Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taffta

znajomośc z internetu

Polecane posty

Gość taffta

poznałam faceta na czacie inteligentny kawaler ,normalna rozmowa,przenieslismy się na gg i tu się zaczęlo -najpierw spytal jak się lubie kochac,opowiedzial jak lubi ja tylko czytałam -zawsze milo mnie wirtualnie przytulal i takie tam uprzejmosci aż raz nas poniosło tzn sama siebie nie poznaję podnieciłam się mialam się nie odzywac,pisal jak teskni,i znow z nim porozmawialam normalnie a na koniec eozmowy zaczelismy sie podkrecac nie chce tego typu rozmow,ale cos mnie ciagnie co myslicie na ten temat? tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najprawdopodobniej jest to
najprawdopodobniej jest to caet ktory nigdy nie ruchal i nigdy nie porucha :D:D i wali konia przy kompie podczas erotycznych rozmow z Toba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
dlatego nie bede z nim juz rozmawiac tak postanowilam czy w necie sa normalni faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz że są
dużo jest normalnych facetów,ja własnie parę dni temu miałam spotkanie w realu z jednym takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
ale czy podczas waszych pogawedek poruszał temat sexu? bo sama nie wiem co o tym sadzic szukam partnera do stalego zwiazku i nie zamierzam juz sie wdawac w takie gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz że są
nie było słowa o seksie,raczej o codziennym życiu ,czym się zajmujemy i takie różne pierdoły,tyle że to już troszke starszy facet nie jakis małolat i pewnie inaczej na wszystko patrzy zresztą sama już młódką nie jestem,chyba nas po prostu nie bawią takie tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
ja tez nie jestem mloda a on ma 40 lat i faceci w tym wieku są okropni szkoda,ze ja nie wpadlam na jakiegos fanego normalnego ktory porozmawialby o zyciu a nie tylko sex sex jacys wyglodniali sa faceci strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam też pizę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwierz że są
to faktycznie chyba miałaś pecha,ten jest w zblizonym wieku,rozmawiało nam sie bardzo dobrze,najpierw jakiś czas pisaliśmy maile w końcu się spotkalismy by poznać się osobiście no tyle że ta znajomość nie będzie rozwijała się w strone związku tylko koleżeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
dałaś mi nadzieję na normalnosc w necie :) fajnie to slyszec a ja sama na erotycznym ten temat zalozylam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"poznałam faceta na czacie inteligentny kawaler ,normalna rozmowa" W tym zdaniu jest tyle sprzeczności że to nie mogła być prawda.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
uwierz była normalna rozmowa a pozniej co sie okazało napaleniec :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i była normalna bo inteligentny kawaler* świetnie się krył... Ale inteligentny na czacie to już jest podejrzane nie mówiąc o normalnej rozmowie na czacie ;) Na zdrowy rozum to musiał być zboczeniec ;) inteligentny kawaler = napaleniec, zboczeniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
mam na tyle taktu,że nie podam :p wejdz na czata tam pełno takich moze na niego trafisz to da mi spokój ;) mysliciel masz rację ,niezle sie krył :-o ale pisze ,że tęskni hehe rano i wieczorem nie odezwe się już lub zablokuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcześniej czy później zaczynaja sie tematy związane z seksem. nikt kota w worku kupowac nie lubi, a rozmawiac trzeba o czymś. każdy chciałby dowiedzieć chyba jak najwięcej o osobie z drugiej strony monitora? ale bez fantazji typu: brałbym CIe tak i tak, a póxniej jeszcze raz tam.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taffta
agent ależ oczywiscie jak najwiecej o drugiej osobie ale sprawy intymne wolałabym omawiac z ukochanym :) jak mi facet pisze jak lubi sie kochac to co mam o nim myslec ? napalony erotoman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tafta czuje sie lepsza
