Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Buteleczka perfum

Kochane, ile macie buteleczek perfum???

Polecane posty

Gość Aśka300
1. Dior Jadore 2. Versus Versense 3.Lady Million Paco Rabanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgk
no ja mam 12 butleczek-same z górnej pólki,amazon ma promocje fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrchaaaa
Tych, których używam, mam 6: Jose Eisenberg - J'ose Thierry Mugler - Angel Yves Saint Laurent - Babydoll Viktor & Rolf - Flowerbomb Gucci - Flora CK - Euphoria Teraz planuję zabrać się za zapachy niszowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffafas
Jamam 1, a po co mi więcej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarisa66
Ja też mam 1 firmy love dance. :) Mówi wam to coś? Pewnie nie. Dostałam ten perfum od mamy. Kosztował ok 30 zł i pachnie prawie identycznie jak perfum mojej koleżanki za ok. 200 zł :) Dodam jeszcze, że jej jest w mniejszej buteleczce, a zapach utrzymuje się tak samo krótko jak mój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolaaaaa;)
ja ma 3 ;))) 1. " Miss Cheery " Michel'a Montres. 2. Avril Lavigne "Forbidden Rose" i 3. Puma "I'm Going Woman"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam cztery butle: chance chanel (klasyczne), euphorie ( równiez klasyczna), ck in2you, oh lola marca jacobsa. Mam tez dwie próbki: DKNY MYNY( moze je kupie) i J'adore Diora ( te do niedawna jeszcze miałam w wersji 50 ml, ale sie niestety skończyły, kasy na razie brak na takie uciechy). Marzy mi sie jeszcze vera wang princess i viva la juicy - wąchałam ostatnio i sie zakochalam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coco channel chance channel zielony i rozowy hugo boss one million gucci i to tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dolce gabbana Limperatrie3 kocham je od 6 lat i cale zycie bede im wierna uzywane tylko na specjalne okazje, wyjscia imprezy. drugie michael kors , rihanna i na codzien dwa zapachy pumy ale nazw nie pamietam, oba sa rozowe ale nie takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jedną - pustą już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelona_

Mnóstwo! A to dlatego, że kocham testować nowe zapachy. Najwięcej zamówiłam chyba z edp24(są tanie i dobrej jakości), reszta to typowe zapachy drogeryjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tośa

Też wogòle,nie lubię perfum bo mnie duszą zapachy,używam tylko dezodoranty a ten z garniera mi pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×