Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

mam do oddania 2 blistry cilest!

Polecane posty

witam:) zaczelam brac tabletki cilest ale zaczela mnie bardzo glowa po nich bolec wiec zrezygnowalam w opakowaniu mialam 3 blistry, jeden zuzylam wiec zostalo mi jeszcze 2 ale ich nie bede uzywac a szkoda wyrzucic czy jest ktos kto by je chcial?:) mam jeszcze jedno pytanie bo mieszkam w uk i nie orientuje sie czy sklad tych tabletek jest taki sam jak tabletek z polski, nie smiejcie sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
WYDAJE MI SIĘ ZE TEN SAM SKŁAD' skoro jesteś w UK to chcesz wysłać je pocztą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, jedyne co trzeba pokryc to koszt przesylki te 2 blistry mozna wsadzic w zwykla koperte nie raz wysylalam listy do polski to koszt wychodzil ok 3funtow, wiec jakies 15zl ja nie chce kasy bo tutaj tabletki sa za darmo, szkoda mi je po prostu wyrzucic albo jak ktos chce moze poczekac bo 6sierpnia lece do polski i wtedy z polski moge wyslac:) moze byloby taniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
przydałyby mi się ;) bo też je biorę ale mam te tabletki zakupione i do połowy sierpnia mi starcza więc moze jak wrócisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
tak kosztuje 4,50 zwykły a 5,50 polecony priorytet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
góra 4 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
JAK NAJBARDZIEJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam Ci moj stary mail - teufel_17@buziaczek.pl napisz mi pozniej swoje dane ale nie wiem w sumie jak mamy to zrobic zebys to Ty zaplacila za wyslanie tego listu, bo ja nigdy tak nie wysylalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chcesz komus pomoc i je wyslac to chyba przez te 4-5 zl nie zbiedniejesz?:O przeciez nie wyslesz za pobraniem 5cio zlotowym:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pomyslalas pewnie:)To nie jest niewiadomo jaka kwota a zrobisz dobry uczynek:) Moze kolezanka w liscie przyslac Tobie znaczki na ta przesylke jednak dla mnie za duzo zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
NA MAILA SIE DOGADAMY WYŚLĘ cI KOPERTE ZWROTNĄ ZE ZNACZKIEM ABYŚ MI ODESŁAŁA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
NA RAZIE MAM TROCHE RUCH W PRACY, JAK TROCHE MINIE TO NAPISZĘ NA MAILA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobimy tak jak bedziesz miec czas napisz mi na maila adres i imie i nazwisko ja to wysle stad dlatego ze do 30sierpnia mam sie przeprowadzic, a te listki sa male wiec moga mi sie gdzies zapodziac tak jak napisalam wczesniej, stad to jest koszt do 3 funtow, wiec moge w tygodniu to wyslac i dla mnie tez bedzie lepiej bo bede miec spokoj mi juz dlugo to chodzilo po glowie zeby zamiescic temat na kafe z tymi tabletkami a jeszcze cos moge same blistry wsadzic do koperty czy ulotke i opakowanie tez wyslac?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko roochac :o tabletek nie kupi :o bo do ginekologa musi iść :o anty pigułki sprzyjają powstawaniu raka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny... ja bym lekarstw nie wysyłała w kopercie... bo je jeszcze zarekwirują po którejs ze stron... ostatnio koleżanka mi z Niemiec wysłała maść do brodawek (karmię) to przyszła sama koperta z informacją ze zostało to zarekwirowane przez stroneniemiecką/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby faceci stosowali
prezerwatywy to by kobiety nie musiały brac tabletek:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby faceci stosowali
a kalendarzyk to NIE jets metoda antykocepcji tylko jakis nieksuteczny przezytek:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunet niestety spozniles sie:PAutorka juz tabsy komus obiecala:) Rozumiem,ze jestes zainteresowany tematem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skad oni beda wiedziec ze to sa tabletki? jesli np wezme kartke, zloze ja na tyle zeby wsadzic do koperty, no a do tej kartki wsadze 2 blistry to przeciez nie beda wiedziec ze tam sa tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby faceci stosowali
gumkii,faceci gumki!!!!Tanie,skuteczne i nie powoduje raka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×