Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taffta

znajomośc z internetu

Polecane posty

Gość Witaminkaaaa
Być może aż za abrdzo ostrozna. Ten pierwzy neta zapraszal mnie do domu na kawe, wiec zony chyba nie ma. Ale na 100% gwarancji nie mam, bo to net.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
Byc moze obawiam sie, jak sie potem bede czula, jesli on np oleje sprawe, a ja siej akoś zaangazuje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hmmmm.....
Postronny obserwatorze myślę, że do tego dochodzi mnóstwo kwestii. Po pierwsze: Kobiety są często mocno zakompleksione, więc obawiają się tego czy się facetowi spodobają. Wiadomo faceci to wzrokowcy. I w związku z tym kobiety boją się "odrzucenia". Po drugie: A jak on się okaże zboczeńcem? ;) Po trzecie: Boją się seksu bez zobowiązań, seksu dla własnej przyjemności. I chodzi tu właśnie o to, że powszechnie uważa się, że bycie "zaliczoną", spotkanie się tylko w wiadomym celu to w pewnym sensie upokarzające dla kobiety. I jeszcze można by było tych obaw trochę powymieniać, dużo zależy już indywidualnie od konkretnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
Kompleksow wielkich nie mam, poza tym ,ze przez pewne tabletki przybralam 5kg i mam wrazenie ,ze odlozyly sie one w moim pasie. wiec to moze moj kompleks.. poza tym nie mam kompleksow, mam duzo dystansu do siebie. Bardziej sie chyba zastanawiam, jak by to bylo i czy bym sie nie zaangazowala. nigdy w takiej sytuacji nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny obserwator
a to zboczeńca nie można spotkać w realnym świecie? albo mordercy. i tego się nie obawiasz, wychodząc w domu? co cieawsze, kobieta może być żoną takiego zboczeńca, jeśli go kocha. bo wiele kobiet tkwiw związku z tyranem, facetem który je bije i poniża (często przez swoje picie), zmusza do seksu (gwałci), ale one potulnie to znoszą... i to jest normalne? :( odrzucenie... zanim się pójdzie do tego przysłowiowego łóżka, można podczas spotkać ocenić, czy się podobany danemu facetowi, czy nie. czy dąży tylko do seksu, czy też lubi z nią przebywać. to proste, po co to komplikować? :) poza tym nie każdy seks ((jednorazowy, czy trwający lata) musi się skończyć małżeństwem. no proszę was! ludzie zmieniają partnerów, są różne powody, ale żeby przez to unikać seksu z nowym znajomym? kobiety uważają, że seks niemałżeński jest brudny. ale to one same sobie to wmówiły. co gorsza - łatwiej im o seks z kochankiem jak mają męża, niż z kimś bez zobowiązań (przed ślubem). tylko że mając meża dopuszczają się zdrady... pokręcona jest ta mentalność kobiet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Hmmmm.....
Zaangażowanie może Ci się zdarzyć :) My kobiety często nie potrafimy oddzielić seks od uczuć. U Ciebie jedynym "zagrożeniem" będzie wtedy sytuacja, w której Ty się zaangażujesz, a on nie. Będziesz wtedy cierpiała. Ale na to recepty nie ma. Możesz próbować rozsądkiem się chronić przed zaangażowaniem, ale gwarancji sukcesu nie ma. Ja jeśli czuję, że coś mi się zaczyna w głowie głupiego pojawiać to staram się trochę zdystansować, ograniczyć kontakt, wpaść w wir różnych zajęć, żeby myśli od niego odwrócić. Zazwyczaj działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny obserwator
jakby człowiek wiedział, że się przewróci, to by nie wstawał. :P nie zaryzykujesz, o się nigdy nie przekonasz, jak by było... :) a problem... jest w twójej głowie. tylko i wyłącznie w niej. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
wiem, wiem, że wszystkiego się nie przewidzi. Ale trochę też mnie zraża, bo ten chlopak chcial kiedys sponsorowac jakaś panne, ktora by mu sie pokazywala w kamerce internetowej. Ja kamerki nie uzywam, wiec nasz cyber jest nieco inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny obserwator
a wysyłałaś mu może swoje rozbierane fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny obserwator
interesuje mnie wasza forma uprawiania wirtualnego seksu. czy to tylko same słowa, czy może też SMSy i rozmowy przez telefon. no i czy wymieniliście się fotkami. tymi zwykłymi i tymi erotycznymi (nago lub w bieliźnie). spoko, nie proszę o ich wysłanie mi! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
były rozmowy na gg, czasem smsy, telefon rzadko, częciej na gg. Co do fotek, to wysylalismy sobie normalne fotki, czasem w bieliznie, raz widzial mnie w bikinii. Widzial raz trochę biustu, to wszystko. On mi też Dlaczego pytasz? Czy to jest jakoś istotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny obserwator
przede wszystkich chciałem się dowiedzieć, jakie formy tego wirtualnego seksu były u was brane pod uwagę. czy to istotne? dla ciebie chyba to jest ważne, że jak cię widział w bieliźnie, twoją sylwetkę, piersi, i wciąż jest tobą zainteresowany (seksem), to znaczy, że cię akceptuje i go pociągasz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
tak, on twierdzi ze go pociagam, że mam taki biust jaki uwielbi, nie mam malego. Co jeszcze nawet dodal ostatnio ,że widac, ze umiem zadowolic fceta, a mlo kobiet to potrafi. Ale ja mam wrazenie ,ze jemu teraz chodzi o jedno, to miala byc zabawa w necie, a troche sie to rozwinelo do przodu. Za duzo pewnie analizuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witaminkaaaa
o sie zastanawiam, czy z takiej znajomości moze wyjsc cos wiecej, czy tylko jednorazowy seks?? I sobie ubzuralam ,ze pewnie faceci nie maja szacunku do kobiet, ktore uprawiaja cyber seks, wysylaja rozne fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postronny obserwator
a co to za różnica, czy będzie tylko jednorazowy seks (w realnym świecie), czy spotkacie się (na seks) wiele razy? przecież to miała być tylko zabawa, więc postaraj się tym bawić, a nie stresować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×