Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rozmowy o imionach

dzieci wybrały imię dla siostry

Polecane posty

Gość rozmowy o imionach

Rozmawialiśmy z mężem na temat wyboru imienia dla naszego kolejnego dziecka. Maluchy wtrąciły się do rozmowy i jednogłośnie stwierdziły, że ma być Zuzia. Niespecjalnie podoba nam się to imię, ale każda próba wyjaśnienia dzieciom, ze może lepsze byłoby inne kończy się płaczem. Czy ulec dzieciom, czy jednak postawić na swoim? Co radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie
Zuzia- lalka nie duza. Jasne, ulegaj. A jak wybira imię dla chłopca Pika-czu, to tez tak daj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuziazuzia.
Zuzia to przede wszystkim niedobre dziecko:O Wszystkie zuzie a znam ich z 5 sa okropnie niegrzeczne:O Na dodatek to strasznie oklepane imie! Pisze na innym forum, bylo nas ok 15 z czego mamy w tym roku 5 ZUZI:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szlag mnie
Pomijam juz fakt, że dla mnie nie bylaby to żadna chwała, ze imię dla mnie wybrała mi np 4 letnia siostra :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślę
polecam laurę;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ulegaj bez przesady
jeszcze gdyby to imię się Wam podobało to co innego, ale skoro niezbyt to byłoby absurdem uleganie w tak istotnej bądź co bądź kwestii gówniarzom:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem ja wiem
Daj Zuzanna na drugie i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tobie sie nie widzi to imie to nie dawaj je jako pierwsze to ty jestes matka! A Zuza daj ewentualne na drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ja wiem ja wiem
A jakie imię sama proponujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liyahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
nie uległabym dzieciom za nic w świecie w tak ważnym wyborze, niech sobie płacza, zapomną za jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my z siostrą wybrałyśmy imię dla brata :) ja miałam wtedy 11 lat, siostra 9 i brat został nazwany Jakub. dla najmłodszego brata siostra sama wybrała imię, powiedziała ze chciałaby żeby malutki był Sebastianem i tak zostało (miała wtedy 16 lat). z tym ze rodzicom te imiona się podobały :D nie poruszajcie teraz kwestii imienia, poczekajcie kilka dni i jeszcze raz rozpocznijcie rozmowę. a jak musi być Zuzia to dajcie Zuzia na drugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakby chciały ją nazwać D*pa to też byś sie zgodziła? No weź! Ty rodzisz i ty wybierasz, a jak wybierzesz to możesz ich najwyzej zapytać czy im sie podoba i tyle. Bedą mieli swoje dzieci to se mogą nazwać Zuzia Fruzia czy Sruzia ale na razie ty jesteś matka i ty decydujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież Zuza to ładne imię. Jeśli wam się podoba to ja nie widzę problemu a dzieci się poczują dorosłe że mogły wybrać imię. Myślę że to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×