Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość unc unc nn

Czy gydybycie byly moja matka puscilybyscie mnie na wakacje z chłopakiem ?

Polecane posty

Gość liliooowwwwaaaa
ale ludzie zrozumcie ze seks mozna uprawiac nie tylko na wakacjach, jak jakas małolata chce to pojdzie na dyskoteke i sie odda, pozatym uwazam, że seks jest piękną formą okazywania miłości a osoba mająca lat 18 jest juz na tą formę zbliżenia gotowa :) do rytrghgu: a ty w jakim wieku jestes? Rodzice nas utrzymują przez długi okres w naszym zuciu i czesto tez odpowiadaja za nasze bledy i porazki niestety tak jest :( oni tez zdecydowali sie kiedys na dziecko swiadomie lub nie i byc moze ich rodzice tez pomagali im w utzrymaniu malenstwa. A pozatym to jakie zadajesz pytania typu: w czyim łózku sie kochacie? A co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
a dlaczego nienormalnego??? Jak najbardziej jesteśmy normalnymi rodzicami! Może na początku było nam ciężko, ale teraz jest super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiuuulka
dupoajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliooowwwwaaaa
JA NIE ROZUMIEM JEDNEGO! Dlaczego wszyscy tak na to utrzymanie nas przez rodziców? Ja jestem studentka i jak narazie równiez utrzymuja mnie rodzice! A kto ma za wyjazd płacic? Jak rodzice maja kase to niech płaca w jaki sposob ma zarobic na siebie tak młoda ososba? to obowiazek kazdego rodzica- utzrymac wlasne dziecko az do momentu kiedy bedzie ono w stanie zapewnic sobie samo byt! Utrzymac oczywiscie w granicach możliwosci :) Moja mama rozmawiala ze mna normalnie o antykoncepcji, dzis biore tabsy anty i jestem zadowolona ze mam z kim o tym pogadac :) TAKA JEST KOLEJ RZECZY niestety !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiuuulka czyli Ty zaszłaś w ciąże na złość mamie ????... Ja już pracuje w biurze projektów :P i mieszkanko też mam Wybrałam dobry kierunek :P i w tym tkwi sukces :p została mi tylko obrona pracy została to tylko formalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierwszy raz byłam z chlopakiem na wakacjach jak mialam 14 lat a on 15. byliśmy z jego tatą, ale spalismy sami w samochodzie :) Rozstalismy się. Miałam kolejnego chlopaka. Bylam z nim na obozie. niestety tez nie wyszlo. z obecnym chlopakiem jestem poltora roku. Z nim pierwszy raz byłam na wyjezdzie bez opieki. juz kilka razy i mialam 17 lat. Mam 18 lat i mimo tych wspolnych wakacji i wyjazdow jestem nadal dziewicą... a poza tym jeśli ktos pisze, ze dziewczyna 19 letnia która ma dziecko jest puszczalska to jest dziwna... jesli 19-stka ma stalego partnera a dziecko jest z wpadki(bo gumka pękła) to co w tym złego i puszczalskiego? :/ kretynkia skonczona ;/ siedzą takie na kafe i się mądrują niewydymki świętojebliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
I żeby nie było , nie popieram robienia dzieci w tym wieku, bo nie jest to oczywiście czas na dzieci , ale różne są przypadki i teksty typu puszczalska... to trochę nie na miejscu. Nie uważam się za nienormalnego rodzica tylko dlatego, ze jestem młoda ( już nie jestem) nie wywodzimy się z jakiś patologicznych rodzin, a szkołę kończyłam po urodzeniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
pieniadze od rodzicow.. chciałam przyjac sie na miesiac do pracy ale niestety nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiuuuulek to że Ty miałaś tyle wytrwałości nie znaczy że autorka też ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
rytrghgu - nie badz taka do przodu , i nie wychwalaj sie . Tobie noga tez moze sie kiedys podwinąć , nie mowie teraz tu o dziecku,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
rytrghgu Ty naprawdę masz pod sufitem nie tak i współczuję Twym dzieciom. Może lepiej byś ich nie miała! Ja skończyłam bardzo dobrze mam cudowną rodzinę, męża i dwójkę dzieci, oboje pracujemy i stać nas na wakacje w Egipcie całą rodziną, więc jak ma skończyć tak jak ja to wypadałoby pogratulować bo ja skończyłam wspaniale! A córcia nie została poczęta na wakacjach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliooowwwwaaaa
dziwni jestescie ludzie! Seks jest wspaniała forma wyrazania miłości- najpiekniejsza jaka moze byc. Jak każda w zyciu rzecz niesie za soba konsekwencje i tak jak ktos wczesnije napisał- czasami pomimo licznych zabiezpieczen poprostu los zsyła nam na swiat mała istotke :) Ja pojechałam z moim chłopakiem na wakacje jak miałam 18 lat i tez wrociłam stamtad jako dziewica, poprostu obydwoje ne czulismy sie gotowi i nic na siłe, puszczalska mozna nazawac poprostu dziwke zwykła więc jezeli nie wiesz co piszesz człowieku to niepisz bo osmieszasz sie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli rodzice sponsorują wyjazd, to jak się nie zgodzą to i tak nie pojedziecie. Tutaj argumenty mamy będą przeważały mimo wszystko. Porozmawiaj z nimi, ale Egipt sobie odpuść. Wybierz bezpieczniejsze miejsce, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiuuulek przeczytaj mój post powyżej ... Tu ważą się losu autorki :) nie Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unc unc nn
