Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zepsuta do szpiku, no cóż

zdradzam zdradzam zdradzam zdradzam zdradzam

Polecane posty

Gość zepsuta do szpiku, no cóż

jestem z moim facetem juz 3 lata i zdradzilam go z trzydziestoma paroma facetami. mam 21 lat. on 27. jest zajebisty w lozku ale mi wciaz malo wiec zdradzam go nkazdym kroku. 7 facetow z 'kolekcji' zna dobrze. na szczescie przstalo mnie dreczyc poczucie winy. wiem jestem wyrachowana. ale on sie nie chce godzic na trojkaty z kobietami a o mezczyznach niewspomne. a z innymi moge sobie na to pozwolic. kazda wolna chwile poswiecam na takie spotkania. wymyslam rozne sytuacje zeby wyjsc. zanim go poznalam takze zdradzalam. taka juz jestem. a czemu z nim jestem? bo mi wygodnie z nim i mamy te same zainteresowania. on jest gitarzysta, i pisze teksty - ja spiewam. a nie raz po koncercie musze jechac do 'mamy bo zle sie czuje' wiem ze jestem poje.. i mam nadzieje ze sie nigdy o tym nie dowie albo zostawi z innego powodu bo nie chcialabym zeby cierpial bo wiem ze kocha teraz spi, jutro ma prace a ja tu siedze pisze obrzydliwie zboczone maile, dziesiatki smsow i gdyby nie okres pewnie bym sie pieprzyla z jakims ''przyjacielem' a teraz i wy mozecie sie wyzyc. a ja ide spac bo mnie kark boli od tego komputera. jutro tu zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jęcząca
dla mnie to smutne.. mogłaś być zapewne inną dziewczyną. może jeszcze będziesz miała szansę, chociaż jak patrzę na liczbę partnerów seksualnych..?? każdy ma prawo robić ze swym zyciem co chce, moim zdaniem robisz źle w dodatku mając ta swiadomość. ale nie mnie osądzać Twoją postawę. to smutne, że ranisz jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pieska na kotka
umów się z koniem to cie wydupczy i zdechniesz on znajdzie sobie inna warta siebie a w zespole bedzie spiewal koń D:D:D:D:D:D:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zepsuta, jak jesteś
...gdzieś z niedalekiej okolicy Śląska to chętnie pomogę Ci dalej zdradzać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się,nie jesteś sama.Ja też robie to na okrągło. Jestem ze swoją kobietą 8 lat,a będąc z nią miałem może z 50 innych partnerek i nie tylko jednorazowo. Tyle że seks z moją partnerką jest trochę oklepany,a Ona nie lubi "odkrywać ".Ale powoli dochodzi do mnie że poza faktem że w obec niej jest to nie fair,myślę że może jestem seksocholikiem? A może to zwykły przejaw tzw."męskiego kur..stwa''? Tak czy inaczej,narazie chyba tak zostanie,bo szczerze mówiąc jest mi z tym dosć wygodnie. A tobie powiem tyle....Jeśli Ci to sprawia przyjemność,to nie rezygnuj z tego.Żyje się tylko raz!!! Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz i wy mozecie sie wyzyc" a co podnieca cię to ze ludzie cię gnoją? A swoją drogą jak tobie okres w sexie przeszkadza to ty strasznie beznadziejna jesteś.. Co ty w ogóle wiesz o fajnym sexie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jęczaca
do boa kusiciel "eśli Ci to sprawia przyjemność,to nie rezygnuj z tego.Żyje się tylko raz!!" kazdy na swoj sposob sie uszczesliwia ja jestem zdania ze to jej sprawa tak dla mnie tez jest dziw... ale ja nie bylam nigdy w jej skorze ani Twojej Boa i nie wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdrościsz???czy jak??? Jeśli nie możesz wnieść nic ciekawego to może lepiej przemilczeć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zdradzam
wiesz jesli chodzi o okres to akurat jest sprawa osobista i kobieta typu daje dwa razy w tyg moze lubic seks podczas okresu a taka szmata jak ona nie. wiec tu nie o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zdradzam
nie napisala ze jest jakas boginią seksu przeciez napisala to co chciala widocznie w taki a nie inny sposob to z sibie wurzucila ja np na wizytach z mym psychologiem rozmawiam takze o tym bo w pewien sposob moge to z sibie wyrzucic a jego obowiazuje milczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jęcząca
