Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak to jest...................

zajebisty sex po alkoholu

Polecane posty

Gość jak to jest...................

na trzeźwo lipa. Juz tak od dawna, z kilkoma partnerami. Za jednym szalałam, potem kilku chłopaków, potem już z męzem. Za każdym razem tak samo, sex po alkoholu jest wyuzdany, szalony bardzo namietny. Nie mam zahamowań. Na trzeźwo czuje się jak cnotka, jestem skrępowana, leże i czekam na koniec :-/ Masakra. Doszlo do tego że jak wiem ze bedzie seks, wcześniej musze sie napic. Wiem że jest ze mna cos nie tak, tylko nie wiem dlaczego........................ :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to zostaniesz alkoholiczką
jak juz nią nie jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest...................
najlepszy sex był z moim psem Burkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest...................
dla was smieszne dla mnie mniej.. zaczynam sie obawiać że zaprowadzi mnie do alkoholizmu, bo sex uwielbiam ale ten wyuzdany. Czy sie wstydzę partnera hmm niewiem, jestem osobą zwracającą na siebie uwagę, podobam się wiec to chyba nie to. zastanawiam sie czy tylko ja tak mam, czy może ktos jeszcze tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale piszesz, że na trzeźwo jesteś skrępowana, więc chyba sie wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo to tak zawsze jest że alkohol rozluźnia i dodaje nam odwagi. przecież na dyskotekach czy w klubach po kliku drinkach laski stają się łatwe i gotowe na niezobowiązujące numerki. tak samo to działa w normalnym pożyciu w związku. oczywiście mówie tu o ilościach w miare rozsądku. sama jak wypije dwie, trzy lampki wina to jestem gotowa na takie perwersy że głowa mała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1982
ja po alkoholu jestem bardziej rozluźniona ale nie miewam orgazmów więc wolę na trzeźwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjky,jmhndgbsvfd
tez tak mam;/ ale najlepiej dzialajak jestesmy z facetem na jakiejs imprezce, wtedy nawet po jednym piwie czuje sie taka pewna siebie, sexowna, jak nie ja. i jak wracamy do domu to jest ostro. czasem nawet nie musze pic, wystarczy ze jestesmy gdzies w knajpce, bawimy sie dobrze, jest glosna muzyka to mozna sie gdzies wymknac i tez sex jest super. a tak zwyczajnie w domu to nie to samo, nie umiem byc dobra kochanka:( jestem dretwa i zalosna. a jak wypije cos w domu to nie to samo, w ogole nie czuje alkoholu w sobie i zadnej zmiany, nawet po dwoch piwach, jedynie spac mi sie chce i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvv
takie coś że tylko po alkoholu jest fajny seks oznacza zahamowania. Też miałam i mój facet mnie leczył. Wyznaczał, ale w taki sposób że nie było wyjścia, różne zadania. Jedno z pierwszych było chodzenie nago po domu, ale nie seks, tylko robienie normalnych czynności. Takie różne oswajania z własnym ciałem i seksualnością Potem były takie tam różne - wyjścia bez bielizny i różne inne świństwa. Jako finał oswajania, niejako egzamin, miałam zrobić pokaz masturbacji. Długo trwało ale w końcu zrobiłam. Opory się skończyły i już nie potrzebuję alkoholu żeby wyluzować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty tak masz. z tym, że ja tez lubię sie kochac i eksperymentowac na trzeźwo, ale rzadziej, bo nie zawsze mi sie chce. po alkoholu natomiast, zawsze jestem dzika i wyuzdana, mąż sie cieszy ;) a za to nie lubie jak mój mąż po alkoholu sie do mnie dobiera bo mu za bardzo wyuzdane pomysły do glowy przychodzą, nawet gdy jestem podpita to jakies granice rozsądku mam i sie nie zgadzam na za bardzo wyuzdane rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to jest.................
No no może jest cos w tym bo te testowania typu spacerowanie nago po domu czy masturbowanie przy kochanku niezbyt mi sie podobają :) Mam nadzieje że Mój na to nie wpadnie chociaż fajnie byloby się tak kochać na trzeźwo. jestem w ciąży ale była to ciąża jak najbardziej zaplanowana :) teraz nie pije oczywiście i co za tym idzie mój mąż zwątpił i nie kochamy sie już chyba od marca. Na początku ciązy kochaliśmy się ale czekałam tylko na finał. Wiem że to normalne nie jest. Tylko patrzeć jak zacznie rozglądać sie na boki. Jakas psychorerapia czy co radzicie. Teraz jak juz na końcówce ciąży myśle sobie że gdy juz będę mogła sie napić cięzko odpracuje mu wszystkie stracone miesiące. Mąż oczywiście nie kojarzy że problem mam taki. Myśli że jak w ciązy to libido mi spadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spróbuj z każdym stosunkiem pić coraz to mniej alkoholu, powolutku bez pośpiechu. W końcu się przełamiesz i przyzwyczaisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blablablbadfdfdf
Zapisz się do AA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jescze lepiej jest po Corride. To piguła dla mężczyzn, ale kobiety też po niej robią cuda. SPrawdzone i działa super. Ale droższe od działki i alkoholu. Chyba że dorwiecie podróbę, ale nie radzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty pragniesz, Ja daję
do jak to jest...................- Ciekawy masz charakkter. I przyznam,że jest coś co mnie w Tobie intryguje. Ciekawe czy Ciebie wcześniej nie znałem... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
Witam chcialabym sie dowiedziec czy podczas seksu gdy moj partner byl pijany doszlo do stosunku... uzylismy prezerwatywy ktora pekla.. jaka jest mozliwosc ze zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4444444444
Kochalam sie z moim partnerem yl on pod wplywem alkoholu,, uzylis y lrezerwatywy ale pekla.... jaka jest mozliwosc ze zajde w ciaze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dolujace mam podobnie jak sie nawale to jestem mistrzem walenia najdziwniejsze ze wale ino wiory leca i w ogole sie nie mecze moge tak robac przez 2 godziny non stop laski sa wniebowziete a na trzezwo to loteria raz 10 minut raz 20 raz 30 innym 5 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćs
Witam chcialabym sie dowiedziec czy podczas seksu gdy moj partner byl pijany doszlo do stosunku... uzylismy prezerwatywy ktora pekla.. jaka jest mozliwosc ze zajde w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po alkoholu facet dluzej moze , a kobiecie latwiej sie rozluznic i byc bardziej otwarta ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MASZ RACJĘ! Jesteś z******tą suką która lubi ostre j****ie... A ostre j****ie jest tylko po dobrej popijawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TEZ TAK MAM .-9) PO ALKO JEST SUPER WLOZKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku/(rwą a mój nie piję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge sie z toba napic a potem zerznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka napalona...prosze zadzwon do mnie mam chcice wejdz na strone http://sextelefon.ovh/ i znajdz swoją Anię i dzwon chcę poczuć cię w sobie już teraz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seksik? Mam na imię Melania, znajdziesz mnie na http://sextelefon.polska.ovh/ . Sprawię, że się rozluśnisz i spełnię wszystkie Twoje fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×