Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Darusia534

Rozwód z policjantem?????

Polecane posty

Gość gość
No pomyśl sama - przecież nawet hajer przodowy nie chciałby bzykać stale swojej podstarzałej gosposi (i to takiej która nawet śnieg odgarnia i trawe kosi ;), a co dopiero komisarz. Gosposia to powinna mieć białą bluzeczke z dużym dekoltem, króciutki fartuszek i zalotne długie rzęsy. A ty miałaś taki fartuszek? Skoro postanowiłaś przez całe życie wykonywać zawód gosposi - to trzeba było sie tego trzymać. A nie fikać na starość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze bardzo malo wiesz o zyciu codziennym ,bluzeczki z dekoltem , tipsy , rzesy doklejane , fartuszki biale zycze Tobie takiej kobiety zeby dobrze fikala , domyslam sie ze ty takiej emerytury nie doczekasz ,a o starosci to wypraszam sobie , nie odpisuj glupot zostaw to dla siebie , nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" domyslam sie ze ty takiej emerytury nie doczekasz" Domyślam się że ty też nie ;) A nie bardzo jest czego zazdrościć. Co twojemu komisarzowi po emeryturze, jak ma dekiel zryty i byłą żonę na utrzynaniu? A wkrótce dojdą "szwagry" :P "a o starosci to wypraszam sobie" - a! tu cie boli. Po 40-ce to już nie pomoże puder-róż, kiedy......... ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha ha !!! Co za d**ek pisze he he he !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam już jestem po rozwodzie z panem Bogiem policjantem z orzeczeniem o jego winie rozwód trwał prawie 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno tu nie zaglądałam , jestem po ciężkim rozwodzie który trwał 3 lata, Sąd Apelacyjny pozbawił mnie alimentów na mnie rozwód z jego winy ,mam problem ponieważ mam niskie świadczenie emerytalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ma znaczenie to, że jest policjantem? Człowiek, jak każdy inny. Mój znajomy - policjant właśnie, oddał swojej byłej wszystko: mieszkanie, auto, psa, spłaca hipotekę, opłaca szkołę syna. A jej i tak ciągle mało. :classic_wink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×