Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a jak wy myslicie

Czy ciuchy firmy camaieu są dobrej jakości??

Polecane posty

Gość gość
Mam mieszane odczucia. Spódniczka na wyprzedaży za grosze super. Wytrzymała itp Za to zwykły czarny, rozpinany sweterek za 70zł. Z guziczków zeszła farba i są obecnie szare :/ z czarnymi resztkami farby :/ Zblakł, rozciągnął się, szmata jakich mało, a niby tak się fajnie prezentował. Nigdy w życiu. I nie, nie piorę źle, bo pewnie każda z Was ma czarny rozpinany sweterek w swojej szafie, ja ich sama mam multum i tylko z tym problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka byla
Moim zdaniem rzeczy z camaieu sa fatalnej jakosci eleganckie bluzki wykonane z poliestru ktory elektryzuje sie na potęgę , na swetrach robia sie kulki to juz sprawidziałam kilkukrotnie i nie zalezy to od prania poniewaz zaryzykowalam ubranie swerta niewypranego z camaieu i po calym dniu noszenia pod pachami oraz po bokach na calej dlugosci po obu stronach pojawily sie kulki i to ponownie zaznaczam po jednym założeniu . Kupilam tez dwie kurtki z jedej na potege wychodzilo pierze a jej nie pralam a z kolejnej wchodzila watolina czyli sztuczne wypełnienie obie kurtki oddalam na reklamacje i juz wiecej tam zakupu nie dokonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciuchów nie kupuję ze względu na kiepską jakość, ale kilka razy trafiłam bardzo oryginalne naszyjniki i szale , lubię je i często noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA mam niesmak po ostatniej wizycie w sklepie. Kupiłam na ostatniej wyprzedaży kolejną bluzeczkę płacąc ok 20 zł. Po praniu zwiększyła swój rozmiar i stwierdziłam, że kupie mniejszy i nawet jak zwiększy swoją objętość to będzie ok. Po 1 dniu wchodzę do sklepu a tam ceny podniesione......i to o 15 20 a nawet czasami więcej zł :O Miła Pani informuję mnie o promocji, że 3 art. za 4zł ............ ale hallo coś nie gra. Podwyższają ceny, żeby nam klientkom mydlić oczy, że CAmaieu jest tak fajną firmą i robią nam promocję? Byłam stała klientką CAmaieu - podkreślam BYŁAM bo czuję i jestem pewna że oszukuje nas konsumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słaba jakość, szczególnie swetrów czy bluzek dzianinowych...rozciągają się praniu. Zadowolona jestem tylko z jednej spódniczki (mam 2 z tego sklepu), jest mega...świetnie się nosi, zwłaszcza teraz na upały...a i na wczesną jesień będzie dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na gowork można sporo na ich temat naczytać, nie tylko o samych ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubrania dobre jak wszedzie , sa lepsze i gorze modele - z zary każde spodnie moje i 2 koleżanek popruły się w koroku po paru miesiącach SERIO - a mamy rozmiary 34-36- 38 więc nie chodzi o dużą pupę :) co do opinni na go work, to jest ściema - znam ten portal i to oni sami tam wypoisują opinie na temat praodawców, a potem każą firmom płacić za możliwość ich moderaci .....buuuu ściema na maxa. z camaieu polecam SUKIENKI - ma ich 15 i niektóre są unikalne i oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię dżinsy od nich. Równoczesnie kupułam z Tatuum i co? Z Camaieu do tej pory super, a tamte się zdążyły przetrzeć i w ogóle jakies takie... Ale bluzek nie polecam. Są sztuczne, kiedyś miałam taką z cekinkami, odpadły. Kosztowała ponad sto, ja kupiła za 30 bo wyprzedaż. I tak pinieniądz wyrzucony. Swetry też nie wyglądają na dobrej jakości. A, i spódnicę miałam, świetna była. Ale to chyba trzeba znać się na materiałach i nie patrzeć że firma, tylko wszędzie uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camaieu to dobra jakość ubrań :) poza tym jest tam wiele oryginalnych ciuchów i często są w promocjach ;) albo przy zakupach można otrzymać bony na kolejne zakupy :) często tam wracam:) W Centrum Janki wczoraj byłam i mieli w Camaieu - 70 % na ubrania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam sweterek już chyba 3 lata i jest niezniszczalny, nie gulkowaci się, nie zmienił kształtu po wielu praniach, jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×