Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukajaca zepolu

BACIARY NA WESELE

Polecane posty

Gość szukajaca zepolu

Czy ktos sie moze orientuje ile zespoł bierze za gre na weselu?? bo to ze graja swiketnia juz wiem - ale ile kosztuja?? mial ich ktos na weselu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazek
ok. 6 000 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kachorra
7 tys za jeden dzień + nocleg, bo wesele w woj. łódzkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtelek
hej beda grac na moim weselu zaklepalam juz sobie;) widze ze ktos by7l na weselu jak oni grali, moze powiecie mi jak bylo? warto? bo bardzo lubie ich sluchac a to ze beda na moim weselu to moje marzenie;) sylwcia.88@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselna
ja po ich koncercie od razu wiedziałam, że chce ich na swoim weselu w przyszłości ale z tego co gdzieś kiedyś znalazłam to trzeba znacznie wcześniej to z nimi załatwiać bo mają bardzo dużo chętnych, pytanie do turtelek - ile teraz biorą za 2 dni??? pewnie nie mało ale za taką muzykę i zabawę warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Speedway88
3500 - 4000 tyś tarnów. taki cennik maja bardzo dobre zespoły:D fajnegranie.pl polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorolgrzechu
kapela górale są też dobrzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turtelek
hej to znowu ja a wiec biora za jeden dzien 7000 z zakopanego w bieszczady, ale niewyprowadzaja z domu, i prosili zeby byl jakis wodzirej do zabaw bo oni maja swoje jakies zwyczaje i co region to inaczej. a kapela gorale tez jest dobra, mam ich plyty i po rozmowie z baciarami dowiedzialam sie ze piosenka kapeli gorale "greckie wino" jest to piosenka w ktorej spiewa jeden z baciarow. Poprosili go zeby tylko dla nich zaspiewal wiec polecam ten kawalek jest rowniez piekny, ten glos baciarow mnie rozwala;) tak wogole to bardzo sympatyczni sa i naprawde warto ich wybrac. Mozna zaoszczedzic np kupujac pierdolki na allegro tak jak ja taniej wychodzi wtedy orkiestra wyjdzie mnie 5000 tys;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iga krakow
Jak sie mozna z nimi skontaktować zeby zapytac o kwestie wesela na fb nie bardzo jest jak ZALEŻY MI BARDZO chce corce zrobic na wesele niespodzianke ma 22 lata i uwielbia te kapele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@iga krakow numer do Janusza Body 694933449 ogólnie na stronie www.baciary.com.pl znajdziesz też inne kontakty do Chłopoków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne chlopaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasia23
Orientuje się ktoś jakie mają terminy i ile biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem z wielkopolski kiedyś byłam na ich koncercie mam wszystkie ich płyty ta ostatnia jest super znałam ich muzykę jeszcze przed koncertem jeśli ktoś chce się naprawdę bawić to tylko z nimi kumpel przy ich muzyce płacze ze szczęścia na koncercie z nimi rozmawialiśmy terminy mają zajęte na 2 lata wiem że za coś biorą 10 000 tyś zł ale nie wiem czy za koncert czy wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wikinia
Ja wybrałam zespół Kolektyw z Katowic są też rozchwytywani , ale mi się udało ich zamówić. Przebierają się robią fajne Bloki Góralskie na żywo , i super prowadzą i nie piją , u mnie będą też grać w lipcu 2017 w Krakowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synia1403
Ja wybrałam zespół Kolektyw z Katowic są też rozchwytywani , ale mi się udało ich zamówić. Przebierają się robią fajne Bloki Góralskie na żywo , i super prowadzą i nie piją , u mnie będą też grać w lipcu 2017 w Krakowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maja swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałam z jednym z nich po koncercie i mówił, że terminy na wesela mają zaklepane na 3 lata do przodu. Na weselach grają od listopada do kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w 2017 roku ile biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WG
Jezeli chodzi o wesele - nie wiem, ale jednego jestem pewna, koncerty to doslownie chwila gry i reszta przerwy. Bylam na drugim ich koncercie, raz w Bieszczadach, drugim razem w Zakopanem i za kazdym razem jest to samo. Moze jak sie ich pilnuje na weselu, to wygląda to inaczej. Bardzo lubię ich muzykę, ale jak widac rozgłos daje o sobie znac i przestalo im zalezec na zadowoleniu klienta. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malo grają, a duzo kasy biorą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile biorą w 2018 roku ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 2018 biorą 12500 za 1,15 godz grania a za dwa dni z przerwami 17 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×