Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość unc unc nn

Czy gydybycie byly moja matka puscilybyscie mnie na wakacje z chłopakiem ?

Polecane posty

Gość fenia19
gdybym ja była twoja matka to pd żadnym pozorem nie pusciłabym Cie za granice i to jeszcze z chłopakiem! a wiadomo co tam bedziecie robić. seks seks... i jescze raz seks.... Wykluczone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
no zdziwisz sie , bo tabletki biore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
Nie kazdy musi skonczyc jak Twoi znajomi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
rytrghgu wysoki to masz poziom głupoty!!!!! Ja też wolę przedmioty ścisłe ale język polski i ortografię choć w podstawowym stopniu znać wypada :P i nie pytać o maturę osób, skoro nie potrafimy się wysłowić:P jestem blondynką i jadę do Egiptu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybiłaby tobie z głowy ten sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia19
ja bym nie chciała żeby moja córka jechała na wakacje zeby sie pieprzyĆ.. Chyba żadna matka by tego nie chciała. A Ty napisałaś że nie jedziesz sie pieprzyć a potem że się zabezpieczacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za granicą jest po prostu nie zawsze bezpiecznie. Wiele tutaj jest powodów. Jak na pierwsze wakacje wyjeździe może gdzieś w polskie rejony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenia19
ale cóż.. Teraz jest społeczne przyzwolenie na seks dzieci... bo tak to nazwijmyy.. Nawet rodzice juz mją gdzieś co robia ich dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
jak mnie pyta to odpowiadam , nikt nie bedie mi zarzucał ze sie nei zabezpieczam. Jakbym chciala sie pieprzyc to zostalabym w domu, bo prawie caly sierpien rodzicow u mnie nie ma .. i nie wydawalabym kasy tylko zaszyla sie w domu . A chcialabym cos zobaczyc , zwiedziec nie siedziec cale wakaacje w domu. A z rodzicami to juz raczej nie bede jezdziła , bo bym sie zanudziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytrghgu
Jestem pół-angielką kretynko. I jak ma mnie poziom polskiego jest bardzo dobry !!! To pewnie dlatego u Was taka bieda, jak dzieciaki za miast się uczyć myślą tylko o jednym. a potem ani pracy ani aspiracji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
widzę, że same mohery i zakonnice na tym forum.... świętojebliwe się znalazły! Ja sama urodziłam córkę jak miałam 19 lat i nie narzekam , nie uważam tego za tragedię życiową, a wręcz przeciwnie. Teraz córka ma 14 lat i rozmawiam z nią na te tematy , i moherom napiszę, że byłam nie raz nie dwa na wakacjach, a dziecko poczęłam w domu!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
w domu na wersalce z moim klientem i jestem otwarta na nowe doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
rytrghgu angielką kretynką!!! Radzę meliskę zaparzyć bo ci ciśnienie podskoczyło :P idź ryć matmę zamiast siedzieć na kafe:P Widać Twe wykształcenie londyńskie po sposobie pisania !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytrghgu
Dziecko w wieku 19 lat Z kim ja się wdaje w dyskusje Gratulacje puszczalska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
i jak zwykle debile się podszywają :) londyńska inteligencja z ambicjami :P Nie przejmuj się i porozmawiaj z mamą , powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
a Ty się nie puszczasz z przyszłym mężem ??? K urwiszon na pokaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie ropa
rytrghgu się zejszczała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiuuulka
nie chwal się, ze dałas du[y bo nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliooowwwwaaaa
zależy też ile czasu jestescie ze soba :) ja pojechalam z chlopakiem na wakacje po skonczeniu 18 lat i byłam z nim wtedy ponad rok :) wczesniej na wakacje z nim mnie rodzice nie puscili, na pierwsze wakacje wyjechalismy do Polski zeby oszczedzic moim rodzicom dodatkowych zmartwien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
tak jak wspomniałam prawie 5 lat razem jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
daję du py cały czas mamy jeszcze 5- ciolatkę :P i jesteśmy szczęśiwym małżeństwem, ale ta zazdrość takich beretów i chęć wyzwania kogoś, jest dramatyczna :) że tacy ludzie istnieją, zapomniał wół jak cielęciem był ! Współczuć tylko dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliooowwwwaaaa
do fenia19 Czy uwazasz ze seks ludzi, ktorzy maja po 18 lat mozna nazwac seksem dzieci? Moim zdaniem nie, jezeli autorka topiku naprawde sie zabezpiecza jak mowi tabletkami to spoko widac ze myslaca osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rytrghgu
Ja nie pisała, by czekać do ślubu ale ze zwykłej przyzwoitości co na mniej do 21 no niech już będzie 20 lat. Bo pozwólcie ze zapytam, kto płaci za Wasze tabletki, prezerwatywy itp. Czy współżyjecie w swoim mieszkaniu ? we własnym łóżku ? Czy macie środki na utrzymanie dziecka gdyby nie daj Boże zabezpieczenie okazało się za mało skuteczne ? Bo wtedy co ? do swojej mamusi pójdziecie prosić o pieniądze na pieluchę dla dziecka ? Myślę że Twoja matka to mądra kobieta i Ci nie pozwoli. Postaraj się ją zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
od 13 roku zycia mnie posuwa i nie zaszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
I mogę się założyć , że to wasze dzieci przez te zakazy i nakazy będą się puszczały tysiąc razy bardziej i mniej uważnie niż te, które mają normalnych rodziców!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiuuulka
od kiedy to ty za normalnego rodzica się uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
ktos sie podszywa . NI epytałam jeszcze rodzicow . Dzis zamieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
Ty jeb nięta jesteś kobieto i to zdrowo!!! skoro sie uczysz i studiujesz to dasz dupy ok. 30-ki :) bo zanim robotę znajdziesz i własną chatę sobie kupisz to może i dłużej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×