Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Znudzonaaa.

Samotność w piątek wieczór.

Polecane posty

Gość i to mi sie podoba
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zmykam. Do wieczora będę się szlajał, męskich rozrywek zażywał, z nostalgią jednak miłe chwile spędzone w cafe wspominał.:) 🖐️ buziaki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla mnie facet musi byc przystojny zebym sie mogla do neigo przytulac! tzn musi sie mi podobac;) N udanego popoludnia, nie uszczel nikogo🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to mi sie podoba
takie "gadulstwo" Linger, to ja uwielbiammmm...mów tak jeszcze, mów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczuś, muszę się zastanowić, czy mi się opłaci. :P ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to mi sie juz nie podoba
materialistko..:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to mi sie juz nie podoba
a nie mówiłem, materialistka i jużżżż...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i to mi sie juz nie podoba
zapędy jakieś komornicze...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo interesujące, kim ja to już nie byłam. :P A teraz jeszcze komornikiem.:P :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Cze..;) buziak dla Wszystkich ;* Zyje:D bylo fajnie, ostatni gosc przybyl o 1;38 niestety wiekszosc juz spala:D i ..... pojechal do domciu zawiedziony ze tak wczesnie skonczl sie grill:P Wstalam ok 13tej, mam duzo pracy i musze nadrobic wczoarjsze zaleglosci;) Mielismy farcika dzis deszcz, z dedykacja dla .....Nieznudzoneg😘 Poczytam o tej samodestrukcji i przeznaczeniu;) Milej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Nieznudzony Moze z lotu ptaka,zapewne wyglada fantastycznie..... widzialam kilka razy;) Chyba marna jestem, byl przytojnik i moglam sie wtulic, jakos ciezko sie przelamac.... To tak na pocieszenie Dziewczyny;)to nie takie proste.....:P;) i chyba tak juz zostanie..... http://www.youtube.com/watch?v=5OMFiqNA6Ag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Qurcze czy ja jeszcze spie:D:D morze:P nom....:D Zmykam musze sie uruchomic:p;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia robaczki i wiecej wiary w siebie...Jednak to prawda ze po kazdym zawodzie,porazce itp stajemy sie silniejsi.Od wrzesnia biore sie za siebie..ten rok nalezy do mnie , zero facetow :P Nie nie nie przerzucam sie na kobitki choc jedna less nie daje mi spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Cze...;) Kropcia Tak ja juz dawno skonczylam ze znajomosciami ktore wydawaly sie dobre. Wrzesien to juz;) Jak chcesz napisz na @ smile88@o2.pl Nie jestem less:P ale moze razem cos zmontujemy:) Bede pozniej narka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bianko dzieki a co mamy zmontować? Ja obiadek właśnie robie :) Juz ja sobie zaplanuje zycie ze nie zostawie ani jednej minuty...Teraz stawiam na wysiłek fizyczny pózniej dołącze umysłowy,nie chce juz analizowac i rozpamietywac ...To dobrze ze nie jestes less bo ja w 100% wole facetow nawet gdy sa tymi złymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Zlych facetow unikam, jest wielu innych, idealow nie ma. Narazie nie szukam mam inne sprawy. Zmontowac mozna rozne rzeczy:D np; wczoraj bylo wesolo:D moze warto czasami wipic drina i zabawic sie:D Wpadam na chwile, czekam na jednego przystojniaka, ktory zaginal w przyrodzie:P a jest mi bardzo potrzebny;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Do wieczorka Setus;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Bianko łobuzujesz....Ja chyba rzuce słodycze w cholere tak samo jak alkohol choc zawsze sa to śladowe ilości bo zazwyczaj lubie sobie zapalic do piwka wiec i fajki rzucam...i zaczynam uprawiać sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Kropciu Od slodyczy sie nie tyje:D jestem zywym przykladem na to:D Wlasciwe to niebardzo wiem od czego sie tyje:D nom....jestem lobuziarom:D ale taka malutka:P Wiesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......Bianko....
Skad Wiesz ze tak mam?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×