Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Ok 3mam Cie za słowo...Warto sie troszke narobic a pozniej tylko sobie sloiczek otworzyc i mniam :) a w sklepie to bys oj zabuliła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ze lepsze...ale chodzi mi o oszczednosc :) za jeden słoik w sklepie masz kilka własnej roboty po przeliczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N wcielo jak zwykle moze sie dzidzia jakas do neigo odezwala wymarzona;) B sie obrazila F sie pewnie rozpakowuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam mzoe sie ktos zjawi;) coz czuje ze wczorajk komus cos za duco niepotrzebnie napisalam dzis zas komus innemu za duzo napisalam musze mneij pisac!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Setuś Ponieważ poziom mojego humoru jest bardzo wysoki życzeę Tobie wesołych snow:) Kropcia Miłych snów z nowymi przepismi na pyszności. Nieznudzony Moje zapracowane Kociątko, mocno tule i buziaczka przesyłam;***** Taki duży wyszedał:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo666
Także nudzę się dziś :( A spać się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Siemka!?:) A co też takiego napisalaś Sett?? Aż mnie zżera ciekawość.:P Może coś miłego to było, a nie doszło??:O Buziaczki pychotka, ummmmm):) )))))))))))) Do miłego śpiochy:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🖐️ Wczoraj się zasiedziałam przed tv i oglądałam do 2 w nocy Kompanię Braci, ale mimo to założony plan na dzisiaj na razie idzie dobrze :) Wstałam o 9, biegałam, znalazłam materiały do fizyki i o 12 biorę się za naukę, bo wiadomo - nie można za szybko :P No i naprawdę zamierzam się długo uczyć, bo nie chcę myśleć o łobuzie ;) A co do gotowania, to planuję w najbliższym czasie upiec szarlotkę, bo znalazłam przepis, według którego dodaje się chałwy do ciasta i muszę tego spróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie no i bardzo dobrze ze tak do tego podchodzisz..Ja tez sobie planuje dni co do minuty zeby nie myslec o glupotach he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie podoba mi sie ta Twoja nowa ENERGIA! tak trzymaj a bedzie Ci lzej!:) co do szarlotki to ciekawy przepis musi byc z ta chalwa:P ja tam mam swoja tradycyjna szarlotke, czasami wyprobuje cos innego;) w sumie jesien sie zbliza, wiec nie ma nic lepszego jak szarlotka:classic_cool: N Ty lobuzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się tak przyzwyczaiłam, że wszystko planuję. Taka nudna jestem, niespontaniczna :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj teraz nie masz zbytnio czasu na spontanicznosc ;/ ale główka do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja się zbieram i wszystkich pozdrawiam :) Pewnie wpadnę wieczorem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×