Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buteleczka perfum

Kochane, ile macie buteleczek perfum???

Polecane posty

Gość kulma
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PANI PROFESOR
3 calvin klein ck for you- cytrusowy fajnie pachnie Dior- Addict 2-super zapach Cindy Crawford- summer day tez fajny ale juz nieodtepny w pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dwie. nautica niebieska i augilera :) pozyczam od mamy kalivna cleina ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja sobie mysle tak
A po co wam az tyle?Ja mam jedna i jak mi sie konczy biegne i kupuje nastepna:)Obecnie kupilam w ciemno MEXX black i mussze przyznac ze sa ok ale nie powalaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nunino
psychiczna przykro nam ,ze ciebie stac tylko na wode brzozowa i zal ci dupe sciska🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up up123456789
Podnoszę, może ktoś sie jeszcze wypowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dior - Jadore CK - Eternity Summer CK - Euphoria Spring Temptation (2 butelki) Sonia Rykiel - Rykiel Rose CK - Truth Dior - Poison (zielone) Guerlain - Linstant Szykuję się na: Dior Escale aux Marquises

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc taak
Euphoria CK, Adicct Diora, Sun Jil Sander, Charlie white Revlon, Laura L. Biagotti, Pleasures E. Lauder, Pure White Linen E Lauder, Amor Amor Cacharel, Valentino Edp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dens
Dior-jadore,Trussardi-inside,Dolce&Gabbana-sicily,Alexander McQueen-kingdom,Gucci-Gucci II,Armani-sensi,Ferre-rose,Chloe,Elisabeth Arden-green tea,a Carolinę Herrerę oddałam siostrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodówczyni 90
54 uwielbiam perfumki i ich ksztaltne buteleczki na sobie mam bulgari JASMIN NOIR :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczynii
146 i poluje na nastepne. z oczywistych wzgledów nie bede wyminiać xD teraz pachne Molecule 01. kocham perfumy niszowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawczynii
i unikatowe, z historią:) choć mam też trochę perfum ze zwyklych perfumerii, niektóre dorownują niezwykłością tym niszowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 ulubione
bo nic wiecej mi sie nie podoba;P, davidoff dla kobiet i angel, wiem wiem ze sa zupelnie rozne, ciekawe czy komus jeszcze podoba sie taki zestaw;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dutchwoman
Do Znawczynii: ja tez uzywam escentric 01 i escentric 02, psikam obydwa na raz, zapach niepowtarzalny, uzywam ich bardzo dlugo i nie zamienie ich na zadne inne! Naprawde polecam! Znawczynii ile placisz za buteleczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coco Mademoiselle Chanel Naomi Campbell Winter Kiss Bruno Banani takie jasno różowe (zapomniałam nazwy) i Magic Escada (fioletowo różowa) Britney Spears (w niebieskiej gwiazdce) -OBRZYDLIWY! La Costa różowa Adidas różowy,żółty Christina aguilera jasno różowa i by night Mam tez duzo podróbek oryginałów z firmy Chatier np amor emio,nanai bell itd Tez ładnie pachną...i za 30 ml daje 40 zł około a nie 300.. Oryginały w Polsce kupiłam tylko dwa (bruno banani) bo za drogie, reszte poprzywoziłam z wycieczek (uk,niemcy,stany,turcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
4, ale jednych praktycznie nie używam, stroją już kilka lat. Dostałam, nietrafiony prezent to był. Pozostałe kupiłam sobie sama i uzywam w zaleznosci od pory roku i nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortisziaa
Pełnowymiarowych mam tylko dwie - Paco Rabanne - Black xs Perfumerie Generale - Musc Maori Za to odlewek mam kolo 25, dziękuje bogu za wspolne zakupy na wizażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona,24
Znawczynii możesz wymienić te zapachy ze zwykłej perfumerii, które dorównują Twoim zdaniem tym niszowym ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie dalej..
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zkocham perfumy!!1
chanel-chance thierry mugler angel diesel fuel for life trussardi skin estee lauder pleasures gucci rush esprit celebration i jeszcze kilka z avon, ktorych prawie nie uzywam..: najbardziej lubie treselle, poza tym mam little black dress, perceive i celebre ice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez kocham perfumy!!
i jeszcze voile de ambre(czy jakos tak) yves roches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak na razie tylko 5
daisy march jacob vera wang she armani the one dg euphoria ck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×