Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość angelika188

chce zapomniec

Polecane posty

Gość angelika188

WItam mam 18 lat mam 7 miesięcznego synka którego bardzo mocno kocham. Niestety jego ojciec wyrzekł się go... właśnie czekam na sprawę o alimenty. ZA nim zaszłam w ciąże z Kamilem byłam bardzo szczęśliwa. Gdy powiedziałam mu o ciązy stał się całkiem innym człowiekiem :( Na początku nie mogliśmy się dogadać i z czasem dochodziło do awantur które się kończyły przykrymi słowami. Niestety pewnego dnia doszło do tego że on mnie uderzył . PRzeprosił mnie i przyrzekł żę nigdy więcej tego nie zrobi. Niestety takie sytuacje powtarzały się co raz częściej.Powiedziałam mu że odchodzę lecz n powiedział żę mi na to nie pozwoli... Raz uderzył mne w brzuch miałam zagrożoną ciąże mogłam poronić lecz on winę zżucał na mnie. Wkońcu powiedziałam mu żę odchodze i przestałam do mnie pisać. On przez cały czas dzwonił i pisał mi smsy z groźbami i wyzwiskami że jestem "ku.... , szma... itd... że gdy się dziecko urodzi to mi zrobi krzywde i pożąłuje tego żę go poznałam. Teraz nie mam z nim żądnego kontaktu i jestem szczęśliwa bo związałam się z cudownym mężczyzną. ALe jednak o tym co się działo przez cała moją ciążę o tym żę byłam bita i tak traktowana przez osobę którą naprawde bardzo kochałam nie potrafie zapomnieć :( chcę ten czas wymazać z pamięci lecz nie potrafię :( co mam robić :( jak zapomnieć o tych krzywdach i o tym jak on mnie traktował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×