamy wspolna paczke ale po co mam sie pchac tam do nich skoro uwazam ze jest za wczesnie?zreszta jak mam ochote sie z kims spotkac to sama proponuje i nie robia mi problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzonaaa jestem w identycznej sytuacji. Miałam wspólnych znajomych z chłopakiem, który mnie zostawił, no i cóż, oni mnie olali :o. A na imprezie to ja byłam jakies trzy miesiace temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Ja nie proponuję, bo wiele razy probowałam umowić się na wspolne spotkanie całej paczki.. Raz mi się udało. Zakonczyło się to totalną klapą, a na koniec pożarłam się jeszcze z byłym. Potem pisał mi, żebym sie pogodziła z tym że nie będziemy sie już zadawać. Bo to było tak, że ja wkręciłam się w tę paczkę od kiedy zaczełam z nim być. Więc to bardziej 'jego' znajomi. Rozumiecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem,ale wiesz mozesz sie zawsze umowic z jedna czy z dwiema osobami,nie musisz ze wszystkimi,zawsze sie ktos moze dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Dziewczyny, ja już zrozumiałam że nie będę nigdy z byłym. Chociaż nie moge się pozbierać. Ale to okropne nie mieć nawet wsparcia w przyjaciołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Tak osobno tez próbowałam.. Ale oni uważają to za wyraz nielojalności względem mojego byłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znudzonaaa.
Widzę, że całkiem przeszli na stronę byłego i po prostu nie chcą się ze mną zadawać. Więc nie będę na siłę probować.. Najlepsze jest to, że ja niczym nie zawiniłam. To on potraktował mnie jak szmatę.. a potem odszedł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whatever1987 jakos daje rade.napisal mi sma ze bedzie w domu po 22 bo musi cos zalatwic i ze da znac jak bedzie wracal ale co da znac ?chce sie spotkac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to olac ich,co to za znajomi stronniczy???moi przynajmniej sa fair,zreszta zawsze jest jakas alternatywa,inni znajomi,z uczelni,szkoly,pracy,ale wiesz ja ci tych "znajomych" wspolczuje,moi sa przynajmniej fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzonaaa. a nie mozesz wyjsc gdzies z kims innym ?jakis kolega ?kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastka24 a czemu nie urwiesz kontaktu zamiast tak czekac caly dzien na smska czy jakis znak:(?przeciez to idzie pier**** dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×