Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krzywiński

szukam dobrej kochanki [FOTO]

Polecane posty

do hardxxx nie zainteresowalabym sie bo nie szukam faceta na tego typu stronach. zreszta jest to żenujace ze ktos wystawia swojego marnego falusa i pisze ze szuka kochanki. chloczyk musi byc bardzo zdesperowany ale dla takich jak on jest jedno rozwiazanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiuniaaczekoladaa i mamutowa maja swojego czrnego pieseczka i one zajmuja sie jego prosakami:P luczie prowonajcie sobie tej idiotki zdjecia tzn mamutowej i kasiuniaaczekoladaa jezeli nie jest to facet!!! to mamutowa i kasiuniaaczekoladaa to ta sama osoba a w glownej roli ten sam piesek:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kasiuniaaczekoladaa naucz sie pisac chloptasiu albo zoofilka z Twoim ukochanym pieskiem:P nie jestem zdesperowany tylko chce poznac tutaj normalne osoby w wiadomym celu o czym Ty nie masz zadnego pojecia i wiesz co lepiej idz zrob obliz prosaki swojego pieska:P bo moze innych masz za idiotow ale ja wiem ze ty i mamutowa to ta sama osoba i prawdopodobnie jestes kolejnym jebnietym podszywajacym sie facetem ktory juz dawno zgubil droge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli tak twoim zdaniem wyglada facet to powinnenes udac sie do okulisty. skoro chciales poznac jakies osoby w wiadomym celu to moze lepiej bylo by sie udac do agencji towarzyskiej bo tam przynajmniej nie kompropmitowal bys sie a kur.wy nie smialy by sie z twoich prosaków i z twojej marnej kuski. tak a mamutowa to moja kochanaka i mieszkamy sobie razem z naszym pieskiem w magicznym domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdolnjieta jestes i nie odp na ten temat bo jedno co was laczy to trojkat Ty mamutowa i wasz piesek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lony
mamutowata na tych zdjeciach myslisz ze fajna jestes? Brzydka sztuczna twarz ot tyle dla mnie jestes paskudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe ja juz musze niestety 'znikac' :D stosunkowo udanej nocy Wam Życze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad ty mozesz wiedziec co my lubimy? wiesz na pewno,ze nie lubimy prosakow na kuśce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda kafeterii :)
Krzywiński po co gadasz z kretynkami. Dałeś się podpuścić i wkurwiły cię . Te kasiuniaaczekoladaa , a nie uważasz, że z deczka żałosne miny masz na zdjęciach w stopce ?:D he he i ta mądrość mamutowej w stopce :D he he durne cipska :classic_cool: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co ja widze topik nie zostal załozony po to zeby obrazac mnie i moja kolezanke ani nawet po to zeby o nas rozmawiac wiec moze chłopaczku zamij sie poznawaniem lasek ktore chcialy by z bliska obejrzec twoje prosaki... chociaz szczerze to watpie ze teraz jakakolwiek sie tutaj znajdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiem za to ze lubicie psy wspolczuje im bo macie niezle najebane w glowie i powaznie mowie otworz faciu swoj temat bo ja juz na wasze posty nie odp bo szkoda czasu pozdro zoo:P pies Ci cipe lizal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda kafeterii :)
co wy z tymi prosakami ? jak maniak będziesz powtarzać ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazda kafeterii :)
he he ty nie sądzisz :D ale tak jest dziubku he he debilka , nie denerwuj się dziubeczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw mowisz,ze jestem facetem, a teraz ze pies mi CIPE lize? zdecyduj sie palancie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×