Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joanetta

Zwalczanie cellulitu na maxa !

Polecane posty

Gość Joanetta

Polecam zabiegi SPM Digital , jako najlepsze na cellulit. Efekty już po pierwszym zabiegu - polecam w Krakowie gabinet Doris Dorin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja byłam na zabiegu Maximus i po pierwszym zabiegu było widać, że skóra na udach i pupie jest bardziej ujędrniona a po kolejnych cellulit zaczął znikać :D jestem mega zadowolona bo w życiu bym sie tego nie pozbyła dietami i ćwiczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donka45
Ciężka sprawa z tym cellulitem, trudno się go pozbyć, mnie udało się zmniejszyć jego widoczność. Stosowałam dietę i ćwiczyłam przynajmniej 4 razy w tygodniu, do tego stosuję kosmetyki wyszczuplające. Fajny jest reduktor cellulitu z eveline, kupiłam go, żeby przetestować i ku mojemu zaskoczeniu ten kosmetyk naprawdę wygładza skórę, wiecie nie miałam dużych nadziei, bo kosztował 23 złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmen1
Można wspomagać się podczas odchudzania kosmetykami wyszczuplającymi, czemu nie. Ta seria 4d scalpel jest bardzo dobra, serum z tej serii poleciłam mi znajoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KosmetologKarolina
Najlepiej na zwalczenie cellulitu działa ICOONE - drenaż podcisnieniowy! Pozwala on na precyzyjną pracę na tkance łącznej co za tym idzie pozbywamy się złogów, odprowadzamy wodę z organimzu, upłynniamy tkankę tłuszczową oraz ujedrniamy :) Polecam w Clinica Cosmetologica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaalka
Seria Slim Extreme 4D z eveline jest dobra, warto sobie wypróbować kosmetyki wyszczuplające od nich, na mniej podziałały i ujędrniły przy okazji skórę, także jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×