Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ODRADZAM!!!!

SEX z kobieta po porodzie

Polecane posty

Gość gość
Racja ostatni gościu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co gorsze... czy kobieta która po porodzie może doprowadzić swoje ciało do porządku odpowiednią dietą, ćwiczeniami, zabiegami w instytucie urody czy młody koleś który pomimo młodego wieku jest początkującym impotentem i z wiekiem ta impotencja czy też mega krótkodystanowośc będzie sie pogłębiać. Poznałam kiedyś takiego " bohatera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy oj ni c**yy po porodzie bleh luźna!!!! Uważajcie panowie. Spotkałem kilka takich babek i to była porażka. Do tego są obwisłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To korzystaj z "wdzięków" kur jak Azjaci lub kóz jak Arabowie. Wtedy nie będziesz miał " luźno".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale trzeba być płytkim zeby tak obrażać kobiety po porodzie . Dobrze ze wam facetom wiecznie bedzie wszystko stało i nie sflaczeje na starość .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja po 2 porodach jest extra. Poważnie, czasem wejść w nią nie mogę. Ale za chwilę jest ok i bzykamy się na maksa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis czas po porodzie wszystko sie obkurcza i wraca do poprzedniej normy.Ktos tu podsaw fizjologii nie zna i tak pisze,by obrazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22'08,skoro wiesz,ze niby po porodzie takie lużne,bo je miales jak piszesz,to po co z kolejną sypiales jak ci wczesniej inna nie odpowiadała? Zresztą po co pytam,przeciez ty desperat,ale i tak fantazjujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×