Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

falea

Nazwy rzeczy, czynności, które mogłyby być imionami :D

Polecane posty

W natłoku tematów o imionach, tak dla odmiany i rozrywki, proponuję zrobić listę nazw, które można by wykorzystać jako imiona. Oczywiście proszę temat potraktować z przymrużeniem oka :) Aha, piszcie też zdrobnienia. No to moje pierwsze typy: 1. Owulacja - Owulka, Lasia 2. Demencja - Demcia 3. Dewiacja - Dewcia 4. Termofor - Termek, Forek 5. Hydrofor - Hydek 6. Kasacja - Kasia To na razie tyle, mam jeszcze parę w zanadrzu, ale piszcie swoje typy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"jagoda369 - Zenada" no też ładnie :) proponuję nieśmiertelną Tradycję... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAntonina
Co to kur* ma być?:| W życiu bym tak dziecko nie nazwała:| Chyba nudzi ci się w domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAntonina
hahaha może jednak tak jak poprzedniczki napisała może być też : hmmm...Żenada takie piękne imie dla chłopca,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAntonina
1. Owulacja - Owulka, Lasia 2. Demencja - Demcia 3. Dewiacja - Dewcia 4. Termofor - Termek, Forek 5. Hydrofor - Hydek Te imiona to jakiś debil wymyślał! Masakra!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycja, bardzo ładnie :) A niektórym proponuję więcej luzu i choć trochę poczucia humoru. Nie wszystko należy traktować na poważnie... A żenada, też ładnie, zdrobniale Żenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniAntonina
Coś mi się zdaje że te imiona to twoja sprawka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniAntonino! Pewnie, że moja i nie tylko, bo będąc uczennicą szkoły średniej, dawno, dawno temu, umilałyśmy sobie kiedyś w ten sposób wolną lekcję, zaśmiewając się do łez. No ale to były inne czasy, weselsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to nawet nie jest śmieszne
Ja tam poczucie humoru mam, ale to jest trochę żenujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie to tez nie smieszy
glupi temat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzzzzzz
fajny temat z poczuciem humoru i fantazją a nie ciągle te chujowe "zmierzyłam se temperature i jest o 0.1 stopnia nizsza niz wczoraj, mam isć do lekarza?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ
tak tak falea, fajny ... ale poziom tego poczucia humoru sięga dna. Co to za zabawa wymyslac takie durnoty : Hemofilia - Hemcia, ha ha ha baaaardzo smieszne zaraz pęknę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idą tropem myślowym autorki od wszystkiego mozna ułozyć imiona - idę śladem rzeczy w zasięgu wzroku: krzesło - Krzesia, Krzesiek Monitor - monika, Moniek Kalkulator - Kalkuria, Kalkur Notes - Nocialenna, noteusz Telefon - Telefila, Telef itd itd o to chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ
bzzzz takiego topiku nie widzialam, a poza tym to jest topik "ciąża poród macierzyństwo" więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddfefeefefefef
Kopulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja ci moge
fajny temat, zgryzoty same tu siedzą i nic nie potrafią traktowac z przymróżeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ
To juz wolę być "zgryzotą" i mieć poczucie humoru na poziomie heh, żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proponuję jednak trzymać się zasad forum i poobrzucajmy się bluzgami, udowodnijmy jedna drugiej, że jest głupsza, a temat zakończmy, bo widzę, że lepiej się czujecie w klimatach matkaizona + jagoda Albo pogadajmy o kupach. No cóż, nie trafiłam, miałam ochotę się odstresować, ale na tym forum, to ostatnio chyba niemożliwe. Pisałam na wstępie, żeby temat potraktować z przymróżeniem oka. A miało być tak pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja ci moge
to tu nie właź , co za tępota :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chujowy topik buahah
Prezerwatywa - Prewcia Toaleta- Tosia Pampers - Pampek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale na moje pytanie autorka nie odpowiedziała.... a myślałam, że się dobrze spisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ
Obraziłam Cię ??? Nie, więc się zachowuj. Dno totalne. A włazić i wypowiadać się będę tam, gdzie mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ja ci moge
a jaki w tym sens skoro cie to nie bawi, a wrecz uważasz za żal.pl :o idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ
falea, nie napisałam nigdzie, że głupia jesteś. Ale widać, że przewrażliwiona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE KARMIĆ
Wypowiedzialam się na temat poziomu tego topiku. A Ty ? Co wniosłaś do tematu ?? I skończ mnie obrażać, może u Ciebie w domu to było normalne i Cie tego nauczyli, nie wnikam. Ale odrobina kultury obowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×