Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zakoommpleksioonaaaa

Moje piersi i tyłek.POMOCY !!

Polecane posty

Gość cycki są ok
nie lubię wielkich piłek. Ale nad dupą to popracuj moja droga. Dupa to najlepszy sposób żeby poderwać jakiegoś jelenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weesoolyy koopeereek
oo mam prawie dokladnie taka figure jak ty i jestem z niej szczerze mowiac zadowolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutki
jak dla mnie piersi sa bardzo fajne przynajmniej nie wiszace:* a tylek no moglby byc mniejszy ale napewno fajnie sie tam wklada co nie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoommpleksioonaaaa
Nad tyłkiem pracuję już miesiąc.A co powinno się zmienić w nim??Bardziej krągły?Może poradzicie jakieś ćwiczenia?Na siłce jedynie rowerek i takie coś na macie i to wszystko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super laska
ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoommpleksioonaaaa
No właśnie ćwiczę coś takiego -> wymachy nogą w przód,jakby szeroki marsz(ok.20 na jedną nogę)i chyba nic nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladam identycznie
bez kitu mam takie same cycki i podobna dupe i wszyscy mi mowia, ze zajebista figura. kiedys tego nie widzialam, ale teraz ciesze sie, ze tak jest. lepsze za male cycki niz za duze (problemy z kregoslupem i wiszace potem ;/) lepsza mala dupa niz wielka (wyglada obrzydliwie i do tego czesto skraca nogi) pzdr ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoommpleksioonaaaa
Summer-tak też robię. wygladam identycznie - ufff,to się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoommpleksioonaaaa
mlodziutki,ten Twój ,,kompleks''wcale nie jest mały,uwierz mi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NianiaNiunia
E tam, male piersi nie sa zle! Widzialas Kate Moss? Piekne male piersi, takie zgrabne. To samo z Keira Knightley - male, ale zgrabne piersi. Takie balony nie sa juz w modzie. Masz ladne piersi i dlugo pozostana jedrne. :) Nic sie nie przejmuj. Zrob z tego twoj atut, jak np. Paris Hilton. Ma male piersi, ale jak one ladnie sie prezentuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoommpleksioonaaaa
NianiaNiunia-dziękuję bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutki
zakompleksiona.... milo mi ze tak uwazasz to slodkie hehe podoba ci sie??;) a ty tez masz cialko zgrabne a mozna wiedziec ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoommpleksioonaaaa
dziękuję :) lat mam 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutki
no to jestesmy z tego samego rocznika hehe... tez mam 22 latka mlodziutki sprzet mamy;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piersi jak piersi, małe ale fajne. tyłek też ok, ale jak bardzo chcesz go ujędrnić to są różne ćwiczenia (siłowe!). jak chcesz to mogę wypisać.. tylko co ja z tego będę miał? :/ mam zły humor do ******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsssss
mma pieprza na cycku w tym samym miejscu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutki
oj to moze pokazesz nam zdjecie czy naprawde on tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma co, wjechałeś na ambicję tak, że ta osoba teraz nie uśnie, dopóki ci nie udowodni, że na prawdę! on tam jest!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj za dużymi powiększonymi piersiami faceci zawsze się będą oglądać, pewno większość chciała by się ostro kochac z panią o takim sztucznym wiekszym biuście, ale jednocześnie wiedzą ze to nie świadczy najlepiej o kobiecie i do roli kobiety na dłuższą mete nie wybiorą takiej, a małe kształtne piersi też są sexi i potrafia dać dużo radości w łóżku i szacunek do kobiety większy jest. co do pupy......racja popracuj nad nią, nie jest zła, ale tak jak ktoś już pisał klękac i noga do góry i tak wiele razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te cocaine czy jakoś tak.. weź przeczytaj swoją wypowiedź jeszcze raz i sie zastanów, po co obrażasz, czepiasz sie ludzi? jesteś jakąś frustratką którą dal właśnie powiększonej babki facet zostawił czy co? moż e mam sobie kupic dmuchaną krowę?! jeszce dosadniej będzie. Ludzie skryci anonimowością stają sie równie kulturalni co świnie i politycy, wogóle co to za mania obrażania innych za inne poglądy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale że co, na prawdę cię to dziwi, czy tak tylko żalisz się dla samego pier**lenia? a co do krowy toś błysnął "dowcipem".......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek87 nl
lubię wcierać sobie kau pod napletek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annodomini2010
Mam praktycznie identyczne piersi :) Ale wszyscy mi mówią że proporcjonalne do figury i wyglądu (figury i wyglądu 15latki notabene). Więc ciesz się że masz tyłek jak kobieta i nie musisz udowadniać że nie jesteś gimnazjalistką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×