Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to mozliwe?

miała któras z was tak????i była w ciąży?

Polecane posty

Gość czy to mozliwe?

od owulacji bola mnie jajniki raz prawy raz lewy nie ciagle ale bola jestem 4 dni przed spodziewana@ od soboty strasznie mnie bola janiki i do tego brzuch jak na @ juz od owulacji mnie pobolewaly i piersi sa strasznie nadbrzmiale dodam ze to nie jest intensywny ból tylko takie promieniowanie janików taki ból jest nigdy tak nie mialam a jajniki mnie juz po owulacji zaczely kłuc miala ktoras tak z was!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
odpowie któras????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem.....
Słuchaj objawy ciąży są na samym początku takie same jak na zbliżającą się miesiączkę. Ból brzucha, ból jajników, powiększone piersi...trzeba czekać zrobic test w dniu spodziewanej @. Chociaż jak sie zastanawiam to po owulacji miałam chyba zwiększony ból jajników (większy niż zazwyczaj) i to była ciążą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie bolały wogole jajaniki.Piersi tak jak zawsze duzo przed@,tak kiedy bylam w ciazy na dwa dni przed spodziewana@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
sa jeszcze dziewczyny ktore mialy bój janików?po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie , nie ma juz takich dziewczyn. Zrob tes w dniu spodziewanej miesiaczki . Takie to trudne jest dla Ciebie??? Nikt tu nie jest Duchem Swietym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe?
jagoda369 ty sie lepiej nie odzywaj bo zawsze musisz wtrącic swoje trzy gorsze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jajniki bardzo mocno bolały; to był taki promieniujący ból aż drętwiała mi noga. Piersi również dawały o sobie znać z tym, że mnie nigdy normalnie przed miesiączką nie bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze dodac swoje 3grosze bo bzdurzysz dziewczyno. Przeciez nikt z kafe do brzucha ci nie wejdzie. Zrozum , nikt tu wrozka nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×