Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

mam do oddania 2 blistry cilest!

Polecane posty

agnieszko.. a skąd wiedzieli że w kopercie jest mała tubeczka (naprawde mała) maści.. do tego w opakowaniu... no nie wiek kurde... moze nie zarekwirują ale szkoda by bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gówno prawda są kobiety co biorą anty dlatego ze nie lubią sie roochac w gumie :o mam znajomą stosuje kalendarzyk :) nigdy ja nie zawiódł :) zresztą po zażyciu autorka pisał ze bolała ja głowa :o to już powinno dać do myślenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet ale co ty probujesz mnie nawrocic czy jak? kalendarzyk? wez mnie nie rozmieszaj znajoma ma i pewnie 4 dzieci planowanych ;) to nie wiem jak mam wyslac te tabletki zeby doszly do odbiorcy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czesto kolezance wysylam leki do Wloch-tabletki,masci i nawet syropy w szklanych butelkach' jeszcze nic niezarekwirowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to faceci nie chcą gumek
:(Dlatego kobiety muszą brac tabsy,a kalendarzyk to nie jest dobra metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
ja musze brać tabletki bo gdyby nie tabletki to bym miala cały czas torbiele na jajnikach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxaaaaaa
napisałam Ci maila mam nadzieje ze doszedł i wtedy wysyłam dane ;) bardzo Ci dziękuję. jakbyś miała kiedyś ochotę na jakieś jedzonko z Polski to Ci przyslę heh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polskiego jedzonka to my w UK mamy od cholery :) polskie sklepy powstaja jak grzyby po deszczu. Wiec po kiego wysylac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam tego maila i odpisalam Ci zebys na inny napisala, bo tak jak napisalam wczesniej podalam Ci stary mail tego, ktorego na codzien uzywam nie chcialam tu podawac bo jest tam moje nazwisko:) nie no przestan nic mi nie wysylaj:P poczte mam po drodze jak wracam z pracy wiec tylka mi nie rozerwie jak tam wskocze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borys187
Cilest - sprzedam ! fleczer1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×