wiem, ze nie do mnie ja takze uwielbiam seks na szczescie tylko z jednym tez nie lubie tego jak ludzie obrazaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[tez zdradzam] ale ona chciała żeby się na niej powyżywać :D Jakaś marna prowokacja bez celu i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym wnieść coś
ale temat jest już tak ograny, że tylko patałachy i przybłędy łykają to jak indor kluski, dając przy tym upust swojej sfrustrowanej, błagającej gdzieś w czeluściach duszy naturze, błagającej o rozdeptanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kładnie,po to jest forum,żeby pisać tu o takich sprawach. A jeśli to kogoś bulwersuje,może oglądać wieczorynkę.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zdradzam
watpie by to byla prowokacja prowokacja tutaj sa inne tematy ona chciala sie w jakis sposob wygadac napisala co chciala nie wiecej nie mniej i poszla sobie polozyla sie obok niego i pewnie na chwile poczula sie jak przykladna kochajaca wierna partnerka... jak ja gdy klade sie obok mego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez zdradzam
ale to tylko przez chwile przez małą chwile potem znow mysle o tym jaka bielizne ubrac dla T a jaka dla M. mysle gdzie i jak to bedziemy robic i mysle czy ten nowy ktorego poznalam w internecie jest dory w lozku rozumiem dzewczyne gdyz jestem w tym samym bagnie w ktorym jest bardzo przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hujdi
czy ładnie spiewa ? :D:D:DD:D:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mendel
ja pierdole chyba ci zycie kopa nie dalo ze tak gardzisz tym co masz no to poczekaj troche to ci da chyba ze wczesniej cie jakis murzyn załatwi ze zwierzetami tez probujesz jebana w twoja mac suczko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaahhaa
ładnie spiewa jak ja rzna :D chcialbymz z taka niewyzyta suczka i mloda o kurwa pewnie daje i daje non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi obciagniesz?
894948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jestem w tym samym bagnie w ktorym jest bardzo przyjemnie" No to pozostaje mi życzyć ci miłego tonięcia. Swoją drogą poziom porażający po co z kimś być jak wam tak dobrze z innymi. Co to ma za sens. Przecież to jest działanie auto-destruktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta do szpiku, no cóż
dzieki za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sie wciąż pytam
czy ładnie spiewasz :D ??? :DD::DD:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogarnij sie dziewcze, na stare lata bedziesz plula sobie w twarz,ze tak robilas. Takie brudy zawsze wychodza, BEDZIESZ ZALOWAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlabasterX, z takim stylem życia to ona starości nie dożyje, jej żywot skróci jakiś syf albo zazdrosny kochanek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2008
ale macie dla niej zyczenia. Żal wam dupe sciska ze ona jest zadowolona ze swojego zycia i świadoma tego co robi. tak. zycie jest jedno i nich kazdy bierze to co sprawia mu przyjemnośc. po za nami samymi nikt się nie przejmuje co z nami będzie wiec kazdy jest kowalem swojego życia. od obcych można tylko oczekiwać zazdrości i pogardy. gdybym byla mloda piękna i miala branie teraz nie odmowilabym. ale czas szybko leci lata mijaja i zaczynam zalowac straconych okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnujesz sie
i swoje zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez tak robilem tzn
zdradzalem na kazdym kroku, teraz nie moge patrzec na swoja gebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zepsuta do szpiku, no cóż
ja tak robie od 5 lat i jakos moge widocznie jestem az tak wyrachowana i bez uczuc juz sie poddalam i nie zmienie tego bo jestem za slaba nie przeszkadza mi to w zyciu bo lubie to co robie studiuje kierunek ktory mnie interesuje spiewam w zespole i uprawiam seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×