ale dzieki gosciowi sobie zjechala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo men
Na czacie jest fajnie. Można bajerować kilka dziewczyn na raz. I pisać im te sałe głodne kawałki. Pierwsza zasada - nie wyskakiwać na początku z erotyką i seksem. Napaleńcy tak robią, i są od razu eliminowani. Trzeba trochę z tym poczekać, dzięki temu dziewczyna od razu będzie nas lepiej trakotwała - jak porządnego faceta, a nie jakiegoś napaleńca. No i już ją mamy, potem nam je z ręki. Piszemy, że jest wyjątkowa, wspaniała, atrakcyjna i inteligentna (ależ gdzie tam - jak się daje na to nabierać, to jak moze być? :P). Zasypujemy taką czułymi SMSaki - co jest wygodne, bo można je wysyłać do kilku dziewczyn naraz (Kotku, Skarbieńku, Słoneczko - i nie trzeba się martwić o imiona). No i powoli badać grunt, czyli jej podejście do seksu. Jak się bajeruje kilka dziewczyn naraz, to nie ma żadnego problemu, żeby danej dziewczynie wciskać, że nam się do seksu nie spieszy - z reguły już jakaś dziewczynę mamy urobioną i ją bzykamy. A nowe urabiamy. Tak "na zakadkę". Uwielbiam te młode, naiwne gąski! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hmmmm.....
:D:D:D:D Macho Man to było dobre. Najgorsze, że coś w tym jest i zastanawiam się na ile ja się kwalifikuję jako młoda gąska z Twojego opisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
macho.... ty myślisz, że ty bajerujesz laskę ale ona zwykle chce tego a wręcz tego często oczekuje nie chcą nic więcej oprócz samego bajeru. Myslisz, że inteligentne laski, które mają wystarczające powodzenie w realu poszukiwałby naprawdę kogoś fajnego w necie? My tak samo jaki i wy czasem się nudzimy i mamy muchy w nosie, a czasem szukamy wrażeń i dajemy wam poczucie że nabieramy się na te wasze bajeczki a w duchu każdy z nas pewnie leje z naiwości tej drugiej strony. ja nigdy poważnie nie traktuje neta, to kopalnia wiedzy ale tez smietnik i każdy czasem tu szuka nie wiadomo czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo men
Chcesz się sprawdzić? To wejdź na jakiś czat... :) P.S. Ja nie napisałem tu wszystkich "sztuczek", jakie stosuję ja i mnie podobni faceci. To oczywiste. Trzeba być elastycznym, dostosować się do danej dziewczyny. Ale lepiej jest wyłapywać te samotne, tęskniące za silnym męskim ramieniem, dziewczyny pochodzące z mniejszych miast. Podczas rozmów można niejako przy okazji "przemycić" pewne rzeczy, preferencje, które potem dana dziewczyna zechce zrobić - żeby nam sprawić przyjemność. To jeden z elementów manipulacji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maczo men
iiii... - ja bajeruję tylko te laski, które tego bajeru oczekują i są na niego podatne. Zaliczam, a potem szukam kolejnej. Nie liczę na trwały związek - nie z kimś poznanym przez internet. Ale w młodości warto się wyszumieć, żeby potem mieć porównanie i ułatwiony wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hmmmm.....
Zaglądam na chat stosunkowo często :D Do tej pory spotkałam się na seks z facetem poznanym na czacie tylko raz. Zazwyczaj tylko gadam, ale faktem jest, że odrzuca się na początek wszystkich tych, którzy rozmowę zaczynają od seksu i od tego czego to on by nie zrobił z moją cipką. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
to nie dla mnie. wolę na żywo :) Tu trzeba być niezłym bajerantem a ja wolę inną formę kontaktu, chyba wolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
i takie dziewczyny umawiają się na prawdę na seks? taki prawdziwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kurfa
taki basniowy :o ja pod tym co macho napisal moge sie podpisac z tym malym wyjatkiem ze pisalem tylko z jedna i tylko z nia mnie to krecilo wiec jakby nie patrzec, byla wylacznosc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
boże nie chciałabym mieć chłopaka który zaliczał laski z neta, teraz nma wszystkich facetów będę patrzeć podejrzliwie. Jejku dlaczego to robicie? Pogadać sobie można ale prawdziwy seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×