Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukierkowa lala

Jakie jeszcze sklepy???

Polecane posty

Gość pilniczkowy
www.e-salem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszystkie sklepy internetowe można zakwalifikować do wysyłkowych. z ciuchami to bywa różnie, ale wszystkie inne produkty kupuję w ten sposób bez obaw :D od siebie do bazy mogę dorzucić esmebel - sklepik z meblami bukowymi, ceny znacznie niższe niż w sieciówkach typu brw, warto zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odzież www.ardero.pl www.dyskretna.pl www.intymna.pl różności www.merlin.pl 19.07.2010..... wzrost 169 cm.....waga 55,1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są jeszcze sklepy stacjonarne mające swoje odpowiedniki w necie :) i do takich należy nasz krakowski entliczek. nie wiem czy ktoś tu z miasta smoka, jeśli nie, to proponuję właśnie na ich stronę zajrzeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prezent zarówno dla nas samych, jak i naszych córek w formie biżuterii można znaleźć w "Niebieski-koralik". Biżuteria jest włoskiej marki Biagi i jest do składania samemu. Ja już oszalałam na punkcie komponowania bransoletek i naszyjników, moja córka właśnie zaczyna szaleństwo. Koraliki dla dzieci są przeurocze. Kolorowe a zarazem wyjątkowe. Rośnie mi mała dama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że warto odwiedzić tę stronkę, ponieważ znajdziesz tutaj informacje o sklepach wysyłkowych, bezpośrednio przy produktach przez siebie wyszukiwanych. Sklepy tutaj prezentowane nie są jednak wyłącznie sklepami internetowymi. http://www.kupujemy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×