Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak to jest...................

zajebisty sex po alkoholu

Polecane posty

Gość gość
Coś w tym jest . Lubię się bzykać po 3-4 drinkach , z szumem w głowie , z tą lekkością , bez analizowania i bez zahamoeań. Mąż tego nie wie , ale lubię wtedy eksperymenty z innymi. Przy okazjach wyjazdów z pracy eksperymentowałam układy 2m + ja i 2m+ 2 k oraz seks lesbijski.I kilka razy bzykałam się z innymi , wtedy lubię ja facet robi ze mną co zechce.Kiedyś napalony małolat z pracy od północy do rana 6 razy mnie bzykał , w tym 2 razy w pupę .Sama nie jestem wiekowa, mam 27 lat , ale on miał 20 , dopiero co dostał u nas pierwszą pracę po technikum. Najbardziej zresztą lubię wtedy o tyłu , chociaż normalnie to tak sobie. Ogóle alko + seks to dla mnie dobre połączenie , jestem wyluzowana i akceptuję wtedy perwersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj mi swój nr. ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
To prawda, kobiety po alkoholu są bez zachamowan i seks jest jeszcze lepszy, i bardziej wyuzdany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, ebk napisał:

ja ostatnio

ja ostatnio sprubowalam i bylo fajnie i w cipke i w odbycik.Gorzej nastepnego dnia ani cipki a dupki sobie nie mozna bylo podetrzec.

 

.seks po dużej ilości alkoholu nigdy nie jest zajebisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ddt60 napisał:

.seks po dużej ilości alkoholu nigdy nie jest zajebisty

Po dużej ilości odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2017 o 08:52, Gość gość napisał:

Coś w tym jest . Lubię się bzykać po 3-4 drinkach , z szumem w głowie , z tą lekkością , bez analizowania i bez zahamoeań. Mąż tego nie wie , ale lubię wtedy eksperymenty z innymi. Przy okazjach wyjazdów z pracy eksperymentowałam układy 2m + ja i 2m+ 2 k oraz seks lesbijski.I kilka razy bzykałam się z innymi , wtedy lubię ja facet robi ze mną co zechce.Kiedyś napalony małolat z pracy od północy do rana 6 razy mnie bzykał , w tym 2 razy w pupę .Sama nie jestem wiekowa, mam 27 lat , ale on miał 20 , dopiero co dostał u nas pierwszą pracę po technikum. Najbardziej zresztą lubię wtedy o tyłu , chociaż normalnie to tak sobie. Ogóle alko + seks to dla mnie dobre połączenie , jestem wyluzowana i akceptuję wtedy perwersje.

Zgadzam się. Ja po alkoholu mam nawet dłuższy wzwód. Mogę wtedy przez godzinę bez przerwy. Na wyjazdach właśnie się najwięcej dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, on 36 napisał:

Zgadzam się. Ja po alkoholu mam nawet dłuższy wzwód. Mogę wtedy przez godzinę bez przerwy. Na wyjazdach właśnie się najwięcej dzieje

może i tak ale akurat w jej przypadku alkohol ją zupełnie odhamowuje. Czy to dobrze to nie wiem. Raczej uważam, że nie. Bo u niej te hamulce puszczają zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ddt60 napisał:

może i tak ale akurat w jej przypadku alkohol ją zupełnie odhamowuje. Czy to dobrze to nie wiem. Raczej uważam, że nie. Bo u niej te hamulce puszczają zupełnie.

Skoro koleżanka nie żałuje gdy alkohol odpuszcza to chyba jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, on 36 napisał:

Skoro koleżanka nie żałuje gdy alkohol odpuszcza to chyba jest dobrze...

wtedy może tak - dziś minęły co najmniej 3 lata - ciekaw jestem czy dalej tak uważa i jak potoczyło się jej życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×