udanego urlopu gosiulka :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rytrghgu "Gosiuuuulek to że Ty miałaś tyle wytrwałości nie znaczy że autorka też ma. " nie znaczy to także że go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajbany mam
ja mialam 17 kiedy wyjechalam na tydz w Polske z chlopakiem , i 18 gdy za granice rowniez na tydz. Przed wyjazdem warto poczytac o tym panstwie na co uwazać ewentualnie,jakies obyczaje itd uwierz ze w lecie jest tylu turystów i co drugi nie ma pojecia co sie dzieje,to norma grunt to trzymac sie razem i nie klocic tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
co Wy z tym Egiptem? Jest hotel , baseny , wycieczki ... Jest bezpiecznie , nie trzeba się samemu zapuszczać w głąb miasta i tyle. A u nas jest bezpiecznie??? Unc... Dziękuję, chociaż pogoda będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliooowwwwaaaa
wciagneła mnie ta rozmowa niestety musze juz isc :) Zycze przedewszystkim powodzenia w negocjacjach i podopowiem jeszzce taką mała rzecz, ktora moze pomoc ci w osiagnieciu sukcesu: Pogadaj z mama jak bedzie mmiala dobry humor Najpierw zaproponuj egipt a jak bedzie nastawiona negatywnie to powiedz ze pojdziemy na kompromis i zeby sie tak nie martwiła to wybierzesz polske- bedzie bezpieczniej, obiecaj ze pokazesz jej osrodek w ktorym zamieszkacie (str inernetowa), omow jej cały plan podrozy np. jak dojedziecie, ile dni zamierzacie zostac, jakie plany spedxania wolnego czasu macie :) Może to smieszne ale naprawde pomaga :) aha i jesli jestes blisko z mama nadmien jej ze jesli chodzi o TE SPRAWY to nie ma sie czym przejmowac gdyz jestes odpowiedzialna, zabezpieczasz sie najlepszym dostepnym srodkiem anty- tabletkami :) POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam zeby nie pomiąć czegoś i aby potem byc moze nie miec racji : P na szczęście te komenty niewiele wniosły po za wrazeniem ze ktoś na sile ze wszystkich nastolatek chce zrobic dziwki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rajbany mam
ja wlasnie bylam w Egipcie i nie bylo NIC co by mialo nas wystraszyc ,wszyscy mowia ze jestes ich przyjacielem i ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na miejscu Twojej mamy bym się nie zgodziła. Lepiej, żebyście pierwsze wspólne wakacje spędzili w Polsce. Skoro jeszcze nigdzie razem nie byliście, warto by najpierw "przetestować się" jako zgodna para gdzieś na miejscu. Gdyby coś się działo, którekolwiek z was potrzebowało by pomocy medycznej albo no nie wiem... pokłócilibyście się, zawsze łatwiej wybrnąć z patowej sytuacji w kraju. Sprawdzić swoją samodzielność w tym roku, a w przyszłym, już pewnie po maturze, w jadłuższe wakacje życia udać się w prawdziwą podróż. Będziesz już miała w ręku argument; już gdzieś razem byliśmy i daliśmy sobie dobrze radę. Co do seksu... ja seksu nastolatków nie popieram, właśnie z takich powodów, jakie ktośtam już wcześniej wymienił - za wasze tabsy płacą rodzice i gdybycoś się przytrafiło, na nich spadnie odpowiedzialność. No ale prawda, dzieci są spładzane również w domu i również na Mazurach pod namiotem;) Weź tylko pod uwagę, że zupełnie inne warunki klimatyczne, podróż mają jednak wpływ na fizjologię, także na cykl menstruacyjny. Nie możesz być pewna, że jesteś na 100% zabezpieczona. Argumentu, który ktoś przedstawił na początku - że być może będzie chciał cię sprzedać za 100 wielbłądów i oddać do niewolniczej pracy pewnie w ogóle nie bierzesz pod uwagę... no bo jak to... znacie się 5 lat i się kochacie. No tak, jasne. Tylko skądś się te dziwne zniknięcia setek dziewczyn co roku w wakacje biorą... Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babcie Karolciaa
Ale Wy wszystkie jesteście przeklęte. Sex przed ślubem to grzech ciężki !!!... Mam 62 lata i większych bredni nie czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA BYM NIE PUŚCIŁA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiuuulka
trzeba mieć zaufanie do własnego dziecka... i rozmowa...rozmowa.... ja się bałam córkę z koleżanką puścić na basen... wiedziałam, że było jej bardzo przykro... po przeanalizowaniu od A do Z pozwoliłam jej iść. Nic się nie stało a na pewno będzie miała inny stosunek do mnie. Zakazy to najgorsze co można zrobić ( w granicach rozsądku oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×