Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Nie-dziękuję ;) Wiem, że jak nie, to nie. Dlatego chciałabym to już zakończyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Fajnie, ja to przewidziałem. Co prawda przypuszczałem, że Ty będziesz stroną która powie "nie", ale w sumie też teraz mówisz "nie". Więc tak czy owak, wychodzi na to samo. A ja Ci nie zazdroszczę egzaminów teraz!!... Wiem jak trudno się zmobilizować, bo chyba każdy chociaz raz przez to przechodził.:) Ale zgodzę się z Sett, że to fajny okres, pomimo konieczności zakuwania,..i nigdy juz w późniejszym okresie takiego nie było i chyba nie będzie, w sumie tak beztroskiego żywota.Tez trzymam kciuki, FAJNIE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, żal mi tego ciała :P W sensie łobuza... Mmm ;) No, tak trzeba się skupić. Jeszcze dzisiaj sobie zajrzę do fizyki, ale po Grey's Anatomy, bo jestem strasznie rozmemłana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano, pewnie, że żal takiego jak opisujesz, ciała:) Znjadzie sie coś innego, może równie zbyudowanego ale i z olejem we właściwym miejscu;). I zaraz zabieraj sie do zakuwania, bo miesiąc to malutko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko:)))..miło mi, że Kociaka we mnie widzisz. A mruczec potrafię ponoć, i to nieźle.:P Więc zrewiduj swoje poglądy co do instytucji haremu, i jakos to będzie;):) )))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie! jeszcze nei ejdengo poznasz i kto wie czy nie fajniejszego od tego co masz teraz! to ze wygladal najlepiej na plazy z plci brzydkiej to nic skoro nei chcial z Toba za reke spacerowac! kutas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha :D Sett, ale mi humor poprawiłaś! :D Dzięki ;) Pewnie, macie rację jak zwykle! :) No, a ja mam nawet nie miesiąc, a 11 dni nauki na egzamin z fizyki. Potem 9 na podstawy obliczeń inżynierskich. Ale spokojnie dam radę, tylko jeszcze dzisiaj troszkę poleniuchuję :D Mam tylko nadzieje, że zdam za pierwszym razem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Setuś Jak Ty szpetnie...:P ale zgadzam sie z Tobą.:D Fajnie Cze..;) Skup się na nauce, to wżne. Jestem pewna że poznasz bardziej wartościowego człowieka w zyciu. Paker może bierze sterydy:P i nie docenił wdzięków pieknej dziewczyny;) bywa. Nieznudzony Tak kociaka ;)....... nie sprawdzałam czy Jesteś mruczącym Kotkiem:D Moje poglądy..... cóż cięzka sprawa....;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buhahahah, Settt...:)), trafnie i zwięźle go określiłaś!!:) Moje uznanie. FAJNIE, wierzymy w Ciebie.:) Bianko, nie ma innej drogi poznania, jak..... eksperyment.:P A co do Twoich poglądów...cóż, musimy jakoś z Tobą wytrzymywać!:P ( w zaufaniu Ci powiem, że daje się wytrzymać, boś miła przecie, ale nikomu ani słowa, ciiii....!:*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Nieznudzony JA MIŁA???? Tobie sie tylko wdaje, to pozory , nie graj w totka..... CHYBA tak to leciało?????;) Eksperyment.....:P Zapytam Mamy co o tym sądzi:P:D (nawet włochaty ma mnie dosyć jak czesze jego sierść;* i tajemnica obowiązuje oczywiście więc, może jest jakaś zmowa milczenia o której nic nie wiem;*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, akurat o eksperymentach, które mam na mysli, to mamie nie mów.;) A miła czy jesteś,.. hmmm.. jesteś, jeżeli tylko chcesz być.:) A tajemnica oczywiście,..nikomutkuuu!:))))) PS. Pogłaszcz futrzaka ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Nieznudzony Zastanowie sie czy nie mówić:D Mam jak każdy na tym świecie lepsze i gorsze dni. Łobuzy! Tajemnica o której ja oczywiście dowiaduje się ostatnia:D Lece dać buzi w uszko włochatemu od Ciebie w prawe, lewe należy do mnie;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie ciesze ze humorek troche poprawilam a teraz odpoczywaj , bo od jutra nauka:) Setuś Jak Ty szpetnie... ale zgadzam sie z Tobą. Bianko ze co niby? z czym sie nei zgadzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...........Bianko.........
Setuniu Czy wiesz że jak Ciebie spotkam to....:D OK. porozmawiamy jak się spotkamy, A szpetnie... i ok, ten jeden raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak cos zaczynasz to koncz bo nie lubie jak ktos tak robi jak Ty dla Ciebie moze to zabawne asle ja mam dosc na dzis Twoich zartow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Setus Wiesz ze ja lubie zartowac;) nio nie gniewaj sie ma mnie. Jak przyjedziesz do mnie to porozawiamy o tym;) Oki Setus badz raz mila odpusc...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie! ja nie lubie ciagle zartowac i masz mi teraz powiedziec mozesz chociaz raz zrobic cos o co prosze? czy lubisz tak ciagle wkurzac ludzi? i sa pewne granice w zartach juz nie mowiac o tym ze kazdy ma indywidualne poczucie hum,oru!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jutro jest piątek wieczór to wychodzi mi, że dziś może być czwartek wieczór, czyli wigilia piatkowego wieczoru.:) To baaaardzo uroczysty dzień,... a raczej wieczór.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie pada deszcz wiec nastrojowo jak na wigilie przystalo ;) Kropcia jak torcik?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia a dziekuje ... jutro musze pokroic biszkopcik zrobic mase itd...:) bo torcik jest na jutro na taka mala uroczystosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem ale top nei lepiej bylo dzis jzu to przelozyc jutro by sie lepiej ogolnie kroilo i bylby lepszy:) ja natomiast dzis w koncu pieczenie sobie darowala bo zas salatki robilam do sloikow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia bez obaw ... jutro ranko zrobie to do wieczora bedzie cud miód :) a jakiez to sałatki robiłaś...uwielbiam sałatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to sie Setunia dzis napracowałaś 3mam kciuki zeby wyszlo pyszne :) Takich jeszcze nie jadłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia ta kolorowa robilam od przedwczoraj a dzis ta z samych pomidorow i cebuli:) lubie czasami sie tak zmeczyc:P;) w neidziele otworze i jedna i druga to napisze czy sa dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×