Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anka szklanka pur blanka

ZAMIAST KOSTEK ROSOłOWYCH CO???pytanie do wege

Polecane posty

Gość jutong
jeśli chodzi o takie gotowe buliony to są też super bazą pod sosy czy różnego rodzaju dania mięsne, ja często je wykorzystuję jak potrzebuję np szklanki bulionu ciężko jest specjalnie gotować samemu bulion dla 1 szklanki do innego dania, wtedy takie gotowe buliony w płynie sprawdzają się idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bulion jest zdrowszy od kostki, przynajmniej ten od krakusa bo jest całkowicie naturalny i smaczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frykaskaa
ja też kiedyś kupowałam kostki rosołowe teraz już zupełnie wyrzuciłam je z kuchni, to nic dobrego w sumie, zdecydowanie elpiej kupić bulion Krakusa który nie zawiera glutmainianu sodu i całej tej chemii, warto czytać i wiedzieć co się kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figo89
Kostki rosołowe mają tragiczny smak i skład. Ja bym radził poszukać zamiennika ze względu na zdrowie. Bulion w butelce od Krakusa ma zdecydowanie lepszy smak i nie zawiera sztucznych dodatków. Ja często korzystam zamiast robić wywar na mięsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Te buliony są super! Też zastąpiłam nimi kostki rosołowe i z czystym sumieniem podaje rosół czy risotto dzieciom bo wiem, że skład jest w 100% naturalny. Szybko i zdrowo można ugotować wiele dań i nie trzeba godzinami stać przy kuchni, świetne, nowe rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świeże przyprawy sprzedają przez serwis nmr.com.pl. Jak ktoś potrzebuje do siebie do domu czy do restauracji to mogę tę firmę polecić. Siedzibę mają na wschodzie Polski, w Siedlcach i stamtąd też biorą bazę do mieszanek – zioła itp. także są naturalne, sprawdzone, świeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×